Elanti OÜ
RegistrisRegistrikood: 10002313
Elanti OÜ: 2025. aasta müügitulu 0 €, puhaskasum -12 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 20250 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20250Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 2315, Lääne-Viru maakond, 2025
Puhaskasum 2025, ainult ettevõte, n = 16 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 € | — | — |
| Puhaskasum | -12 € | 0 € | p38 (n = 16) |
| Omakapital | 2 887 € | 2 531 € | p75 (n = 16) |
| Töötajaid | 0 | 0 | p91 (n = 22) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Osaühing Elanti
- Registrikood
- 10002313
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 09.11.1995
- Osakapital
- 2 685 €
- KMKR
- puudub
- Põhitegevusala
- 2315 Muu mujal liigitamata teenindus (teisendatud EMTAK 2008 → 2025: 9609 → 2315)
- Aadress
- Lääne-Viru maakond · Rakvere linn, Võidu tn 70-12
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Osaühing Elanti on osaühing. 2025. aastal oli müügitulu 0 € (eelmisel aastal 0 €), kasum oli -12 € (eelmisel aastal -12 €). Tegevusala on Muu mujal liigitamata teenindus (2315). Ettevõte asub Lääne-Viru maakonnas. Registreeritud 09.11.1995. Osakapital on 2 685 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Elanti OÜ: müügitulu 0 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: alla 5 ettevõtte, protsentiili ei näidata.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 0 € | — | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 0) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 0)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | -12 € | — | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 16) | 2025 · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 16)2025 · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 2 887 € | — | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 16) | 2025 · osakaal varadest 100 % (eelmisel aastal 100 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 16)2025 · osakaal varadest 100 % (eelmisel aastal 100 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 0 | — | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 22) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 22)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Käive MTA järgi | puudub | — | — | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | puudub | — | — | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | puudub | — | — | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 06.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
Elanti OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaElanti OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 06.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 4 kirjet | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Elanti OÜ: puhaskasum -12 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 0 €, puhaskasum -12 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 € | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -12 € | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 2 887 € | -0,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -0,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 2 887 € | -0,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -0,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 0 € | -100 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -100 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -12 € | -106,4 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -106,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 2 899 € | -0,4 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -0,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 2 899 € | -0,4 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -0,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 200 € | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 188 € | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 2 911 € | +6,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +6,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 2 911 € | +6,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +6,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 50 € | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 38 € | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 2 723 € | +1,4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +1,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 2 723 € | +1,4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +1,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 12 € | -98,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -98,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 0 € | — | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 2 685 € | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 2 685 € | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | -100 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -100 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 725 € | -63,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -63,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 0 € | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 2 685 € | +5,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +5,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 2 685 € | +5,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +5,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 1 985 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 0 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 2 552 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 2 552 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus?
Elanti OÜ: riiklikud maksud puudub (periood: periood puudub; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | puudub | — | — | puudub; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | puudub; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | puudub | — | — | puudub; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | puudub; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | puudub | — | — | puudub; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | puudub; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | puudub | — | — | puudub; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | puudub; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
MTA · kvartaliandmeid ei ole
Allikas: EMTA · Maksukvartal teadmata · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
Elanti OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
Elanti OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
Elanti OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).
2012
- Osakapital muutus: 42000.0 EEK → 2 685 €
1995
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 42000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Osaühing Elanti
- Staatus muutus: puudub → registris
5 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
Elanti OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.