Saiaäri Osaühing

RegistrisRegistrikood: 10004631

Saiaäri Osaühing: 2025. aasta müügitulu 194 889 €, puhaskasum 35 743 € (Ainult ettevõte). 7 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
    AjaluguAjalugu: esmakordselt 21.07.2026; Vanim võlg: 20.07.2026; viimati 15.10.2026; suurim võlg 2 685,43 €; 4 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 22.07.2026. Avalikud signaalid
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 2025194 889 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20257Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 56111, Lääne-Viru maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 24 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7520 241 €68 409 €154 187 €Saiaäri Osaühing194 889 €, p790100p25mediaanp7520 241 €68 409 €154 187 €Saiaäri Osaühing194 889 €, p79

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu194 889 €68 409 €p79 (n = 24)
Puhaskasum35 743 €0 €p97 (n = 35)
Omakapital85 916 €2 602 €p95 (n = 37)
Töötajaid71p89 (n = 37)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Saiaäri Osaühing
Registrikood
10004631
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
14.12.1995
Osakapital
2 700 €
KMKR
EE100461374
Aadress
Lääne-Viru maakond · Tapa vald, Tapa linn, Pikk tn 6

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-06

Saiaäri Osaühing on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 1,9 % ja ulatus 194 889 euroni, kasum kasvas 287,2 %. Tegevusala on Restoranide ja kohvikute tegevus (56111). Ettevõte asub Lääne-Viru maakonnas. Registreeritud 14.12.1995. Osakapital on 2 700 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 35 743 €, aasta keskmine töötajate arv 7. 2026. aasta III kvartali maksud olid 13 594 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 21.07.2026; Vanim võlg: 20.07.2026; viimati 15.10.2026; suurim võlg 2 685,43 €; 4 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 22.07.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 3.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Saiaäri Osaühing: müügitulu 194 889 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 56111 · Lääne-Viru maakond · 2025 · n = 24

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2019 · 112 717 €, max 2023 · 198 262 €, viimane 2025 · 194 889 €2019 – 2025194 889 €+1,9 %p79 (n = 24)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +1,9 %Koht: p79 (n = 24)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2020 · 3 125 €, max 2025 · 35 743 €, viimane 2025 · 35 743 €2019 – 202535 743 €+287,2 %p97 (n = 35)2025 · marginaal 18,3 % (eelmisel aastal 4,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +287,2 %Koht: p97 (n = 35)2025 · marginaal 18,3 % (eelmisel aastal 4,8 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2019 · 15 313 €, max 2025 · 85 916 €, viimane 2025 · 85 916 €2019 – 202585 916 €—p95 (n = 37)2025 · osakaal varadest 73,6 % (eelmisel aastal 80,1 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Koht: p95 (n = 37)2025 · osakaal varadest 73,6 % (eelmisel aastal 80,1 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2019 · 7, max 2021 · 8, viimane 2025 · 72019 – 20257—p89 (n = 37)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Koht: p89 (n = 37)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 38 294 €, max 2025 III · 61 478 €, viimane 2026 III · 44 120 €2022 I – 2026 III44 865 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 9 498 €, max 2025 I · 19 393 €, viimane 2026 III · 13 594 €2022 I – 2026 III13 848 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 5 349 €, max 2024 II · 8 854 €, viimane 2026 III · 7 663 €2022 I – 2026 III7 227 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riigiabi saadud3 685,52 €——3 otsust · viimane 2023RARtõmmis 06.11.20263 otsust · viimane 2023RARSeis: tõmmis 06.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 07.11.2026RIKSeis: kontrollitud 07.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

Saiaäri Osaühing: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Saiaäri Osaühing: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 21.07.2026; Vanim võlg: 20.07.2026; viimati 15.10.2026; suurim võlg 2 685,43 €; 4 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 22.07.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)Võlaepisood (ajalugu): okt 2026, min okt 2026 · 2 685,43 €, max okt 2026 · 2 685,43 €, viimane okt 2026 · 2 685,43 €okt 2026Ajalugu: esmakordselt 21.07.2026; Vanim võlg: 20.07.2026; viimati 15.10.2026; suurim võlg 2 685,43 €; 4 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 22.07.2026.——Uus nimekirjas 13.10.2026; Nimekirjast väljas 22.07.2026; Uus nimekirjas 21.07.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026Uus nimekirjas 13.10.2026; Nimekirjast väljas 22.07.2026; Uus nimekirjas 21.07.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 07.11.2026RIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 07.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 07.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 07.11.2026staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 07.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Saiaäri Osaühing: puhaskasum 35 743 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 194 889 €, puhaskasum 35 743 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu194 889 €+1,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +1,9 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum35 743 €+287,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +287,2 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital85 916 €+13,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +13,3 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad116 806 €+23,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +23,5 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid70 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: 0 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu191 255 €-3,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -3,5 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum9 232 €-58,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -58,9 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital75 814 €+13,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +13,9 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad94 599 €+5,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +5,6 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid7-12,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -12,5 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu198 262 €+11,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +11,2 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum22 436 €+19,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +19,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital66 582 €+50,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +50,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad89 600 €+31,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +31,4 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid80 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu178 293 €+37 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +37 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum18 728 €+168,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +168,3 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital44 147 €+73,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +73,7 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad68 198 €+33,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +33,2 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid80 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: 0 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu130 164 €+4,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +4,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum6 981 €+123,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +123,4 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital25 418 €+37,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +37,9 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad51 191 €+15,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +15,1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid8+14,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +14,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu124 813 €+10,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +10,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum3 125 €-41 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -41 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital18 438 €+20,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +20,4 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad44 487 €+94 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +94 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid70 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu112 717 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum5 301 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital15 313 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad22 926 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid7—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Saiaäri Osaühing: riiklikud maksud 13 594 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)44 120 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riiklikud maksud13 594 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Tööjõumaksud7 663 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)7——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III44 12013 5947 6637
2026 II48 36114 5987 2017
2026 I42 12013 5797 2166
2025 IV44 86513 8487 2276
2025 III61 47817 1438 2686
2025 II57 49215 8647 3027
2025 I48 26419 3937 4866
2024 IV49 70912 9946 8187
2024 III42 65112 6178 4807
2024 II53 03816 1248 8548

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

Saiaäri Osaühing: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 3 (allikas: RAR; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 06.11.2023

Summa €: 3 125,38

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:24904 | 2023-11-06 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10004631 | 1995-12-14 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10004631 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:24904 · 2023-11-06

ariregister:10004631 · 1995-12-14

Eesti Töötukassa · Nõustamine VTA >> Nõustamine VTA · 04.05.2023

Summa €: 543,75

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:33538 | 2023-05-04 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10004631 | 1995-12-14 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10004631 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:33538 · 2023-05-04

ariregister:10004631 · 1995-12-14

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · Koolitus VTA >> Koolitus VTA · 10.01.2022

Summa €: 16,39

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:21270 | 2022-01-10 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10004631 | 1995-12-14 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10004631 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:21270 · 2022-01-10

ariregister:10004631 · 1995-12-14

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

Saiaäri Osaühing: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

Saiaäri Osaühing: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 44,1 tuh €, 7 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 48,4 tuh €, 7 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 42,1 tuh €, 6 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (1)
  • MTA 2025 IV: käive 44,9 tuh €, 6 töötajat
    maksud

2011

  • Osakapital muutus: 45000.0 EEK → 2 700 €
    register

1999

  • Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 45000.0 EEK
    register

1995

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Saiaäri Osaühing
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 28

28 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

Saiaäri Osaühing: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026)06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc