"Juhanson Hambaravi" OÜ

RegistrisRegistrikood: 10015215

"JUHANSON HAMBARAVI" OÜ: 2025. aasta müügitulu 154 369 €, puhaskasum -4 105 € (Ainult ettevõte). 3 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
  • Müügitulu 2025154 369 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20253Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 86231, Tartu maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 49 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7594 308 €204 425 €516 664 €"JUHANSON HAMBARAVI" OÜ154 369 €, p430100p25mediaanp7594 308 €204 425 €516 664 €"JUHANSON HAMBARAV…154 369 €, p43

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu154 369 €204 425 €p43 (n = 49)
Puhaskasum-4 105 €19 852 €p9 (n = 56)
Omakapital57 512 €64 589 €p45 (n = 56)
Töötajaid32p62 (n = 56)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
osaühing "JUHANSON HAMBARAVI"
Registrikood
10015215
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
05.03.1996
Osakapital
2 556 €
KMKR
puudub
Põhitegevusala
86231 Hambaravi
Aadress
Tartu maakond · Tartu linn, Kloostri tn 5

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Varasemad nimed / õigusjärglus

Varasemad nimed: osaühing " JUHANSON"

Äriregister (avaandmed)

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-05

osaühing "JUHANSON HAMBARAVI" on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 6,1 % ja oli 154 369 €, kasum oli -4 105 € (eelmisel aastal 9 672 €). Tegevusala on Hambaravi (86231). Ettevõte asub Tartu maakonnas. Registreeritud 05.03.1996. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 3. 2026. aasta III kvartali maksud olid 10 422 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

"JUHANSON HAMBARAVI" OÜ: müügitulu 154 369 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 86231 · Tartu maakond · 2025 · n = 49

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2020 · 114 520 €, max 2024 · 164 334 €, viimane 2025 · 154 369 €2019 – 2025154 369 €-6,1 %p43 (n = 49)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -6,1 %Koht: p43 (n = 49)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2022 · -6 541 €, max 2024 · 9 672 €, viimane 2025 · -4 105 €2019 – 2025-4 105 €-142,4 %p9 (n = 56)2025 · marginaal -2,7 % (eelmisel aastal 5,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -142,4 %Koht: p9 (n = 56)2025 · marginaal -2,7 % (eelmisel aastal 5,9 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2023 · 51 945 €, max 2024 · 61 617 €, viimane 2025 · 57 512 €2019 – 202557 512 €—p45 (n = 56)2025 · osakaal varadest 79,8 % (eelmisel aastal 83,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p45 (n = 56)2025 · osakaal varadest 79,8 % (eelmisel aastal 83,2 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2019 · 2, max 2025 · 3, viimane 2025 · 32019 – 20253—p62 (n = 56)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p62 (n = 56)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgipuudub——2025 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 IV · 7 777 €, max 2026 I · 10 769 €, viimane 2026 III · 10 422 €2022 I – 2026 III9 551 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 IV · 8 073 €, max 2026 I · 11 187 €, viimane 2026 III · 10 959 €2022 I – 2026 III9 796 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?

"JUHANSON HAMBARAVI" OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

"JUHANSON HAMBARAVI" OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA04.11.2026EMTASeis: 04.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 04.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 04.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 10 punkti
    Vaata salvestatud tõendit

    Salvestatud panus: 10 punkti.

  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 04.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

"JUHANSON HAMBARAVI" OÜ: puhaskasum -4 105 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 154 369 €, puhaskasum -4 105 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu154 369 €-6,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -6,1 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-4 105 €-142,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -142,4 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital57 512 €-6,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -6,7 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad72 074 €-2,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -2,6 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid3+50 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +50 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu164 334 €+5,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,7 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum9 672 €—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital61 617 €+18,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +18,6 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad74 026 €+15,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +15,6 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid20 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu155 419 €+7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +7 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-2 287 €+65 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +65 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital51 945 €-4,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -4,2 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad64 017 €-3,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -3,6 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid20 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu145 265 €+10,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +10,7 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-6 541 €-337,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -337,2 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital54 232 €-10,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -10,8 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad66 394 €-6,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -6,9 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid20 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu131 177 €+14,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +14,5 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum2 758 €+180,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +180,4 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital60 773 €+4,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +4,8 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad71 302 €+3,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +3,4 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid20 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu114 520 €-11,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -11,6 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-3 429 €-180,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -180,5 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital58 015 €-5,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -5,6 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad68 966 €-2,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -2,8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid20 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu129 477 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum4 259 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital61 444 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad70 950 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid2—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

"JUHANSON HAMBARAVI" OÜ: riiklikud maksud 10 422 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)puudub——2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud10 422 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud10 959 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)6——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 IIIpuudub · allikas ei ole seda esitanud10 42210 9596
2026 IIpuudub · allikas ei ole seda esitanud9 5149 8456
2026 Ipuudub · allikas ei ole seda esitanud10 76911 1876
2025 IVpuudub · allikas ei ole seda esitanud9 5519 7966
2025 IIIpuudub · allikas ei ole seda esitanud10 32610 7737
2025 IIpuudub · allikas ei ole seda esitanud9 4409 7047
2025 Ipuudub · allikas ei ole seda esitanud9 3949 7477
2024 IVpuudub · allikas ei ole seda esitanud8 9339 3057
2024 IIIpuudub · allikas ei ole seda esitanud10 03610 4747
2024 IIpuudub · allikas ei ole seda esitanud8 8249 1277

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?

"JUHANSON HAMBARAVI" OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?

"JUHANSON HAMBARAVI" OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?

"JUHANSON HAMBARAVI" OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive puudub, 6 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive puudub, 6 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive puudub, 6 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (1)
  • MTA 2025 IV: käive puudub, 6 töötajat
    maksud

2011

  • Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
    register

1999

  • Nimi muudetud: osaühing " JUHANSON" → osaühing "JUHANSON HAMBARAVI"
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → osaühing " JUHANSON"
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 25

25 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?

"JUHANSON HAMBARAVI" OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc