Saaremetsa OÜ
RegistrisRegistrikood: 10015936
Saaremetsa OÜ: 2025. aasta müügitulu 1 262 471 €, puhaskasum 130 113 € (Ainult ettevõte). 6 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
Ajalugu
Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.03.2026; viimati 21.10.2026; suurim võlg 1 098,73 €; nimekirjast väljas 07.04.2026; nimekirjast väljas 22.03.2026; nimekirjast väljas 12.03.2026. Avalikud signaalid - Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 20251 262 471 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20256Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 01411, Lääne-Viru maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 14 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 262 471 € | 1 860 123 € | p36 (n = 14) |
| Puhaskasum | 130 113 € | 348 764 € | p27 (n = 15) |
| Omakapital | 1 711 142 € | 1 374 815 € | p60 (n = 15) |
| Töötajaid | 6 | 8 | p40 (n = 15) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Osaühing Saaremetsa
- Registrikood
- 10015936
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 13.05.1996
- Osakapital
- 6 660 €
- KMKR
- EE100460841
- Põhitegevusala
- 01411 Piimakarjakasvatus
- Aadress
- Lääne-Viru maakond · Kadrina vald, Tirbiku küla, Saaremetsa
Varasemad nimed / õigusjärglus
- Jagunemine: seotud ettevõte · 21.06.2013: 12494013
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Osaühing Saaremetsa on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 33,1 % ja ulatus 1 262 471 euroni, kasum langes 29,3 %. Tegevusala on Piimakarjakasvatus (01411). Ettevõte asub Lääne-Viru maakonnas. Registreeritud 13.05.1996. Osakapital on 6 660 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 130 113 €, aasta keskmine töötajate arv 6. 2026. aasta III kvartali maksud olid 30 593 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.03.2026; viimati 21.10.2026; suurim võlg 1 098,73 €; nimekirjast väljas 07.04.2026; nimekirjast väljas 22.03.2026; nimekirjast väljas 12.03.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 21.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Saaremetsa OÜ: müügitulu 1 262 471 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 01411 · Lääne-Viru maakond · 2025 · n = 14
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 1 262 471 € | +33,1 % | p36 (n = 14) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +33,1 %p36 (n = 14)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 130 113 € | -29,3 % | p27 (n = 15) | 2025 · marginaal 10,3 % (eelmisel aastal 19,4 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -29,3 %p27 (n = 15)2025 · marginaal 10,3 % (eelmisel aastal 19,4 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 1 711 142 € | — | p60 (n = 15) | 2025 · osakaal varadest 57,3 % (eelmisel aastal 53,6 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p60 (n = 15)2025 · osakaal varadest 57,3 % (eelmisel aastal 53,6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 6 | — | p40 (n = 15) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p40 (n = 15)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 406 248 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 78 441 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 8 069 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | 96 048,31 € | — | — | 21 otsust · viimane 2026 | RAR | tõmmis 05.11.2026 | 21 otsust · viimane 2026RARtõmmis 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
Saaremetsa OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaSaaremetsa OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.03.2026; viimati 21.10.2026; suurim võlg 1 098,73 €; nimekirjast väljas 07.04.2026; nimekirjast väljas 22.03.2026; nimekirjast väljas 12.03.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu)okt 2026 | Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.03.2026; viimati 21.10.2026; suurim võlg 1 098,73 €; nimekirjast väljas 07.04.2026; nimekirjast väljas 22.03.2026; nimekirjast väljas 12.03.2026. | — | — | Uus nimekirjas 21.10.2026; Nimekirjast väljas 07.04.2026; Uus nimekirjas 01.04.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | Uus nimekirjas 21.10.2026; Nimekirjast väljas 07.04.2026; Uus nimekirjas 01.04.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 4 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata22.10.2026 10:15 – 23.10.2026 10:15 | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | 1 pant · kokku 287 602,42 € | — | — | viimane kanne 19.01.2007 · pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | viimane kanne 19.01.2007 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Saaremetsa OÜ: puhaskasum 130 113 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 1 262 471 €, puhaskasum 130 113 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 262 471 € | +33,1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +33,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 130 113 € | -29,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -29,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 711 142 € | +8,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +8,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 2 984 319 € | +1,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 948 372 € | -1,7 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -1,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 183 947 € | -20,7 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -20,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 581 029 € | +13,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +13,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 2 949 029 € | +32,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +32,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | -14,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -14,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 964 605 € | +18,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +18,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 231 983 € | +101,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +101,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 397 082 € | +17,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +17,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 2 230 174 € | +21,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +21,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 814 418 € | +44,4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +44,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 115 136 € | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 185 099 € | +10,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +10,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 1 835 430 € | -10,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -10,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | -12,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -12,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 563 824 € | -0,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -0,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 11 910 € | -4,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -4,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 069 964 € | +1,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 2 058 931 € | +4,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +4,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 568 475 € | +23,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +23,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 12 440 € | -86,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -86,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 058 054 € | +1,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 1 971 750 € | -7,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -7,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | +14,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +14,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 461 470 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 90 717 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 045 614 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 2 129 612 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Saaremetsa OÜ: riiklikud maksud 30 593 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 296 959 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 30 593 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 10 505 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 6 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 296 959 | 30 593 | 10 505 | 6 |
| 2026 II | 188 159 | 16 177 | 10 230 | 6 |
| 2026 I | 234 043 | 28 885 | 12 230 | 6 |
| 2025 IV | 406 248 | 78 441 | 8 069 | 6 |
| 2025 III | 319 950 | 25 058 | 8 069 | 5 |
| 2025 II | 382 342 | 25 046 | 8 069 | 5 |
| 2025 I | 198 581 | 19 895 | 10 434 | 5 |
| 2024 IV | 266 751 | 28 243 | 9 158 | 5 |
| 2024 III | 297 507 | 41 675 | 11 585 | 6 |
| 2024 II | 238 916 | 0 | 12 646 | 7 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
Saaremetsa OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 21 (allikas: RAR; tõmmis: 05.11.2026).
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.08.2026
Summa €: 4 884
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:117916 | 2026-08-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10015936 | 1996-05-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10015936 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.07.2026
Summa €: 2 849
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:109021 | 2026-07-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10015936 | 1996-05-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10015936 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 30.06.2026
Summa €: 4 477
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:85893 | 2026-06-30 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10015936 | 1996-05-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10015936 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 30.04.2026
Summa €: 1 628
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:85925 | 2026-04-30 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10015936 | 1996-05-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10015936 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.01.2026
Summa €: 2 849
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:85977 | 2026-01-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10015936 | 1996-05-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10015936 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.07.2025
Summa €: 6 919
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:85761 | 2025-07-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10015936 | 1996-05-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10015936 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.07.2025
Summa €: 6 512
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:85753 | 2025-07-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10015936 | 1996-05-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10015936 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 30.06.2025
Summa €: 7 326
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:85768 | 2025-06-30 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10015936 | 1996-05-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10015936 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.05.2025
Summa €: 3 256
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:85784 | 2025-05-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10015936 | 1996-05-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10015936 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 30.04.2025
Summa €: 756
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:85803 | 2025-04-30 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10015936 | 1996-05-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10015936 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Näidatud 10 / 21
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
Saaremetsa OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
Saaremetsa OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 05.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (4)
- MTA 2026 III: käive 297 tuh €, 6 töötajat
- Riigiabi otsus: Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023), 4,88 tuh €
- Riigiabi otsus: Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023), 2,85 tuh €
- Riigiabi otsus: Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023), 4,48 tuh €
2013
- Jagunemine: seotud ettevõte 12494013
2012
- Osakapital muutus: 104200.0 EEK → 6 660 €
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 104200.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Osaühing Saaremetsa
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 46
46 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
Saaremetsa OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.