Yaico OÜ

RegistrisRegistrikood: 10004996

Yaico OÜ: 2024. aasta müügitulu 26 057 €, puhaskasum -720 640 € (Ainult ettevõte). 3 töötajat, 2024 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
  • Aruanne 2025HilinenudÄriregisterAlus teadmata
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 202426 057 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20243Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 68201, Harju maakond, 2024

Müügitulu 2024, ainult ettevõte, n = 7 787 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p759 710 €26 662 €90 778 €Yaico OÜ26 057 €, p490100p25mediaanp759 710 €26 662 €90 778 €Yaico OÜ26 057 €, p49

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2024 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu26 057 €26 662 €p49 (n = 7 787)
Puhaskasum-720 640 €3 670 €p1 (n = 9 460)
Omakapital4 345 239 €67 933 €p95 (n = 9 480)
Töötajaid30p97 (n = 9 707)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Yaico OÜ
Registrikood
10004996
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
18.12.1995
Osakapital
10 003 200 €
KMKR
EE100104796
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Haabersti linnaosa, Meistri tn 14
Varasemad nimed / õigusjärglus

Varasemad nimed: Yaico OÜ · Aeroc Engineering AS · Aktsiaselts Yaico · Yaico AS · Yaico Inseneribüroo Aktsiaselts

  • Jagunemine: seotud ettevõte · 04.08.2023: Paplavskis Investeeringud OÜ (16790642)
  • Ühinemine: seotud ettevõte · 21.12.2021: 12435938
  • Ühinemine: seotud ettevõte · 03.04.2012: 11128915

Äriregister (avaandmed)

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-06

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-06
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-06

Yaico OÜ on osaühing. Tegevusala on Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (68201). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 18.12.1995. Osakapital on 10 003 200 €. 2024. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): käive 26 057 €, kasum -720 640 €, aasta keskmine töötajate arv 3. 2026. aasta III kvartali maksud olid 0 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2024)?

Yaico OÜ: müügitulu 26 057 € (periood: 2024; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 68201 · Harju maakond · 2024 · n = 7 787

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2024, min 2024 · 26 057 €, max 2019 · 32 062 000 €, viimane 2024 · 26 057 €2019 – 202426 057 €—p49 (n = 7787)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Koht: p49 (n = 7787)2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2024, min 2024 · -720 640 €, max 2024 · -720 640 €, viimane 2024 · -720 640 €2024-720 640 €—p1 (n = 9460)2024 · marginaal -2765,6 %; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Koht: p1 (n = 9460)2024 · marginaal -2765,6 %; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2024, min 2024 · 4 345 239 €, max 2024 · 4 345 239 €, viimane 2024 · 4 345 239 €20244 345 239 €—p95 (n = 9480)2024 · osakaal varadest 23,9 %; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Koht: p95 (n = 9480)2024 · osakaal varadest 23,9 %; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2024, min 2024 · 3, max 2022 · 305, viimane 2024 · 32019 – 20243—p97 (n = 9707)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Koht: p97 (n = 9707)2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2024 IV · -278 001 €, max 2024 III · 284 558 €, viimane 2026 III · 0 €2022 I – 2026 III-278 001 €——2024 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262024 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 III · 0 €, max 2025 I · 229 967 €, viimane 2026 III · 0 €2022 I – 2026 III13 782 €——2024 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262024 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 III · 1 559 €, max 2025 I · 226 667 €, viimane 2026 III · 1 559 €2022 I – 2026 III10 167 €——2024 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262024 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 07.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Aruanne 2025esitamata——tähtaeg 30.06.2026 · viimane esitatud 2024 (puudub)RIKkontrollitud 07.11.2026tähtaeg 30.06.2026 · viimane esitatud 2024 (puudub)RIKSeis: kontrollitud 07.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

Yaico OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Yaico OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
Aruanded2025 esitamata——130 päeva üle tähtajaRIKkontrollitud 07.11.2026130 päeva üle tähtajaRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 07.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 07.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 13 kirjetRIKkontrollitud 07.11.2026staatuse ajalugu: 13 kirjetRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 07.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 10 punkti
    Vaata salvestatud tõendit

    Salvestatud panus: 10 punkti.

  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2024 (aastaaruandlus) · Aruanne on talletatud aruandlusoleku järgi hilinenud · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2024)?

Yaico OÜ: puhaskasum -720 640 € (periood: 2024; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2024 · Ainult ettevõte: müügitulu 26 057 €, puhaskasum -720 640 €.

Aastaaruanded 2019–2024

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu26 057 €—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum-720 640 €—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital4 345 239 €—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad18 195 375 €—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid3—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu, puhaskasum, omakapitalei näidata (ühik ebaselge)—2023; ühik ebaselge; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.20262023; ühik ebaselge; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varadpuudub—2023; ühik ebaselge; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.20262023; ühik ebaselge; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid184-39,7 %2023; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -39,7 %2023; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu, puhaskasum, omakapitalei näidata (ühik ebaselge)—2022; ühik ebaselge; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.20262022; ühik ebaselge; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varadpuudub—2022; ühik ebaselge; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.20262022; ühik ebaselge; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid305+30,9 %2022; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +30,9 %2022; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu, puhaskasum, omakapitalei näidata (ühik ebaselge)—2021; ühik ebaselge; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.20262021; ühik ebaselge; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varadpuudub—2021; ühik ebaselge; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.20262021; ühik ebaselge; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid233+20,1 %2021; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +20,1 %2021; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu31 435 000 €-2 %2020; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -2 %2020; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasumpuudub—2020; allikas ei ole seda esitanud; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.20262020; allikas ei ole seda esitanud; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapitalpuudub—2020; allikas ei ole seda esitanud; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.20262020; allikas ei ole seda esitanud; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad37 545 000 €-5 %2020; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -5 %2020; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid194-19,8 %2020; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -19,8 %2020; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu32 062 000 €—2019; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.20262019; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasumpuudub—2019; allikas ei ole seda esitanud; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.20262019; allikas ei ole seda esitanud; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapitalpuudub—2019; allikas ei ole seda esitanud; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.20262019; allikas ei ole seda esitanud; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad39 528 000 €—2019; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.20262019; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid242—2019; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 07.11.20262019; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2024 (aastaaruandlus) · Aruanne on talletatud aruandlusoleku järgi hilinenud · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Yaico OÜ: riiklikud maksud 0 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)0 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riiklikud maksud0 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Tööjõumaksud1 559 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)puudub——2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III001 559puudub · allikas ei ole seda esitanud
2026 II07 2097 794puudub · allikas ei ole seda esitanud
2026 I29 50014 53711 654puudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 IV019 72819 4923
2025 III0019 4923
2025 II0122 622122 5183
2025 I19 500229 967226 6673
2024 IV-278 00113 78210 1673
2024 III284 55838 23715 1593
2024 II5911 43710 9192

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

Yaico OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

Yaico OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

Yaico OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2024

  • Äriühingu ümberkujundamise teade
    teadaanneAmetlikud Teadaanded ↗
  • Osakapital muutus: 10 003 200 € → 10 003 200 €
    register
  • Nimi muudetud: Yaico AS → Yaico OÜ
    register

2023

2021

  • Ühinemine: seotud ettevõte 12435938
    register

2020

  • Osakapital muutus: 64 000 € → 10 003 200 €
    register

2012

  • Ühinemine: seotud ettevõte 11128915
    register
  • Osakapital muutus: 1000000.0 EEK → 64 000 €
    register

2007

  • Nimi muudetud: Aeroc Engineering AS → Yaico AS
    register

Näidatud 10 / 39

39 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

Yaico OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026)06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc