Estiko AS
RegistrisRegistrikood: 10000356
ESTIKO AS: 2025. aasta müügitulu 1 639 012 €, puhaskasum 8 441 329 € (Ainult ettevõte). 19 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
Ajalugu
Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 11.08.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 12.08.2026. Avalikud signaalid - Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 20251 639 012 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 202519Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 70101, Tartu maakond, 2025
Puhaskasum 2025, ainult ettevõte, n = 11 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 639 012 € | — | — |
| Puhaskasum | 8 441 329 € | 0 € | p91 (n = 11) |
| Omakapital | 77 546 967 € | 17 100 € | p91 (n = 11) |
| Töötajaid | 19 | 0 | p75 (n = 12) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- aktsiaselts ESTIKO
- Registrikood
- 10000356
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Registreeritud
- 04.10.1995
- Osakapital
- 3 834 600 €
- KMKR
- EE100022742
- Põhitegevusala
- 70101 Peakontorite tegevus
- Aadress
- Tartu maakond · Tartu linn, Soola tn 8
- Veebileht
- estiko.ee
- Telefon
- +372 7371000
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Varasemad nimed / õigusjärglus
- Ühinemine: seotud ettevõte · 23.09.1997: 10116376
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
aktsiaselts ESTIKO on aktsiaselts. 2025. aastal kasvas müügitulu 13,7 % ja ulatus 1 639 012 euroni, kasum kasvas 13,7 %. Tegevusala on Peakontorite tegevus (70101). Ettevõte asub Tartu maakonnas. Registreeritud 04.10.1995. Osakapital on 3 834 600 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 8 441 329 €, aasta keskmine töötajate arv 19. 2026. aasta III kvartali maksud olid 372 743 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 11.08.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 12.08.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 1.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
ESTIKO AS: müügitulu 1 639 012 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: alla 5 ettevõtte, protsentiili ei näidata.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 1 639 012 € | +13,7 % | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 4) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +13,7 %ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 4)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 8 441 329 € | +13,7 % | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 11) | 2025 · marginaal 515 % (eelmisel aastal 515,2 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +13,7 %ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 11)2025 · marginaal 515 % (eelmisel aastal 515,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 77 546 967 € | — | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 11) | 2025 · osakaal varadest 70,6 % (eelmisel aastal 73,2 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 11)2025 · osakaal varadest 70,6 % (eelmisel aastal 73,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 19 | — | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 12) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 12)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 2 851 168 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 206 656 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 89 653 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riigiabi saadud | 14,04 € | — | — | 1 otsust · viimane 2022 | RAR | tõmmis 06.11.2026 | 1 otsust · viimane 2022RARtõmmis 06.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | RIKkontrollitud 07.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
ESTIKO AS: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Aktsionärid on kirjas väärtpaberite registris (Nasdaq CSD), mitte äriregistri avaandmetes — omanikud on siin teadmata.
Näidatud 10 / 11
RIK osanikud
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
ja veel 1
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaESTIKO AS: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 11.08.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 12.08.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 11.08.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 12.08.2026. | — | — | Nimekirjast väljas 12.08.2026; Uus nimekirjas 11.08.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | Nimekirjast väljas 12.08.2026; Uus nimekirjas 11.08.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | RIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 07.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 07.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 9 kirjet | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | staatuse ajalugu: 9 kirjetRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
ESTIKO AS: puhaskasum 8 441 329 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 1 639 012 €, puhaskasum 8 441 329 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 639 012 € | +13,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +13,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 8 441 329 € | +13,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +13,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 77 546 967 € | +12,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +12,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 109 780 925 € | +16,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +16,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 19 | +5,6 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +5,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 1 441 441 € | +20,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +20,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 7 426 519 € | +26,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +26,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 69 105 638 € | +12 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +12 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 94 392 263 € | +11,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +11,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 18 | +5,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +5,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 1 191 840 € | -3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 5 884 348 € | +74,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +74,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 61 679 119 € | +10,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +10,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 84 986 486 € | +7,8 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +7,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 17 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 1 228 690 € | +9,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +9,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 3 370 554 € | +4,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +4,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 55 794 771 € | +5,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +5,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 78 840 514 € | +2,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +2,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 17 | +21,4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +21,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 1 117 720 € | +20,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +20,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 3 213 164 € | -28,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -28,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 52 737 495 € | +6,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +6,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 76 817 800 € | +7,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +7,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 14 | +7,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +7,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 930 060 € | +9,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +9,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 4 474 197 € | +37 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +37 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 49 524 331 € | +9,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +9,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 71 193 068 € | -1,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -1,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 13 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 848 808 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 3 264 761 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 45 050 134 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 72 507 669 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 13 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
ESTIKO AS: riiklikud maksud 372 743 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 2 677 752 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 372 743 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 90 006 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 19 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 2 677 752 | 372 743 | 90 006 | 19 |
| 2026 II | 2 852 508 | 429 288 | 86 390 | 19 |
| 2026 I | 3 186 123 | 422 368 | 95 627 | 20 |
| 2025 IV | 2 851 168 | 206 656 | 89 653 | 20 |
| 2025 III | 2 621 108 | 197 116 | 91 851 | 20 |
| 2025 II | 2 732 872 | 389 712 | 84 024 | 21 |
| 2025 I | 3 168 241 | 429 127 | 91 425 | 20 |
| 2024 IV | 2 872 885 | 446 914 | 74 078 | 19 |
| 2024 III | 2 699 157 | 417 708 | 73 804 | 17 |
| 2024 II | 2 657 346 | 395 968 | 74 234 | 17 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
ESTIKO AS: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 1 (allikas: RAR; tõmmis: 06.11.2026).
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt keskkonnamaksu vähendustena antav abi (artikkel 44) · 31.12.2022
Summa €: 14,04
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:1419 | 2022-12-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10000356 | 1995-10-04 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10000356 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
ESTIKO AS: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
ESTIKO AS: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 06.11.2026).
2011
- Osakapital muutus: 60000000.0 EEK → 3 834 600 €
2005
- Osakapital muutus: 59850660.0 EEK → 60000000.0 EEK
1998
- Osakapital muutus: 39922000.0 EEK → 59850660.0 EEK
- Osakapital muutus: 29950000.0 EEK → 39922000.0 EEK
1997
- Ühinemine: seotud ettevõte 10116376
- Osakapital muutus: 18054000.0 EEK → 29950000.0 EEK
1996
- Osakapital muutus: 12817000.0 EEK → 18054000.0 EEK
1995
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 12817000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → aktsiaselts ESTIKO
Näidatud 10 / 31
31 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
ESTIKO AS: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.