Hals Trading - T AS

RegistrisRegistrikood: 10019242

HALS TRADING - T AS: 2024. aasta müügitulu 6 846 959 €, puhaskasum 272 285 € (Ainult ettevõte). 12 töötajat, 2024 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAlus teadmata
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 20246 846 959 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 202412Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 4683, Tartu maakond, 2024

Müügitulu 2024, ainult ettevõte, n = 5 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p751 113 440 €1 607 510 €6 846 959 €HALS TRADING - T AS6 846 959 €, p800100p25mediaanp751 113 440 €1 607 510 €6 846 959 €HALS TRADING - T AS6 846 959 €, p80

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2024 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu6 846 959 €1 607 510 €p80 (n = 5)
Puhaskasum272 285 €33 373 €p80 (n = 5)
Omakapital3 553 878 €1 726 794 €p80 (n = 5)
Töötajaid128p80 (n = 5)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
aktsiaselts HALS TRADING - T
Registrikood
10019242
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Aktsiaselts
Registreeritud
29.03.1996
Osakapital
25 564 €
KMKR
EE100031827
Aadress
Tartu maakond · Tartu linn, Sepa tn 19

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

aktsiaselts HALS TRADING - T on aktsiaselts. 2024. aastal langes müügitulu 1,6 % ja oli 6 846 959 €, kasum langes 39,7 %. Tegevusala on Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük (4683). Ettevõte asub Tartu maakonnas. Registreeritud 29.03.1996. Osakapital on 25 564 €. 2024. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 272 285 €, aasta keskmine töötajate arv 12. 2026. aasta III kvartali maksud olid 245 904 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2024)?

HALS TRADING - T AS: müügitulu 6 846 959 € (periood: 2024; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 4683 · Tartu maakond · 2024 · n = 5

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2024, min 2020 · 4 945 862 €, max 2022 · 7 445 478 €, viimane 2024 · 6 846 959 €2019 – 20246 846 959 €-1,6 %p80 (n = 5)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -1,6 %Koht: p80 (n = 5)2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2024, min 2024 · 272 285 €, max 2022 · 562 310 €, viimane 2024 · 272 285 €2019 – 2024272 285 €-39,7 %p80 (n = 5)2024 · marginaal 4 % (eelmisel aastal 6,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -39,7 %Koht: p80 (n = 5)2024 · marginaal 4 % (eelmisel aastal 6,5 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2024, min 2019 · 2 599 013 €, max 2023 · 3 600 689 €, viimane 2024 · 3 553 878 €2019 – 20243 553 878 €—p80 (n = 5)2024 · osakaal varadest 78,8 % (eelmisel aastal 79,3 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Koht: p80 (n = 5)2024 · osakaal varadest 78,8 % (eelmisel aastal 79,3 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2024, min 2019 · 9, max 2022 · 12, viimane 2024 · 122019 – 202412—p80 (n = 5)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Koht: p80 (n = 5)2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 1 709 547 €, max 2022 II · 2 568 664 €, viimane 2026 III · 2 261 430 €2022 I – 2026 III2 498 924 €——2024 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262024 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 135 691 €, max 2024 IV · 291 045 €, viimane 2026 III · 245 904 €2022 I – 2026 III291 045 €——2024 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262024 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2023 II · 45 449 €, max 2025 I · 75 159 €, viimane 2026 III · 69 238 €2022 I – 2026 III64 781 €——2024 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262024 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 07.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 07.11.2026RIKSeis: kontrollitud 07.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

HALS TRADING - T AS: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Aktsionärid on kirjas väärtpaberite registris (Nasdaq CSD), mitte äriregistri avaandmetes — omanikud on siin teadmata.

Juriidilisest isikust osalusi teistes ettevõtetes ei ole.

RIK osanikud

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

HALS TRADING - T AS: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 07.11.2026RIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 07.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 07.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 07.11.2026staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 07.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2024 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2024)?

HALS TRADING - T AS: puhaskasum 272 285 € (periood: 2024; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2024 · Ainult ettevõte: müügitulu 6 846 959 €, puhaskasum 272 285 €.

Aastaaruanded 2019–2024

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu6 846 959 €-1,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -1,6 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum272 285 €-39,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -39,7 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital3 553 878 €-1,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -1,3 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad4 512 809 €-0,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -0,6 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid120 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: 0 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu6 961 563 €-6,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -6,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum451 254 €-19,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -19,7 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital3 600 689 €+4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +4 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad4 540 466 €+0,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +0,3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid120 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu7 445 478 €+15,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +15,7 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum562 310 €+4,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +4,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital3 463 598 €+8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +8 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad4 525 279 €+7,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +7,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid12+20 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +20 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu6 436 622 €+30,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +30,1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum537 558 €+44,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +44,6 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital3 208 288 €+11,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +11,8 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad4 214 501 €+22,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +22,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid10+11,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +11,1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu4 945 862 €-7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum371 717 €-13,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -13,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital2 870 730 €+10,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +10,5 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad3 447 444 €+7,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +7,4 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid90 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu5 315 880 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum430 847 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital2 599 013 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad3 208 606 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid9—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2024 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

HALS TRADING - T AS: riiklikud maksud 245 904 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)2 261 430 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riiklikud maksud245 904 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Tööjõumaksud69 238 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)13——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III2 261 430245 90469 23813
2026 II2 397 874211 10857 36413
2026 I1 713 805257 64867 69013
2025 IV2 462 756263 16573 41612
2025 III2 320 258230 95866 74313
2025 II2 100 404188 73161 18612
2025 I1 822 863196 55075 15912
2024 IV2 498 924291 04564 78113
2024 III2 088 099210 59663 16413
2024 II2 018 949175 07454 25313

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

HALS TRADING - T AS: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

HALS TRADING - T AS: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

HALS TRADING - T AS: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 2,26 mln €, 13 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 2,4 mln €, 13 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 1,71 mln €, 13 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (2)
  • MTA 2025 IV: käive 2,46 mln €, 12 töötajat
    maksud
  • MTA 2025 III: käive 2,32 mln €, 13 töötajat
    maksud

2011

  • Osakapital muutus: 400000.0 EEK → 25 564 €
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 400000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → aktsiaselts HALS TRADING - T
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 24

24 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

HALS TRADING - T AS: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026)06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc