Punamoon OÜ
RegistrisRegistrikood: 10021546
Punamoon OÜ: 2025. aasta müügitulu 503 013 €, puhaskasum 49 897 € (Ainult ettevõte). 9 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 2025503 013 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20259Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 69202, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 3 238 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 503 013 € | 14 865 € | p99 (n = 3 238) |
| Puhaskasum | 49 897 € | 1 014 € | p98 (n = 3 675) |
| Omakapital | 385 766 € | 12 276 € | p98 (n = 3 690) |
| Töötajaid | 9 | 0 | p99 (n = 3 700) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- osaühing Punamoon
- Registrikood
- 10021546
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 22.03.1996
- Osakapital
- 7 670 €
- KMKR
- EE100265444
- Põhitegevusala
- 69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Kristiine linnaosa, Mooni tn 18-61
- Veebileht
- punamoon.ee
- Telefon
- +372 6608635
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
osaühing Punamoon on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 0,2 % ja oli 503 013 €, kasum langes 53,2 %. Tegevusala on Raamatupidamine, maksualane nõustamine (69202). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 22.03.1996. Osakapital on 7 670 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 49 897 €, aasta keskmine töötajate arv 9. 2026. aasta III kvartali maksud olid 59 590 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 2.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Punamoon OÜ: müügitulu 503 013 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 69202 · Harju maakond · 2025 · n = 3 238
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 503 013 € | -0,2 % | p99 (n = 3238) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -0,2 %p99 (n = 3238)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 49 897 € | -53,2 % | p98 (n = 3675) | 2025 · marginaal 9,9 % (eelmisel aastal 21,2 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -53,2 %p98 (n = 3675)2025 · marginaal 9,9 % (eelmisel aastal 21,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 385 766 € | — | p98 (n = 3690) | 2025 · osakaal varadest 95,2 % (eelmisel aastal 92,9 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p98 (n = 3690)2025 · osakaal varadest 95,2 % (eelmisel aastal 92,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 9 | — | p99 (n = 3700) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p99 (n = 3700)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 113 475 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 130 856 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 27 143 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | 6 304,24 € | — | — | 2 otsust · viimane 2025 | RAR | tõmmis 05.11.2026 | 2 otsust · viimane 2025RARtõmmis 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
Punamoon OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaPunamoon OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 4 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Punamoon OÜ: puhaskasum 49 897 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 503 013 €, puhaskasum 49 897 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 503 013 € | -0,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -0,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 49 897 € | -53,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -53,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 385 766 € | -40,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -40,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 405 269 € | -41,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -41,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 9 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 503 878 € | +0,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +0,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 106 584 € | +46,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +46,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 645 869 € | -9,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -9,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 695 008 € | -6,5 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -6,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 9 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 502 626 € | +13,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +13,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 72 950 € | +92,2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +92,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 717 154 € | +4,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +4,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 743 382 € | +3,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +3,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 9 | -18,2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -18,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 444 551 € | +6,4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +6,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 37 949 € | -14,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -14,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 687 214 € | +3,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +3,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 715 568 € | +4,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +4,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 11 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 418 007 € | +6,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +6,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 44 294 € | -17,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -17,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 661 165 € | +6,6 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +6,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 684 080 € | +8,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +8,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 11 | +22,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +22,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 391 494 € | -6,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -6,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 53 830 € | -31,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -31,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 620 396 € | -11 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -11 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 631 332 € | -11,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -11,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 9 | +28,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +28,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 417 725 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 78 321 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 697 320 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 714 017 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Punamoon OÜ: riiklikud maksud 59 590 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 137 727 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 59 590 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 33 204 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 9 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 137 727 | 59 590 | 33 204 | 9 |
| 2026 II | 125 069 | 45 184 | 23 508 | 9 |
| 2026 I | 122 586 | 49 792 | 24 976 | 9 |
| 2025 IV | 113 475 | 130 856 | 27 143 | 9 |
| 2025 III | 127 858 | 59 832 | 37 091 | 9 |
| 2025 II | 142 189 | 55 130 | 26 972 | 9 |
| 2025 I | 115 749 | 75 780 | 24 666 | 9 |
| 2024 IV | 107 711 | 42 147 | 24 452 | 8 |
| 2024 III | 132 739 | 72 133 | 36 187 | 8 |
| 2024 II | 142 691 | 49 512 | 23 905 | 8 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
Punamoon OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 2 (allikas: RAR; tõmmis: 05.11.2026).
Eesti Töötukassa · Koolitus VTA >> Koolitus VTA · 05.06.2025
Summa €: 2 500
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:69427 | 2025-06-05 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10021546 | 1996-03-22 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10021546 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Eesti Töötukassa · Koolitus VTA >> Koolitus VTA · 17.03.2025
Summa €: 3 804,24
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:75195 | 2025-03-17 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10021546 | 1996-03-22 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10021546 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
Punamoon OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
Punamoon OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 05.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 137,7 tuh €, 9 töötajat
- MTA 2026 II: käive 125,1 tuh €, 9 töötajat
- MTA 2026 I: käive 122,6 tuh €, 9 töötajat
2025
Aruanded, maksud ja toetused (2)
- MTA 2025 IV: käive 113,5 tuh €, 9 töötajat
- MTA 2025 III: käive 127,9 tuh €, 9 töötajat
2011
- Osakapital muutus: 120000.0 EEK → 7 670 €
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 120000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → osaühing Punamoon
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 26
26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
Punamoon OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.