Lone V.V. OÜ
RegistrisRegistrikood: 10012731
LONE V.V. OÜ: 2025. aasta müügitulu 258 077 €, puhaskasum 46 368 € (Ainult ettevõte). 6 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
Ajalugu
Ajalugu: esmakordselt 21.05.2026; Vanim võlg: 20.05.2026; viimati 21.05.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 22.05.2026. Avalikud signaalid - Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 2025258 077 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20256Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 43129, Tartu maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 70 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 258 077 € | 67 376 € | p81 (n = 70) |
| Puhaskasum | 46 368 € | 1 042 € | p91 (n = 81) |
| Omakapital | 70 786 € | 41 565 € | p65 (n = 81) |
| Töötajaid | 6 | 1 | p95 (n = 81) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- osaühing LONE V.V.
- Registrikood
- 10012731
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 23.02.1996
- Osakapital
- 2 500 €
- KMKR
- EE100035386
- Põhitegevusala
- 43129 Muud kaeve- ja mullatööd
- Aadress
- Tartu maakond · Tartu linn, Jaama tn 187-64
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
osaühing LONE V.V. on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 5,2 % ja oli 258 077 €, kasum oli 46 368 € (eelmisel aastal -11 910 €). Tegevusala on Muud kaeve- ja mullatööd (43129). Ettevõte asub Tartu maakonnas. Registreeritud 23.02.1996. Osakapital on 2 500 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 6. 2026. aasta III kvartali maksud olid 23 291 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 21.05.2026; Vanim võlg: 20.05.2026; viimati 21.05.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 22.05.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
LONE V.V. OÜ: müügitulu 258 077 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 43129 · Tartu maakond · 2025 · n = 70
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 258 077 € | -5,2 % | p81 (n = 70) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -5,2 %p81 (n = 70)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 46 368 € | +489,3 % | p91 (n = 81) | 2025 · marginaal 18 % (eelmisel aastal -4,4 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +489,3 %p91 (n = 81)2025 · marginaal 18 % (eelmisel aastal -4,4 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 70 786 € | — | p65 (n = 81) | 2025 · osakaal varadest 41,8 % (eelmisel aastal 18,3 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p65 (n = 81)2025 · osakaal varadest 41,8 % (eelmisel aastal 18,3 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 6 | — | p95 (n = 81) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p95 (n = 81)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 78 504 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 18 139 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 7 580 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 05.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
LONE V.V. OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaLONE V.V. OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 21.05.2026; Vanim võlg: 20.05.2026; viimati 21.05.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 22.05.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | Ajalugu: esmakordselt 21.05.2026; Vanim võlg: 20.05.2026; viimati 21.05.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 22.05.2026. | — | — | Nimekirjast väljas 22.05.2026; Uus nimekirjas 21.05.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | Nimekirjast väljas 22.05.2026; Uus nimekirjas 21.05.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 7 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
LONE V.V. OÜ: puhaskasum 46 368 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 258 077 €, puhaskasum 46 368 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 258 077 € | -5,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -5,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 46 368 € | +489,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +489,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 70 786 € | +189,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +189,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 169 231 € | +26,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +26,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 272 229 € | +15,7 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +15,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -11 910 € | +70,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +70,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 24 418 € | -32,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -32,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 133 584 € | -24,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -24,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 235 197 € | -67,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -67,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -40 787 € | -160,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -160,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 36 328 € | -78,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -78,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 177 635 € | -19,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -19,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 715 615 € | -8,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -8,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 67 619 € | +389,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +389,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 166 009 € | +68,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +68,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 221 721 € | +22,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +22,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 782 421 € | +11,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +11,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -23 384 € | -236,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -236,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 98 390 € | -19,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -19,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 180 388 € | +0,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +0,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 701 443 € | +10 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +10 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 17 145 € | -39,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -39,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 121 774 € | +16,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +16,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 178 922 € | +11 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +11 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 637 805 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 28 531 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 104 629 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 161 171 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
LONE V.V. OÜ: riiklikud maksud 23 291 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 100 762 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 23 291 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 9 334 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 4 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 100 762 | 23 291 | 9 334 | 4 |
| 2026 II | 53 977 | 10 316 | 6 246 | 5 |
| 2026 I | 36 637 | 11 554 | 6 095 | 4 |
| 2025 IV | 78 504 | 18 139 | 7 580 | 4 |
| 2025 III | 67 551 | 16 745 | 6 654 | 4 |
| 2025 II | 62 438 | 15 060 | 7 934 | 5 |
| 2025 I | 78 269 | 14 697 | 8 525 | 5 |
| 2024 IV | 90 752 | 24 289 | 10 314 | 5 |
| 2024 III | 67 650 | 17 720 | 11 684 | 5 |
| 2024 II | 66 100 | 9 165 | 9 277 | 5 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
LONE V.V. OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
LONE V.V. OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
LONE V.V. OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- MTA 2026 III: käive 100,8 tuh €, 4 töötajat
2023
- Osakapital muutus: 91 394 € → 2 500 €
- Osaühingu osakapitali vähendamise teade
2011
- Osakapital muutus: 1430000.0 EEK → 91 394 €
2009
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 1430000.0 EEK
1999
- Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 40000.0 EEK
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → osaühing LONE V.V.
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 28
28 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
LONE V.V. OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.