Raisio Eesti Aktsiaselts
RegistrisRegistrikood: 10008014
Raisio Eesti Aktsiaselts: 2025. aasta müügitulu 120 000 €, puhaskasum 2 645 € (Ainult ettevõte). 2 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 2025120 000 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20252Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 73201, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 70 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 120 000 € | 49 204 € | p69 (n = 70) |
| Puhaskasum | 2 645 € | 0 € | p66 (n = 131) |
| Omakapital | 122 177 € | 13 877 € | p83 (n = 132) |
| Töötajaid | 2 | 0 | p92 (n = 132) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Raisio Eesti Aktsiaselts
- Registrikood
- 10008014
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Registreeritud
- 24.01.1996
- Osakapital
- 25 564 €
- KMKR
- EE100258079
- Põhitegevusala
- 73201 Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roosikrantsi tn 19
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: Raisio Nordic Eesti Aktsiaselts
- Ühinemine: seotud ettevõte · 20.10.2006: 10892330
- Ühinemine: seotud ettevõte · 20.10.2006: 10412719
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Raisio Eesti Aktsiaselts on aktsiaselts. 2025. aastal langes müügitulu 18 % ja oli 120 000 €, kasum langes 76,9 %. Tegevusala on Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused (73201). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 24.01.1996. Osakapital on 25 564 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 2 645 €, aasta keskmine töötajate arv 2. 2026. aasta III kvartali maksud olid 1 523 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Raisio Eesti Aktsiaselts: müügitulu 120 000 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 73201 · Harju maakond · 2025 · n = 70
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 120 000 € | -18 % | p69 (n = 70) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -18 %p69 (n = 70)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 2 645 € | -76,9 % | p66 (n = 131) | 2025 · marginaal 2,2 % (eelmisel aastal 7,8 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -76,9 %p66 (n = 131)2025 · marginaal 2,2 % (eelmisel aastal 7,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 122 177 € | — | p83 (n = 132) | 2025 · osakaal varadest 97,7 % (eelmisel aastal 88,6 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p83 (n = 132)2025 · osakaal varadest 97,7 % (eelmisel aastal 88,6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 2 | — | p92 (n = 132) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p92 (n = 132)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 30 000 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 1 518 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 1 586 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 06.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
Raisio Eesti Aktsiaselts: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Aktsionärid on kirjas väärtpaberite registris (Nasdaq CSD), mitte äriregistri avaandmetes — omanikud on siin teadmata.
Juriidilisest isikust osalusi teistes ettevõtetes ei ole.
RIK osanikud
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaRaisio Eesti Aktsiaselts: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 06.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 5 kirjet | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Raisio Eesti Aktsiaselts: puhaskasum 2 645 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 120 000 €, puhaskasum 2 645 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 120 000 € | -18 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -18 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 2 645 € | -76,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -76,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 122 177 € | +2,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +2,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 125 000 € | -7,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -7,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 146 396 € | -1,7 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -1,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 11 439 € | +54,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +54,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 119 532 € | +10,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +10,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 134 976 € | +8,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +8,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 149 000 € | +6,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +6,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 7 414 € | +10,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +10,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 108 093 € | +7,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +7,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 124 643 € | +1,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +1,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | +100 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +100 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 139 721 € | +16,4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +16,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 6 712 € | +31,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +31,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 100 679 € | +7,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +7,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 122 597 € | +11,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +11,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 120 000 € | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 5 114 € | +65,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +65,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 93 967 € | +5,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +5,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 109 697 € | +5,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +5,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 120 000 € | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 3 085 € | +197,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +197,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 88 853 € | +3,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +3,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 103 964 € | +3,1 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +3,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 120 000 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -3 160 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 85 768 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 100 834 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Raisio Eesti Aktsiaselts: riiklikud maksud 1 523 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | -50 000 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 1 523 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 1 694 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | puudub | — | — | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | -50 000 | 1 523 | 1 694 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2026 II | 30 000 | 1 459 | 1 622 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2026 I | 30 000 | 1 427 | 1 586 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 IV | 30 000 | 1 518 | 1 586 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 III | 30 000 | 13 825 | 14 279 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 II | 30 000 | 8 485 | 8 618 | 1 |
| 2025 I | 56 396 | 7 425 | 7 581 | 1 |
| 2024 IV | 30 000 | 7 043 | 7 139 | 1 |
| 2024 III | 30 000 | 7 913 | 8 048 | 1 |
| 2024 II | 30 000 | 6 954 | 7 045 | 1 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
Raisio Eesti Aktsiaselts: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
Raisio Eesti Aktsiaselts: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
Raisio Eesti Aktsiaselts: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (2)
- MTA 2026 III: käive -50 tuh €, puudub töötajat
- MTA 2026 II: käive 30 tuh €, puudub töötajat
2011
- Osakapital muutus: 400000.0 EEK → 25 564 €
2006
- Ühinemine: seotud ettevõte 10892330
- Ühinemine: seotud ettevõte 10412719
2003
- Nimi muudetud: Raisio Nordic Eesti Aktsiaselts → Raisio Eesti Aktsiaselts
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 400000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Raisio Nordic Eesti Aktsiaselts
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 27
27 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
Raisio Eesti Aktsiaselts: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.