Kesklinna Tervisekeskus OÜ

RegistrisRegistrikood: 10020682

Kesklinna Tervisekeskus OÜ: 2025. aasta müügitulu 1 135 692 €, puhaskasum 89 555 € (Ainult ettevõte). 22 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
  • Müügitulu 20251 135 692 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 202522Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 86992, Pärnu maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 38 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p752 719 €6 694 €16 165 €Kesklinna Tervisekeskus OÜ1 135 692 €, p1000100p25mediaanp752 719 €6 694 €16 165 €Kesklinna Tervisekeskus OÜ1 135 692 €, p100

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu1 135 692 €6 694 €p100 (n = 38)
Puhaskasum89 555 €45 €p98 (n = 44)
Omakapital521 167 €3 118 €p100 (n = 44)
Töötajaid220p100 (n = 46)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
osaühing Kesklinna Tervisekeskus
Registrikood
10020682
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
08.04.1996
Osakapital
28 161 €
KMKR
puudub
Aadress
Pärnu maakond · Pärnu linn, Suur-Sepa tn 14

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Varasemad nimed / õigusjärglus

Varasemad nimed: aktsiaselts Pärnu Perearstikeskus

Äriregister (avaandmed)

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-05

osaühing Kesklinna Tervisekeskus on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 12 % ja ulatus 1 135 692 euroni, kasum kasvas 199,1 %. Tegevusala on Muud mujal liigitamata tervishoiualad (86992). Ettevõte asub Pärnu maakonnas. Registreeritud 08.04.1996. Osakapital on 28 161 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 89 555 €, aasta keskmine töötajate arv 22. 2026. aasta III kvartali maksud olid 88 875 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Riigi kinnisvararegistris (RKVR) on 1 lepingupoole kirje.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Kesklinna Tervisekeskus OÜ: müügitulu 1 135 692 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 86992 · Pärnu maakond · 2025 · n = 38

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2021 · 648 040 €, max 2025 · 1 135 692 €, viimane 2025 · 1 135 692 €2019 – 20251 135 692 €+12 %p100 (n = 38)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +12 %Koht: p100 (n = 38)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2021 · -50 900 €, max 2025 · 89 555 €, viimane 2025 · 89 555 €2019 – 202589 555 €+199,1 %p98 (n = 44)2025 · marginaal 7,9 % (eelmisel aastal 3 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +199,1 %Koht: p98 (n = 44)2025 · marginaal 7,9 % (eelmisel aastal 3 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2024 · 431 613 €, max 2019 · 553 223 €, viimane 2025 · 521 167 €2019 – 2025521 167 €—p100 (n = 44)2025 · osakaal varadest 79,1 % (eelmisel aastal 74 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p100 (n = 44)2025 · osakaal varadest 79,1 % (eelmisel aastal 74 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2023 · 17, max 2019 · 26, viimane 2025 · 222019 – 202522—p100 (n = 46)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p100 (n = 46)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgipuudub——2025 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 II · 45 610 €, max 2026 III · 88 875 €, viimane 2026 III · 88 875 €2022 I – 2026 III88 558 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 II · 48 216 €, max 2025 IV · 93 185 €, viimane 2026 III · 86 531 €2022 I – 2026 III93 185 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?

Kesklinna Tervisekeskus OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 1 / 1

Laadi selle lehe CSV

Kehtivad (1)

Riigivara lepingud · Kehtivad
Lepingu koodLepingu liik (allikas)Alamliik (allikas)Ettevõtte rollStaatus allikasKehtib alates (allikas)Kehtib kuni (allikas)Sõlmitud (allikas)Lõpetatud (allikas)Allika tasuKäibemaks rakendub (allikas)
KL21-4764kasutamiseks võtmine · KASUTVOTruumide üürimine ja rentimineAndjaKehtiv2022-01-012027-01-01TeadmataTeadmata672, valuuta teadmata, kuus, käibemaksutaEi (allika väide)

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Kesklinna Tervisekeskus OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA04.11.2026EMTASeis: 04.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 04.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 04.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 04.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Kesklinna Tervisekeskus OÜ: puhaskasum 89 555 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 1 135 692 €, puhaskasum 89 555 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu1 135 692 €+12 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +12 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum89 555 €+199,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +199,1 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital521 167 €+20,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +20,7 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad659 199 €+13 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +13 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid22+15,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +15,8 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu1 013 879 €+12,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +12,6 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum29 941 €—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital431 613 €-1,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -1,3 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad583 506 €+4,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +4,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid19+11,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +11,8 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu900 104 €+22,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +22,6 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum3 317 €-79,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -79,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital437 431 €-6,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -6,7 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad559 094 €-0,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -0,9 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid17-5,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -5,6 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu734 012 €+13,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +13,3 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum16 406 €+132,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +132,2 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital468 738 €+3,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +3,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad564 173 €+5,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,2 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid180 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu648 040 €-2,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -2,1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-50 900 €-1,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -1,8 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital452 332 €-10,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -10,1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad536 113 €-4,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -4,6 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid180 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu661 652 €-26 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -26 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-49 991 €-164 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -164 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital503 232 €-9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -9 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad561 705 €-11,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -11,8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid18-30,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -30,8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu894 182 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum78 121 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital553 223 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad637 090 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid26—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Kesklinna Tervisekeskus OÜ: riiklikud maksud 88 875 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)puudub——2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud88 875 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud86 531 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)32——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 IIIpuudub · allikas ei ole seda esitanud88 87586 53132
2026 IIpuudub · allikas ei ole seda esitanud76 80181 19933
2026 Ipuudub · allikas ei ole seda esitanud87 25092 20733
2025 IVpuudub · allikas ei ole seda esitanud88 55893 18533
2025 IIIpuudub · allikas ei ole seda esitanud78 73983 18532
2025 IIpuudub · allikas ei ole seda esitanud73 35377 36431
2025 Ipuudub · allikas ei ole seda esitanud81 78586 43429
2024 IVpuudub · allikas ei ole seda esitanud82 88287 57629
2024 IIIpuudub · allikas ei ole seda esitanud87 00283 63629
2024 IIpuudub · allikas ei ole seda esitanud65 24568 89029

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?

Kesklinna Tervisekeskus OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?

Kesklinna Tervisekeskus OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?

Kesklinna Tervisekeskus OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive puudub, 32 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive puudub, 33 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive puudub, 33 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (1)
  • MTA 2025 IV: käive puudub, 33 töötajat
    maksud

2011

  • Osakapital muutus: 447000.0 EEK → 28 161 €
    register

2002

  • Nimi muudetud: aktsiaselts Pärnu Perearstikeskus → osaühing Kesklinna Tervisekeskus
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 447000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → aktsiaselts Pärnu Perearstikeskus
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 25

25 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?

Kesklinna Tervisekeskus OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc