Artuse Osaühing
RegistrisRegistrikood: 10001302
Artuse Osaühing: 2025. aasta müügitulu 27 637 €, puhaskasum 13 002 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 31.10.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 30.10.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 30.10.2026
- Müügitulu 202527 637 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20250Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 69202, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 3 238 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 637 € | 14 865 € | p68 (n = 3 238) |
| Puhaskasum | 13 002 € | 1 014 € | p86 (n = 3 675) |
| Omakapital | 20 815 € | 12 276 € | p63 (n = 3 690) |
| Töötajaid | 0 | 0 | p62 (n = 3 700) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 31.10.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Artuse Osaühing
- Registrikood
- 10001302
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 03.11.1995
- Osakapital
- 3 516 €
- KMKR
- puudub
- Põhitegevusala
- 69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Mustamäe linnaosa, Ehitajate tee 33-22
- Telefon
- +372 6537005
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: Anne & Ants Artuse osaühing
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-10-31
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Artuse Osaühing on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 6,1 % ja oli 27 637 €, kasum langes 11,1 %. Tegevusala on Raamatupidamine, maksualane nõustamine (69202). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 03.11.1995. Osakapital on 3 516 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 13 002 €, aasta keskmine töötajate arv 0. 2026. aasta III kvartali maksud olid 1 692 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Artuse Osaühing: müügitulu 27 637 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 69202 · Harju maakond · 2025 · n = 3 238
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 27 637 € | -6,1 % | p68 (n = 3238) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -6,1 %p68 (n = 3238)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 13 002 € | -11,1 % | p86 (n = 3675) | 2025 · marginaal 47 % (eelmisel aastal 49,7 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -11,1 %p86 (n = 3675)2025 · marginaal 47 % (eelmisel aastal 49,7 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 20 815 € | — | p63 (n = 3690) | 2025 · osakaal varadest 95,1 % (eelmisel aastal 84,5 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p63 (n = 3690)2025 · osakaal varadest 95,1 % (eelmisel aastal 84,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 0 | — | p62 (n = 3700) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p62 (n = 3700)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi | puudub | — | — | 2025 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 705 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 0 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 05.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 31.10.2026)?
Artuse Osaühing: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 31.10.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaArtuse Osaühing: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 30.10.2026 | EMTA30.10.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 30.10.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA30.10.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 6 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 30.10.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 30.10.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 31.10.2026 07:45 · EMTA: 31.10.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 31.10.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Artuse Osaühing: puhaskasum 13 002 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 27 637 €, puhaskasum 13 002 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 637 € | -6,1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -6,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 13 002 € | -11,1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -11,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 20 815 € | +12,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +12,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 21 898 € | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 29 437 € | +54,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +54,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 14 621 € | +142 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +142 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 18 513 € | +67,4 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +67,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 21 907 € | +60,5 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +60,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 19 017 € | -16,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -16,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 6 041 € | -50,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -50,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 11 061 € | -35 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -35 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 13 651 € | -27,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -27,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 22 891 € | +29 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +29 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 12 170 € | +50,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +50,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 17 020 € | +22,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +22,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 18 801 € | +19,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +19,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 17 744 € | +1,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 8 073 € | -12,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -12,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 13 863 € | -9,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -9,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 15 697 € | -2,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -2,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 17 496 € | +4,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +4,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 9 195 € | +28,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +28,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 15 243 € | +14,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +14,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 16 071 € | +20,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +20,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 16 749 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 7 175 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 13 336 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 13 336 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Artuse Osaühing: riiklikud maksud 1 692 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | puudub | — | — | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 1 692 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 0 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | puudub | — | — | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 1 692 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2026 II | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 790 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2026 I | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 626 | 344 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 IV | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 705 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 III | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 1 326 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 I | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 913 | 506 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 IV | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 996 | 670 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 III | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 1 094 | 329 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2023 III | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 2 854 | 593 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2023 II | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 133 | 133 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
Näidatud 10 / 14
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 31.10.2026)?
Artuse Osaühing: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 31.10.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 31.10.2026)?
Artuse Osaühing: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 31.10.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 31.10.2026)?
Artuse Osaühing: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 31.10.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III avaldati
- MTA 2026 II avaldati
- MTA 2026 I avaldati
2011
- Osakapital muutus: 55000.0 EEK → 3 516 €
2003
- Nimi muudetud: Anne & Ants Artuse osaühing → Artuse Osaühing
1998
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 55000.0 EEK
1995
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Anne & Ants Artuse osaühing
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 21
21 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 31.10.2026)?
Artuse Osaühing: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.