Elpaste OÜ
RegistrisRegistrikood: 10013570
ELPASTE OÜ: 2025. aasta müügitulu 465 658 €, puhaskasum 517 € (Ainult ettevõte). 7 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 2025465 658 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20257Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 47691, Ida-Viru maakond, 2025
Müügitulu: alla 5 ettevõtte, protsentiili ja kvartiile ei näidata.
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 465 658 € | — | — |
| Puhaskasum | 517 € | — | — |
| Omakapital | 476 129 € | — | — |
| Töötajaid | 7 | — | — |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Osaühing ELPASTE
- Registrikood
- 10013570
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 15.02.1996
- Osakapital
- 85 640 €
- KMKR
- EE100411447
- Aadress
- Ida-Viru maakond · Narva linn, Tallinna mnt 17-44
- Veebileht
- kunsti.ee
- Telefon
- +372 3560676
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Osaühing ELPASTE on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 34,9 % ja ulatus 465 658 euroni, kasum oli 517 € (eelmisel aastal -13 294 €). Tegevusala on Mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük (47691). Ettevõte asub Ida-Viru maakonnas. Registreeritud 15.02.1996. Osakapital on 85 640 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 7. 2026. aasta III kvartali maksud olid 9 447 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 2.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
ELPASTE OÜ: müügitulu 465 658 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: alla 5 ettevõtte, protsentiili ei näidata.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 465 658 € | +34,9 % | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 3) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +34,9 %ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 3)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 517 € | +103,9 % | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 3) | 2025 · marginaal 0,1 % (eelmisel aastal -3,9 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +103,9 %ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 3)2025 · marginaal 0,1 % (eelmisel aastal -3,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 476 129 € | — | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 3) | 2025 · osakaal varadest 59,2 % (eelmisel aastal 58,7 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 3)2025 · osakaal varadest 59,2 % (eelmisel aastal 58,7 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 7 | — | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 3) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 3)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 228 034 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 12 798 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 6 929 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riigiabi saadud | 10 566,04 € | — | — | 2 otsust · viimane 2025 | RAR | tõmmis 06.11.2026 | 2 otsust · viimane 2025RARtõmmis 06.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
ELPASTE OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaELPASTE OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 06.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 8 kirjet | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | staatuse ajalugu: 8 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
ELPASTE OÜ: puhaskasum 517 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 465 658 €, puhaskasum 517 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 465 658 € | +34,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +34,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 517 € | +103,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +103,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 476 129 € | +0,1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +0,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 804 938 € | -0,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -0,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | +16,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +16,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 345 123 € | +17,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +17,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -13 294 € | -177,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -177,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 475 612 € | -2,7 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -2,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 810 369 € | -3,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -3,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 292 686 € | +12 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +12 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 17 222 € | -6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 488 906 € | +3,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +3,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 837 395 € | +1,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +1,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 261 290 € | +13 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +13 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 18 323 € | -68,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -68,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 471 684 € | +4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 826 951 € | +6,4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +6,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 231 256 € | +5,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +5,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 57 450 € | — | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 453 361 € | +14,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +14,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 777 022 € | +14,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +14,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 219 114 € | +8,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +8,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 88 € | -34,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -34,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 395 911 € | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 678 769 € | +5,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +5,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | -14,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -14,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 201 801 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 135 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 395 823 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 642 943 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
ELPASTE OÜ: riiklikud maksud 9 447 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 238 119 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 9 447 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 7 346 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 7 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 238 119 | 9 447 | 7 346 | 7 |
| 2026 II | 140 609 | 11 393 | 6 936 | 7 |
| 2026 I | 187 078 | 9 486 | 6 448 | 7 |
| 2025 IV | 228 034 | 12 798 | 6 929 | 7 |
| 2025 III | 144 769 | 7 608 | 6 929 | 7 |
| 2025 II | 182 165 | 9 757 | 6 732 | 7 |
| 2025 I | 122 006 | 9 679 | 5 430 | 7 |
| 2024 IV | 149 648 | 11 525 | 5 020 | 6 |
| 2024 III | 85 854 | 8 433 | 5 894 | 6 |
| 2024 II | 115 586 | 11 847 | 5 634 | 6 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
ELPASTE OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 2 (allikas: RAR; tõmmis: 06.11.2026).
Eesti Töötukassa · Tugiisikuga töötamine VTA >> Tugiisikuga töötamine VTA · 07.01.2025
Summa €: 5 288,76
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:78867 | 2025-01-07 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10013570 | 1996-02-15 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10013570 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 07.01.2025
Summa €: 5 277,28
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:78860 | 2025-01-07 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10013570 | 1996-02-15 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10013570 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
ELPASTE OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
ELPASTE OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 06.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- MTA 2026 III: käive 238,1 tuh €, 7 töötajat
2012
- Osakapital muutus: 1340000.0 EEK → 85 640 €
2003
- Osakapital muutus: 740000.0 EEK → 1340000.0 EEK
2001
- Osakapital muutus: 550000.0 EEK → 740000.0 EEK
2000
- Osakapital muutus: 435000.0 EEK → 550000.0 EEK
1998
- Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 435000.0 EEK
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Osaühing ELPASTE
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 30
30 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
ELPASTE OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.