OÜ Melker

RegistrisRegistrikood: 10011045

OÜ Melker: 2025. aasta müügitulu 362 369 €, puhaskasum 105 018 € (Ainult ettevõte). 3 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 2025362 369 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20253Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 46631, Harju maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 36 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p75111 930 €392 894 €3 006 249 €OÜ Melker362 369 €, p500100p25mediaanp75111 930 €392 894 €3 006 249 €OÜ Melker362 369 €, p50

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu362 369 €392 894 €p50 (n = 36)
Puhaskasum105 018 €7 740 €p84 (n = 44)
Omakapital832 878 €143 113 €p84 (n = 45)
Töötajaid31p80 (n = 44)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
OÜ Melker
Registrikood
10011045
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
12.02.1996
Osakapital
153 388 €
KMKR
EE100270798
Aadress
Harju maakond · Viimsi vald, Miiduranna küla, Andrese tee 6

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Varasemad nimed / õigusjärglus

Varasemad nimed: Aktsiaselts Melker

Äriregister (avaandmed)

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-06

OÜ Melker on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 15,5 % ja oli 362 369 €, kasum langes 20,7 %. Tegevusala on Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük (46631). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 12.02.1996. Osakapital on 153 388 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 105 018 €, aasta keskmine töötajate arv 3. 2026. aasta III kvartali maksud olid 29 446 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

OÜ Melker: müügitulu 362 369 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 46631 · Harju maakond · 2025 · n = 36

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2019 · 129 900 €, max 2024 · 428 767 €, viimane 2025 · 362 369 €2019 – 2025362 369 €-15,5 %p50 (n = 36)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -15,5 %Koht: p50 (n = 36)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2019 · 9 324 €, max 2024 · 132 460 €, viimane 2025 · 105 018 €2019 – 2025105 018 €-20,7 %p84 (n = 44)2025 · marginaal 29 % (eelmisel aastal 30,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -20,7 %Koht: p84 (n = 44)2025 · marginaal 29 % (eelmisel aastal 30,9 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2019 · 491 311 €, max 2025 · 832 878 €, viimane 2025 · 832 878 €2019 – 2025832 878 €—p84 (n = 45)2025 · osakaal varadest 55,7 % (eelmisel aastal 49,7 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p84 (n = 45)2025 · osakaal varadest 55,7 % (eelmisel aastal 49,7 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2019 · 3, max 2019 · 3, viimane 2025 · 32019 – 20253—p80 (n = 44)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p80 (n = 44)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 III · 64 768 €, max 2024 II · 276 438 €, viimane 2026 III · 117 913 €2022 I – 2026 III107 210 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2023 IV · 19 057 €, max 2025 III · 49 694 €, viimane 2026 III · 29 446 €2022 I – 2026 III28 319 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2023 II · 7 935 €, max 2025 III · 12 842 €, viimane 2026 III · 10 260 €2022 I – 2026 III11 460 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

OÜ Melker: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

OÜ Melker: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 06.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
Kommertspant1 pant · kokku 47 933,74 €——viimane kanne 13.08.2002 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026viimane kanne 13.08.2002 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

OÜ Melker: puhaskasum 105 018 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 362 369 €, puhaskasum 105 018 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu362 369 €-15,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -15,5 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum105 018 €-20,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -20,7 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital832 878 €+4,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +4,9 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad1 495 501 €-6,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -6,4 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid30 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu428 767 €+49,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +49,9 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum132 460 €+53,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +53,3 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital793 858 €+11,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +11,6 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad1 597 015 €+6,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +6,6 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid30 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu285 969 €-0,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -0,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum86 422 €-20,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -20,4 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital711 398 €+8,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +8,6 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad1 497 838 €-1,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -1,6 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid30 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu288 370 €+6,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +6,9 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum108 533 €+18,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +18,9 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital654 976 €+11,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +11,7 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad1 521 472 €+2,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +2,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid30 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu269 735 €+21,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +21,1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum91 292 €+43 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +43 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital586 443 €+7,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +7,6 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad1 485 271 €-0,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -0,1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid30 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu222 663 €+71,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +71,4 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum63 840 €—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital545 151 €+11 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +11 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad1 486 832 €+131,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +131,5 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid30 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu129 900 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum9 324 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital491 311 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad642 385 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid3—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

OÜ Melker: riiklikud maksud 29 446 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)117 913 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksud29 446 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Tööjõumaksud10 260 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)2——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III117 91329 44610 2602
2026 II108 97726 63910 4512
2026 I92 49123 60711 1132
2025 IV107 21028 31911 4602
2025 III88 33549 69412 8422
2025 II83 68127 67111 0122
2025 I86 81228 7239 6552
2024 IV78 35425 6818 7842
2024 III83 30623 4648 7242
2024 II276 43847 4648 6342

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

OÜ Melker: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

OÜ Melker: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

OÜ Melker: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 117,9 tuh €, 2 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 109 tuh €, 2 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 92,5 tuh €, 2 töötajat
    maksud

2010

  • Osakapital muutus: 2400000.0 EEK → 153 388 €
    register

2002

  • Nimi muudetud: Aktsiaselts Melker → OÜ Melker
    register

1998

  • Osakapital muutus: 600000.0 EEK → 2400000.0 EEK
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 600000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Aktsiaselts Melker
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 26

26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

OÜ Melker: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc