Self-II OÜ

RegistrisRegistrikood: 10018969

Self-II OÜ: 2025. aasta müügitulu 136 333 €, puhaskasum -10 305 € (Ainult ettevõte). 2 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
    AjaluguAjalugu: esmakordselt 03.10.2026; Vanim võlg: 21.09.2026; viimati 04.10.2026; suurim võlg 387,1 €; 2 päeva nimekirjas. Avalikud signaalid
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
  • Müügitulu 2025136 333 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20252Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 85599, Tartu maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 209 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p752 686 €8 582 €28 486 €Self-II OÜ136 333 €, p950100p25mediaanp752 686 €8 582 €28 486 €Self-II OÜ136 333 €, p95

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu136 333 €8 582 €p95 (n = 209)
Puhaskasum-10 305 €46 €p5 (n = 274)
Omakapital237 339 €4 657 €p97 (n = 275)
Töötajaid20p96 (n = 358)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
osaühing Self-II
Registrikood
10018969
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
04.04.1996
Osakapital
2 556 €
KMKR
EE100029253
Aadress
Tartu maakond · Tartu linn, Veski tn 31-2
Veebileht
self.ee

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-05

osaühing Self-II on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 38,5 % ja oli 136 333 €, kasum oli -10 305 € (eelmisel aastal 32 472 €). Tegevusala on Muu mujal liigitamata õpe (85599). Ettevõte asub Tartu maakonnas. Registreeritud 04.04.1996. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 2. 2026. aasta III kvartali maksud olid 6 603 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 03.10.2026; Vanim võlg: 21.09.2026; viimati 04.10.2026; suurim võlg 387,1 €; 2 päeva nimekirjas. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Ühiste võitude piirväärtused on eraldi ega sisaldu selle ettevõtte kogusummas.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Self-II OÜ: müügitulu 136 333 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 85599 · Tartu maakond · 2025 · n = 209

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2025 · 136 333 €, max 2019 · 317 126 €, viimane 2025 · 136 333 €2019 – 2025136 333 €-38,5 %p95 (n = 209)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -38,5 %Koht: p95 (n = 209)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2025 · -10 305 €, max 2020 · 72 090 €, viimane 2025 · -10 305 €2019 – 2025-10 305 €-131,7 %p5 (n = 274)2025 · marginaal -7,6 % (eelmisel aastal 14,6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -131,7 %Koht: p5 (n = 274)2025 · marginaal -7,6 % (eelmisel aastal 14,6 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2025 · 237 339 €, max 2020 · 325 972 €, viimane 2025 · 237 339 €2019 – 2025237 339 €—p97 (n = 275)2025 · osakaal varadest 94,4 % (eelmisel aastal 94,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p97 (n = 275)2025 · osakaal varadest 94,4 % (eelmisel aastal 94,9 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2023 · 2, max 2019 · 3, viimane 2025 · 22019 – 20252—p96 (n = 358)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p96 (n = 358)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2024 III · 12 160 €, max 2023 IV · 117 223 €, viimane 2026 III · 23 884 €2022 I – 2026 III55 564 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2024 III · 4 464 €, max 2022 I · 26 854 €, viimane 2026 III · 6 603 €2022 I – 2026 III14 034 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2023 II · 1 261 €, max 2022 I · 9 160 €, viimane 2026 III · 3 755 €2022 I – 2026 III4 748 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?

Self-II OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Self-II OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 03.10.2026; Vanim võlg: 21.09.2026; viimati 04.10.2026; suurim võlg 387,1 €; 2 päeva nimekirjas. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA04.11.2026EMTASeis: 04.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)Võlaepisood (ajalugu): okt 2026, min okt 2026 · 387,1 €, max okt 2026 · 387,1 €, viimane okt 2026 · 387,1 €okt 2026Ajalugu: esmakordselt 03.10.2026; Vanim võlg: 21.09.2026; viimati 04.10.2026; suurim võlg 387,1 €; 2 päeva nimekirjas.——Uus nimekirjas 03.10.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026Uus nimekirjas 03.10.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 04.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)MadalvaataKoondsignaali trend: 04.10.2026 10:15 kuni 06.10.2026 10:15, min 06.10.2026 10:15 · 10 / 100, max 04.10.2026 10:15 · 20 / 100, viimane 06.10.2026 10:15 · 10 / 10004.10.2026 10:15 – 06.10.2026 10:15——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 04.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 10 punkti
    Vaata salvestatud tõendit

    Salvestatud panus: 10 punkti.

  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 04.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Self-II OÜ: puhaskasum -10 305 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 136 333 €, puhaskasum -10 305 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu136 333 €-38,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -38,5 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-10 305 €-131,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -131,7 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital237 339 €-13,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -13,3 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad251 411 €-12,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -12,8 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid20 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu221 769 €-0,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -0,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum32 472 €-42,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -42,1 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital273 644 €-7,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -7,2 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad288 315 €-10,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -10,5 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid20 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu222 701 €+5,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum56 055 €+91 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +91 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital294 935 €+4,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +4,3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad321 972 €+1,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +1,7 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid2-33,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -33,3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu211 555 €+0,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +0,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum29 344 €-44,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -44,5 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital282 740 €-10,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -10,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad316 565 €-7,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -7,8 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid30 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu210 224 €-25,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -25,9 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum52 828 €-26,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -26,7 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital316 203 €-3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad343 473 €-5,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -5,7 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid30 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu283 864 €-10,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -10,5 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum72 090 €+3,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +3,2 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital325 972 €+4,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +4,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad364 057 €+2,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +2,9 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid30 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu317 126 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum69 844 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital311 195 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad353 930 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid3—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Self-II OÜ: riiklikud maksud 6 603 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)23 884 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud6 603 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud3 755 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)3——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III23 8846 6033 7553
2026 II24 7696 0553 2703
2026 I27 46810 2845 2143
2025 IV55 56414 0344 7483
2025 III34 24110 6685 4783
2025 II33 6859 7714 6834
2025 I25 54215 0184 8593
2024 IV80 02314 8444 4183
2024 III12 1604 4644 6053
2024 II53 45810 3904 7403

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?

Self-II OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?

Self-II OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Individuaalne arengupartnerlus (coaching ja/või supervisioon) · 04.06.2026

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 259f60b8-d149-43d5-ba6a-56068f7e049c/RES-0000/10018969 | 2026-06-04 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/308259; ariregister:10018969 | 1996-04-04 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10018969 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 259f60b8-d149-43d5-ba6a-56068f7e049c/RES-0000/10018969 | 2026-06-04 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/308259 Korduvad kirjendatud menetlused: Indikaator esineb; Eri menetlusi: 2; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2024-11-19 – 2026-06-04; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 5a07d1a3-3a80-45e9-b209-d0115c6f5037/259f60b8-d149-43d5-ba6a-56068f7e049c/RES-0000/TEN-0002/10018969 | 2026-06-04 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/308259; 7463fc4a-d765-46a0-8e39-10b4dad69bb1/49e46099-bea5-455c-8d8e-83e3b1055a76/RES-0000/TEN-0001/10018969 | 2024-11-19 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/283716 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

259f60b8-d149-43d5-ba6a-56068f7e049c/RES-0000/10018969 · 2026-06-04

ariregister:10018969 · 1996-04-04

259f60b8-d149-43d5-ba6a-56068f7e049c/RES-0000/10018969 · 2026-06-04

5a07d1a3-3a80-45e9-b209-d0115c6f5037/259f60b8-d149-43d5-ba6a-56068f7e049c/RES-0000/TEN-0002/10018969 · 2026-06-04

7463fc4a-d765-46a0-8e39-10b4dad69bb1/49e46099-bea5-455c-8d8e-83e3b1055a76/RES-0000/TEN-0001/10018969 · 2024-11-19

Individuaalne juhtimiscoaching · 19.11.2024

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 49e46099-bea5-455c-8d8e-83e3b1055a76/RES-0000/10018969 | 2024-11-19 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/283716; ariregister:10018969 | 1996-04-04 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10018969 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 49e46099-bea5-455c-8d8e-83e3b1055a76/RES-0000/10018969 | 2024-11-19 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/283716 Korduvad kirjendatud menetlused: Indikaator esineb; Eri menetlusi: 2; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2024-11-19 – 2026-06-04; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 5a07d1a3-3a80-45e9-b209-d0115c6f5037/259f60b8-d149-43d5-ba6a-56068f7e049c/RES-0000/TEN-0002/10018969 | 2026-06-04 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/308259; 7463fc4a-d765-46a0-8e39-10b4dad69bb1/49e46099-bea5-455c-8d8e-83e3b1055a76/RES-0000/TEN-0001/10018969 | 2024-11-19 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/283716 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

49e46099-bea5-455c-8d8e-83e3b1055a76/RES-0000/10018969 · 2024-11-19

ariregister:10018969 · 1996-04-04

49e46099-bea5-455c-8d8e-83e3b1055a76/RES-0000/10018969 · 2024-11-19

5a07d1a3-3a80-45e9-b209-d0115c6f5037/259f60b8-d149-43d5-ba6a-56068f7e049c/RES-0000/TEN-0002/10018969 · 2026-06-04

7463fc4a-d765-46a0-8e39-10b4dad69bb1/49e46099-bea5-455c-8d8e-83e3b1055a76/RES-0000/TEN-0001/10018969 · 2024-11-19

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?

Self-II OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 23,9 tuh €, 3 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 24,8 tuh €, 3 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 27,5 tuh €, 3 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (1)
  • MTA 2025 IV: käive 55,6 tuh €, 3 töötajat
    maksud

2010

  • Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
    register

1998

  • Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 40000.0 EEK
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → osaühing Self-II
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 25

25 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?

Self-II OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc