Kediiv OÜ
RegistrisRegistrikood: 10004737
Kediiv OÜ: 2025. aasta müügitulu 1 138 119 €, puhaskasum 319 491 € (Ainult ettevõte). 3 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 20251 138 119 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20253Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 68201, Tartu maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 1 574 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 138 119 € | 19 846 € | p97 (n = 1 574) |
| Puhaskasum | 319 491 € | 3 463 € | p96 (n = 1 896) |
| Omakapital | 7 301 129 € | 49 989 € | p98 (n = 1 902) |
| Töötajaid | 3 | 0 | p97 (n = 1 977) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- osaühing Kediiv
- Registrikood
- 10004737
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 15.12.1995
- Osakapital
- 150 000 €
- KMKR
- EE100030161
- Aadress
- Tartu maakond · Tartu linn, Kaluri tn 2
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: osaühing NEKSUM
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
osaühing Kediiv on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 0,1 % ja oli 1 138 119 €, kasum kasvas 34,9 %. Tegevusala on Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (68201). Ettevõte asub Tartu maakonnas. Registreeritud 15.12.1995. Osakapital on 150 000 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 319 491 €, aasta keskmine töötajate arv 3. 2026. aasta III kvartali maksud olid 56 907 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Riigi kinnisvararegistris (RKVR) on 1 lepingupoole kirje.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Kediiv OÜ: müügitulu 1 138 119 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 68201 · Tartu maakond · 2025 · n = 1 574
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 1 138 119 € | -0,1 % | p97 (n = 1574) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -0,1 %p97 (n = 1574)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 319 491 € | +34,9 % | p96 (n = 1896) | 2025 · marginaal 28,1 % (eelmisel aastal 20,8 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +34,9 %p96 (n = 1896)2025 · marginaal 28,1 % (eelmisel aastal 20,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 7 301 129 € | — | p98 (n = 1902) | 2025 · osakaal varadest 66 % (eelmisel aastal 63,6 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | p98 (n = 1902)2025 · osakaal varadest 66 % (eelmisel aastal 63,6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 3 | — | p97 (n = 1977) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | p97 (n = 1977)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 290 297 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 60 639 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 7 153 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 07.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 07.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | RIKkontrollitud 07.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
Kediiv OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 1 / 1
Laadi selle lehe CSVLõpetatud (1)
| Lepingu kood | Lepingu liik (allikas) | Alamliik (allikas) | Ettevõtte roll | Staatus allikas | Kehtib alates (allikas) | Kehtib kuni (allikas) | Sõlmitud (allikas) | Lõpetatud (allikas) | Allika tasu | Käibemaks rakendub (allikas) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KL20-2942 | kasutamiseks võtmine · KASUTVOT | ruumide üürimine ja rentimine | Andja | Lõpetatud | 2017-08-01 | 2022-07-31 | Teadmata | 2022-07-31 | 3 215,3, valuuta teadmata, kuus, käibemaksuta | Jah |
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaKediiv OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | RIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 07.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 07.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 5 kirjet | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Kediiv OÜ: puhaskasum 319 491 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 1 138 119 €, puhaskasum 319 491 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 138 119 € | -0,1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -0,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 319 491 € | +34,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +34,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 7 301 129 € | +2,8 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +2,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 11 057 989 € | -1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 1 138 861 € | -1,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -1,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 236 905 € | -54,7 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -54,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 7 101 638 € | -9,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -9,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 11 172 415 € | -1,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -1,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 1 159 725 € | +1,8 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +1,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 523 001 € | -10,8 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -10,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 7 878 207 € | +3,8 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +3,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 11 292 036 € | -0,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -0,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 1 139 430 € | +22 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +22 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 586 579 € | +17 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +17 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 7 590 606 € | +5,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +5,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 11 350 566 € | +0,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +0,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 933 608 € | +5,6 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +5,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 501 370 € | +163,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +163,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 7 176 027 € | +4,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +4,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 11 260 681 € | +0,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +0,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 883 928 € | -15,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -15,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | -794 803 € | -166,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -166,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 6 846 658 € | -12,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -12,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 11 250 557 € | -9,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -9,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 1 048 765 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 1 191 829 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 7 856 461 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 12 442 374 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Kediiv OÜ: riiklikud maksud 56 907 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 289 641 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 56 907 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 6 229 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 3 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 289 641 | 56 907 | 6 229 | 3 |
| 2026 II | 292 623 | 56 157 | 6 193 | 3 |
| 2026 I | 298 477 | 126 354 | 6 752 | 3 |
| 2025 IV | 290 297 | 60 639 | 7 153 | 3 |
| 2025 III | 284 400 | 56 918 | 7 153 | 3 |
| 2025 II | 282 560 | 66 764 | 6 920 | 3 |
| 2025 I | 284 252 | 60 131 | 6 735 | 3 |
| 2024 IV | 282 040 | 257 020 | 6 486 | 3 |
| 2024 III | 276 666 | 52 995 | 6 320 | 3 |
| 2024 II | 286 027 | 57 784 | 6 246 | 3 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
Kediiv OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
Kediiv OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
Kediiv OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 289,6 tuh €, 3 töötajat
- MTA 2026 II: käive 292,6 tuh €, 3 töötajat
- MTA 2026 I: käive 298,5 tuh €, 3 töötajat
2025
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- MTA 2025 IV: käive 290,3 tuh €, 3 töötajat
2001
- Osakapital muutus: 100000.0 EEK → 150000.0 EEK
1999
- Nimi muudetud: osaühing NEKSUM → osaühing Kediiv
1995
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 100000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → osaühing NEKSUM
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 25
25 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
Kediiv OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.