Inforing Media OÜ

RegistrisRegistrikood: 10013660

INFORING MEDIA OÜ: 2025. aasta müügitulu 701 595 €, puhaskasum -22 037 € (Ainult ettevõte). 8 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
  • Müügitulu 2025701 595 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20258Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 58121, Ida-Viru maakond, 2025

Müügitulu: alla 5 ettevõtte, protsentiili ja kvartiile ei näidata.

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu701 595 €——
Puhaskasum-22 037 €——
Omakapital77 191 €——
Töötajaid8——

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Osaühing INFORING MEDIA
Registrikood
10013660
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
16.02.1996
Osakapital
33 536 €
KMKR
EE100160992
Aadress
Ida-Viru maakond · Jõhvi vald, Jõhvi linn, Uus tn 20
Veebileht
inforing.net

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Varasemad nimed / õigusjärglus

Varasemad nimed: Aktsiaselts INFORING

Äriregister (avaandmed)

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-05

Osaühing INFORING MEDIA on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 7,3 % ja oli 701 595 €, kasum oli -22 037 € (eelmisel aastal 6 599 €). Tegevusala on Ajalehtede kirjastamine (58121). Ettevõte asub Ida-Viru maakonnas. Registreeritud 16.02.1996. Osakapital on 33 536 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 8. 2026. aasta III kvartali maksud olid 10 310 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

INFORING MEDIA OÜ: müügitulu 701 595 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: alla 5 ettevõtte, protsentiili ei näidata.

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2019 · 627 678 €, max 2023 · 764 298 €, viimane 2025 · 701 595 €2019 – 2025701 595 €-7,3 %ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 1)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -7,3 %Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 1)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2025 · -22 037 €, max 2023 · 22 892 €, viimane 2025 · -22 037 €2019 – 2025-22 037 €-433,9 %ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 1)2025 · marginaal -3,1 % (eelmisel aastal 0,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -433,9 %Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 1)2025 · marginaal -3,1 % (eelmisel aastal 0,9 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2020 · 43 637 €, max 2024 · 99 228 €, viimane 2025 · 77 191 €2019 – 202577 191 €—ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 1)2025 · osakaal varadest 16,5 % (eelmisel aastal 24,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 1)2025 · osakaal varadest 16,5 % (eelmisel aastal 24,9 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2025 · 8, max 2019 · 16, viimane 2025 · 82019 – 20258—ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 1)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 1)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2024 III · 100 099 €, max 2024 II · 245 253 €, viimane 2026 III · 174 767 €2022 I – 2026 III147 119 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2023 I · 9 381 €, max 2024 I · 15 059 €, viimane 2026 III · 10 310 €2022 I – 2026 III10 848 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 II · 9 495 €, max 2024 I · 12 928 €, viimane 2026 III · 10 190 €2022 I – 2026 III9 818 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?

INFORING MEDIA OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

INFORING MEDIA OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA04.11.2026EMTASeis: 04.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 04.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
Kommertspant1 pant · kokku 25 564,66 €——viimane kanne 03.12.2003 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026viimane kanne 03.12.2003 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 04.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 10 punkti
    Vaata salvestatud tõendit

    Salvestatud panus: 10 punkti.

  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 04.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

INFORING MEDIA OÜ: puhaskasum -22 037 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 701 595 €, puhaskasum -22 037 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu701 595 €-7,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -7,3 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-22 037 €-433,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -433,9 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital77 191 €-22,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -22,2 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad468 889 €+17,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +17,6 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid8-11,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -11,1 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu757 238 €-0,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -0,9 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum6 599 €-71,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -71,2 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital99 228 €+7,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +7,1 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad398 861 €-6,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -6,2 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid9-30,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -30,8 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu764 298 €+17,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +17,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum22 892 €+192,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +192,7 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital92 628 €+32,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +32,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad425 189 €+10,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +10,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid130 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu650 656 €-7,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -7,8 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum7 820 €-59,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -59,9 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital69 736 €+10,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +10,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad384 699 €+4,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +4,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid130 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu705 690 €+10,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +10,5 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum19 516 €—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital63 153 €+44,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +44,7 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad368 653 €-2,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -2,5 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid130 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu638 756 €+1,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +1,8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-3 350 €-149,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -149,5 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital43 637 €-11,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -11,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad378 265 €-7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid13-18,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -18,8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu627 678 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum6 769 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital49 447 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad406 901 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid16—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

INFORING MEDIA OÜ: riiklikud maksud 10 310 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)174 767 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud10 310 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud10 190 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)9——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III174 76710 31010 1909
2026 II160 23610 6679 5159
2026 I171 57510 5169 6729
2025 IV147 11910 8489 8189
2025 III195 47213 1599 5019
2025 II160 11510 1269 4959
2025 I199 31112 59211 6479
2024 IV126 54211 52511 22210
2024 III100 09910 84111 05410
2024 II245 25311 58511 45311

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?

INFORING MEDIA OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?

INFORING MEDIA OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?

INFORING MEDIA OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (2)
  • MTA 2026 III: käive 174,8 tuh €, 9 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 160,2 tuh €, 9 töötajat
    maksud

2016

  • Osakapital muutus: 33 536 € → 33 536 €
    register
  • Nimi muudetud: Aktsiaselts INFORING → Osaühing INFORING MEDIA
    register

2012

  • Osakapital muutus: 524000.0 EEK → 33 536 €
    register

1999

  • Osakapital muutus: 108000.0 EEK → 524000.0 EEK
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 108000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Aktsiaselts INFORING
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 27

27 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?

INFORING MEDIA OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc