Vidoman OÜ
KustutatudRegistrikood: 10017639
VIDOMAN OÜ: 2024. aasta müügitulu 732 255 €, puhaskasum -157 791 € (Ainult ettevõte). 7 töötajat, 2024 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2025HilinenudÄriregisterAlus teadmata
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 2024732 255 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20247Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 49411, Harju maakond, 2024
Müügitulu 2024, ainult ettevõte, n = 1 446 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 732 255 € | 93 445 € | p86 (n = 1 446) |
| Puhaskasum | -157 791 € | 354 € | p1 (n = 1 746) |
| Omakapital | 371 835 € | 26 449 € | p92 (n = 1 753) |
| Töötajaid | 7 | 1 | p90 (n = 1 754) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Osaühing VIDOMAN
- Registrikood
- 10017639
- Staatus
- kustutatud (K)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 02.04.1996
- Osakapital
- 10 000 €
- KMKR
- EE100265321
- Põhitegevusala
- 49411 Kaubavedu maanteel
- Aadress
- Harju maakond · Rae vald, Karla küla, Tööstuse tn 4
Varasemad nimed / õigusjärglus
- Ühinemine: seotud ettevõte · 30.03.2026: Vidoman Transport OÜ (17408030)
- Jagunemine: seotud ettevõte · 13.03.2026: osaühing SALONG ROSITA (10573056)
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Osaühing VIDOMAN on osaühing. 2024. aastal langes müügitulu 37,7 % ja oli 732 255 €, kasum oli -157 791 € (eelmisel aastal 1 973 €). Tegevusala on Kaubavedu maanteel (49411). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 02.04.1996. Osakapital on 10 000 €. 2024. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 7. 2026. aasta I kvartali maksud olid 17 617 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Tegevusloa kirjeid on 5 (sh ajalugu).
Millised on ettevõtte näitajad (2024)?
VIDOMAN OÜ: müügitulu 732 255 € (periood: 2024; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 49411 · Harju maakond · 2024 · n = 1 446
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2024 | 732 255 € | -37,7 % | p86 (n = 1446) | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -37,7 %p86 (n = 1446)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2024 | -157 791 € | — | p1 (n = 1746) | 2024 · marginaal -21,5 % (eelmisel aastal 0,2 %) · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p1 (n = 1746)2024 · marginaal -21,5 % (eelmisel aastal 0,2 %) · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2024 | 371 835 € | — | p92 (n = 1753) | 2024 · osakaal varadest 53,4 % (eelmisel aastal 63,1 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p92 (n = 1753)2024 · osakaal varadest 53,4 % (eelmisel aastal 63,1 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2024 | 7 | — | p90 (n = 1754) | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p90 (n = 1754)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 I | 179 383 € | — | — | 2024 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2024 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 I | 22 269 € | — | — | 2024 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2024 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 I | 13 583 € | — | — | 2024 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2024 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 06.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitamata | — | — | tähtaeg 30.06.2026 · viimane esitatud 2024 (puudub) | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | tähtaeg 30.06.2026 · viimane esitatud 2024 (puudub)RIKkontrollitud 06.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
VIDOMAN OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaVIDOMAN OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | 2025 esitamata | — | — | 129 päeva üle tähtaja | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 129 päeva üle tähtajaRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 06.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.2026 |
| Staatus | kustutatud | — | — | staatuse ajalugu: 6 kirjet | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | puudubvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) puudub tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · Teadmata
- Finantsseis · Teadmata
- Juhtorgani vahetus · Teadmata
- Maksejõuetuse teated · Teadmata
- Loa kaotus · Teadmata
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud puudub. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2024)?
VIDOMAN OÜ: puhaskasum -157 791 € (periood: 2024; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2024 · Ainult ettevõte: müügitulu 732 255 €, puhaskasum -157 791 €.
Aastaaruanded 2019–2024
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 732 255 € | -37,7 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -37,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -157 791 € | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 371 835 € | -32,5 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -32,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 696 884 € | -20,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -20,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | -53,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -53,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 1 175 954 € | -5,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -5,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 1 973 € | +13,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +13,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 550 628 € | -3,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -3,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 872 437 € | -1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 15 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 1 247 003 € | +8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 1 738 € | +104,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +104,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 570 420 € | -3,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -3,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 881 033 € | +4,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +4,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 15 | -6,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -6,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 1 154 834 € | +6,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +6,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -42 430 € | -155,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -155,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 590 182 € | -13,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -13,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 839 479 € | -23,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -23,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 16 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 1 082 426 € | -23,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -23,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 76 137 € | +105,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +105,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 683 705 € | +11,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +11,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 1 096 532 € | +34,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +34,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 16 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 1 417 582 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 37 002 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 612 567 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 817 304 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 16 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2024 (aastaaruandlus) · Aruanne on talletatud aruandlusoleku järgi hilinenud · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 I)?
VIDOMAN OÜ: riiklikud maksud 17 617 € (periood: 2026 I; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 58 066 € | — | — | 2026 I; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 I; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 17 617 € | — | — | 2026 I; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 I; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 19 000 € | — | — | 2026 I; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 I; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | puudub | — | — | 2026 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 I | 58 066 | 17 617 | 19 000 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 IV | 248 245 | 51 866 | 17 176 | 6 |
| 2025 III | 207 796 | 38 511 | 14 910 | 8 |
| 2025 II | 179 493 | 33 065 | 14 942 | 8 |
| 2025 I | 113 458 | 19 884 | 15 285 | 7 |
| 2024 IV | 179 383 | 22 269 | 13 583 | 7 |
| 2024 III | 196 875 | 33 285 | 13 601 | 7 |
| 2024 II | 201 572 | 25 604 | 12 961 | 7 |
| 2024 I | 133 846 | 31 000 | 20 428 | 7 |
| 2023 IV | 270 733 | 46 624 | 24 344 | 9 |
Näidatud 10 / 17
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q1 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 06.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
VIDOMAN OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
VIDOMAN OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
VIDOMAN OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).
2026
- Staatus muutus: registris → kustutatud
- Ühinemine: seotud ettevõte Vidoman Transport OÜ (17408030)
- Jagunemine: seotud ettevõte osaühing SALONG ROSITA (10573056)
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- Majandusaasta aruanne 2025 tähtaeg möödus, esitamata
2012
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 557 €
1999
- Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 40000.0 EEK
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Osaühing VIDOMAN
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 27
27 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
VIDOMAN OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.