Nowap OÜ
RegistrisRegistrikood: 10014003
Nowap OÜ: 2025. aasta müügitulu 2 224 523 €, puhaskasum 5 925 € (Ainult ettevõte). 18 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
Ajalugu
Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 11.08.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 12.08.2026. Avalikud signaalid - Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 20252 224 523 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 202518Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 41001, Lääne-Viru maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 335 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 224 523 € | 54 760 € | p98 (n = 335) |
| Puhaskasum | 5 925 € | 574 € | p70 (n = 392) |
| Omakapital | 548 259 € | 13 566 € | p96 (n = 393) |
| Töötajaid | 18 | 1 | p99 (n = 394) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Osaühing Nowap
- Registrikood
- 10014003
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 05.03.1996
- Osakapital
- 2 500 €
- KMKR
- EE100461293
- Põhitegevusala
- 41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Aadress
- Lääne-Viru maakond · Rakvere linn, Nortsu tee 8a
- Veebileht
- nowap.ee
- Telefon
- +372 3220521
- E-post
- info@nowap.ee
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: Aktsiaselts Nowap
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Osaühing Nowap on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 12,4 % ja ulatus 2 224 523 euroni, kasum langes 48 %. Tegevusala on Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (41001). Ettevõte asub Lääne-Viru maakonnas. Registreeritud 05.03.1996. Osakapital on 2 500 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 5 925 €, aasta keskmine töötajate arv 18. 2026. aasta III kvartali maksud olid 81 373 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 11.08.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 12.08.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Tegevusloa kirjeid on 1 (sh ajalugu).
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Nowap OÜ: müügitulu 2 224 523 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 41001 · Lääne-Viru maakond · 2025 · n = 335
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 2 224 523 € | +12,4 % | p98 (n = 335) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +12,4 %p98 (n = 335)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 5 925 € | -48 % | p70 (n = 392) | 2025 · marginaal 0,3 % (eelmisel aastal 0,6 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -48 %p70 (n = 392)2025 · marginaal 0,3 % (eelmisel aastal 0,6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 548 259 € | — | p96 (n = 393) | 2025 · osakaal varadest 74 % (eelmisel aastal 74,5 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | p96 (n = 393)2025 · osakaal varadest 74 % (eelmisel aastal 74,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 18 | — | p99 (n = 394) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | p99 (n = 394)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 698 551 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 81 479 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 49 872 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 07.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 07.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | RIKkontrollitud 07.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
Nowap OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaNowap OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 11.08.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 12.08.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 11.08.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 12.08.2026. | — | — | Nimekirjast väljas 12.08.2026; Uus nimekirjas 11.08.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | Nimekirjast väljas 12.08.2026; Uus nimekirjas 11.08.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | RIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 07.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 07.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 5 kirjet | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | 2 pant · kokku 41 542,57 € | — | — | viimane kanne 22.05.2008 · pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | viimane kanne 22.05.2008 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Nowap OÜ: puhaskasum 5 925 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 2 224 523 €, puhaskasum 5 925 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 224 523 € | +12,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +12,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 5 925 € | -48 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -48 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 548 259 € | +1,1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +1,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 741 366 € | +1,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +1,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 18 | -10 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -10 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 1 979 019 € | +9,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +9,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 11 395 € | +206,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +206,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 542 334 € | +1,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +1,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 727 523 € | -0,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -0,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 20 | +17,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +17,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 1 802 246 € | -23,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -23,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 3 714 € | -94,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -94,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 532 474 € | +0,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +0,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 732 180 € | +10,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +10,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 17 | -5,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -5,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 2 361 710 € | +8,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +8,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 66 618 € | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 528 760 € | +14,4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +14,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 662 549 € | +7,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +7,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 18 | -5,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -5,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 2 170 676 € | +45,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +45,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 10 914 € | -45,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -45,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 462 143 € | +2,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +2,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 614 654 € | +4,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +4,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 19 | +5,6 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +5,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 1 488 015 € | +71,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +71,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 19 896 € | +322 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +322 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 451 242 € | +4,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +4,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 586 741 € | +15,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +15,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 18 | +5,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +5,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 868 759 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 4 715 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 431 346 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 508 402 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 17 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Nowap OÜ: riiklikud maksud 81 373 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 625 554 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 81 373 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 45 435 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 20 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 625 554 | 81 373 | 45 435 | 20 |
| 2026 II | 515 897 | 51 126 | 46 677 | 19 |
| 2026 I | 504 334 | 88 045 | 44 719 | 20 |
| 2025 IV | 698 551 | 81 479 | 49 872 | 20 |
| 2025 III | 787 064 | 87 997 | 49 758 | 20 |
| 2025 II | 441 957 | 50 068 | 40 755 | 20 |
| 2025 I | 360 114 | 66 313 | 38 068 | 21 |
| 2024 IV | 417 092 | 47 123 | 31 080 | 21 |
| 2024 III | 650 442 | 38 003 | 32 010 | 18 |
| 2024 II | 378 480 | 50 422 | 27 954 | 18 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
Nowap OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
Nowap OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
Nowap OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 625,6 tuh €, 20 töötajat
- MTA 2026 II: käive 515,9 tuh €, 19 töötajat
- MTA 2026 I: käive 504,3 tuh €, 20 töötajat
2025
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- MTA 2025 IV: käive 698,6 tuh €, 20 töötajat
2011
- Osakapital muutus: 406000.0 EEK → 2 500 €
2002
- Nimi muudetud: Aktsiaselts Nowap → Osaühing Nowap
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 406000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Aktsiaselts Nowap
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 25
25 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
Nowap OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.