Farovent OÜ

RegistrisRegistrikood: 10011542

Farovent OÜ: 2025. aasta müügitulu 199 €, puhaskasum -8 146 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 2025199 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20250Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 4399, Harju maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 301 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7516 713 €40 206 €131 405 €Farovent OÜ199 €, p10100p25mediaanp7516 713 €40 206 €131 405 €Farovent OÜ199 €, p1

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu199 €40 206 €p1 (n = 301)
Puhaskasum-8 146 €493 €p9 (n = 378)
Omakapital60 305 €13 985 €p77 (n = 380)
Töötajaid00p52 (n = 381)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Osaühing Farovent
Registrikood
10011542
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
22.02.1996
Osakapital
26 000 €
KMKR
EE100261325
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Nõmme linnaosa, Kukermiidi tn 5
Varasemad nimed / õigusjärglus

Äriregister (avaandmed)

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-06

Osaühing Farovent on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 97 % ja oli 199 €, kasum oli -8 146 € (eelmisel aastal -7 670 €). Tegevusala on Muud mujal liigitamata eriehitustööd (4399). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 22.02.1996. Osakapital on 26 000 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. 2026. aasta III kvartali maksud olid 394 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Tegevusloa kirjeid on 2 (sh ajalugu).

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Farovent OÜ: müügitulu 199 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 4399 · Harju maakond · 2025 · n = 301

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2025 · 199 €, max 2019 · 629 314 €, viimane 2025 · 199 €2019 – 2025199 €-97 %p1 (n = 301)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -97 %Koht: p1 (n = 301)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2022 · -480 421 €, max 2020 · 8 488 €, viimane 2025 · -8 146 €2019 – 2025-8 146 €-6,2 %p9 (n = 378)2025 · marginaal -4093,5 % (eelmisel aastal -113,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -6,2 %Koht: p9 (n = 378)2025 · marginaal -4093,5 % (eelmisel aastal -113,9 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2025 · 60 305 €, max 2019 · 847 317 €, viimane 2025 · 60 305 €2019 – 202560 305 €—p77 (n = 380)2025 · osakaal varadest 93,8 % (eelmisel aastal 99,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p77 (n = 380)2025 · osakaal varadest 93,8 % (eelmisel aastal 99,8 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2023 · 0, max 2019 · 8, viimane 2025 · 02019 – 20250—p52 (n = 381)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p52 (n = 381)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2023 II · 0 €, max 2022 I · 113 891 €, viimane 2026 III · 1 290 €2022 I – 2026 III199 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 I · 0 €, max 2022 III · 23 329 €, viimane 2026 III · 394 €2022 I – 2026 III0 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2023 IV · 0 €, max 2022 I · 24 597 €, viimane 2026 III · 297 €2022 I – 2026 III0 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

Farovent OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Farovent OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 06.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 9 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026staatuse ajalugu: 9 kirjetRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 10 punkti
    Vaata salvestatud tõendit

    Salvestatud panus: 10 punkti.

  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Farovent OÜ: puhaskasum -8 146 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 199 €, puhaskasum -8 146 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu199 €-97 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -97 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum-8 146 €-6,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -6,2 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital60 305 €-11,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -11,9 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad64 296 €-6,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -6,2 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu6 733 €+12,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +12,2 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum-7 670 €-209,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -209,1 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital68 451 €-10,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -10,1 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad68 568 €-10,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -10,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu6 000 €-97,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -97,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum7 029 €+101,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +101,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital76 121 €+10,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +10,2 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad76 499 €-15,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -15,2 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0-100 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -100 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu205 654 €-53,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -53,1 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum-480 421 €—2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital69 092 €-87,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -87,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad90 244 €-84,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -84,9 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid6-25 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -25 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu438 888 €-3,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -3,1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum1 881 €-77,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -77,8 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital549 513 €+0,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +0,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad596 703 €-9,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -9,8 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid80 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu452 716 €-28,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -28,1 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum8 488 €+152,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +152,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital547 632 €-35,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -35,4 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad661 331 €-26,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -26,2 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid80 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu629 314 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum3 359 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital847 317 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad896 491 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid8—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Farovent OÜ: riiklikud maksud 394 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)1 290 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksud394 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Tööjõumaksud297 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)1——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III1 2903942971
2026 II1 3593352351
2026 I39711901
2025 IV19900puudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 III0puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 II0puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 I000puudub · allikas ei ole seda esitanud
2024 IV750760puudub · allikas ei ole seda esitanud
2024 III3 750puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2024 II2 233760puudub · allikas ei ole seda esitanud

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

Farovent OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

Farovent OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

Farovent OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

2014

  • Osakapital muutus: 10 224 € → 26 000 €
    register

2011

  • Osakapital muutus: 160000.0 EEK → 10 224 €
    register

2009

  • Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 160000.0 EEK
    register

2008

  • Osakapital muutus: 1040000.0 EEK → 40000.0 EEK
    register
  • Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 1040000.0 EEK
    register

1999

  • Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 40000.0 EEK
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Osaühing Farovent
    register

Näidatud 10 / 30

30 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

Farovent OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc