I.L. Hambatarvete osaühing

RegistrisRegistrikood: 10022617

I.L. Hambatarvete osaühing: 2025. aasta müügitulu 65 696 €, puhaskasum -32 496 € (Ainult ettevõte). 1 töötaja, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
  • Müügitulu 202565 696 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20251Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 46462, Harju maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 106 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7560 833 €300 746 €1 277 702 €I.L. Hambatarvete osaühing65 696 €, p280100p25mediaanp7560 833 €300 746 €1 277 702 €I.L. Hambatarvete osaüh…65 696 €, p28

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu65 696 €300 746 €p28 (n = 106)
Puhaskasum-32 496 €14 356 €p7 (n = 125)
Omakapital481 967 €98 772 €p70 (n = 125)
Töötajaid11p70 (n = 124)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
I.L. Hambatarvete osaühing
Registrikood
10022617
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
01.04.1996
Osakapital
2 556 €
KMKR
EE100660793
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Nõmme linnaosa, Kalda tn 60a

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-05

I.L. Hambatarvete osaühing on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 17,2 % ja oli 65 696 €, kasum oli -32 496 € (eelmisel aastal 101 326 €). Tegevusala on Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük (46462). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 01.04.1996. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 1. 2026. aasta III kvartali maksud olid 2 245 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

I.L. Hambatarvete osaühing: müügitulu 65 696 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 46462 · Harju maakond · 2025 · n = 106

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2025 · 65 696 €, max 2019 · 183 303 €, viimane 2025 · 65 696 €2019 – 202565 696 €-17,2 %p28 (n = 106)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -17,2 %Koht: p28 (n = 106)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2022 · -59 715 €, max 2021 · 160 674 €, viimane 2025 · -32 496 €2019 – 2025-32 496 €-132,1 %p7 (n = 125)2025 · marginaal -49,5 % (eelmisel aastal 127,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -132,1 %Koht: p7 (n = 125)2025 · marginaal -49,5 % (eelmisel aastal 127,8 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2019 · 322 310 €, max 2021 · 637 851 €, viimane 2025 · 481 967 €2019 – 2025481 967 €—p70 (n = 125)2025 · osakaal varadest 96,4 % (eelmisel aastal 94,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p70 (n = 125)2025 · osakaal varadest 96,4 % (eelmisel aastal 94,2 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2021 · 1, max 2022 · 3, viimane 2025 · 12019 – 20251—p70 (n = 124)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p70 (n = 124)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 II · 0 €, max 2022 I · 39 978 €, viimane 2026 III · 0 €2022 I – 2026 III13 595 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 II · 343 €, max 2025 I · 27 539 €, viimane 2026 III · 2 245 €2022 I – 2026 III1 668 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 III · 173 €, max 2024 I · 2 322 €, viimane 2026 III · 173 €2022 I – 2026 III1 008 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?

I.L. Hambatarvete osaühing: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

I.L. Hambatarvete osaühing: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA04.11.2026EMTASeis: 04.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 04.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 04.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 10 punkti
    Vaata salvestatud tõendit

    Salvestatud panus: 10 punkti.

  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 04.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

I.L. Hambatarvete osaühing: puhaskasum -32 496 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 65 696 €, puhaskasum -32 496 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu65 696 €-17,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -17,2 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-32 496 €-132,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -132,1 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital481 967 €-6,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -6,3 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad499 745 €-8,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -8,5 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid10 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu79 307 €-19,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -19,7 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum101 326 €+320,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +320,2 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital514 463 €-1,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -1,1 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad546 294 €+4,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +4,1 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid1-66,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -66,7 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu98 731 €-22 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -22 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-46 011 €+22,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +22,9 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital520 138 €-10 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -10 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad524 904 €-9,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -9,7 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid30 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu126 592 €-15,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -15,3 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-59 715 €-137,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -137,2 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital578 136 €-9,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -9,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad581 014 €-11,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -11,2 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid3+200 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +200 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu149 515 €+2,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +2,8 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum160 674 €+3,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +3,7 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital637 851 €+33,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +33,7 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad654 278 €+28,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +28,8 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid1-50 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -50 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu145 496 €-20,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -20,6 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum154 867 €+51,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +51,3 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital477 177 €+48 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +48 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad507 897 €+40,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +40,8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid20 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu183 303 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum102 342 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital322 310 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad360 707 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid2—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

I.L. Hambatarvete osaühing: riiklikud maksud 2 245 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)0 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud2 245 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud173 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)2——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III02 2451732
2026 II03431962
2026 I16 4892 6671 0082
2025 IV13 5951 6681 0082
2025 III17 3642 5308572
2025 II24 5131 3987972
2025 I25 90027 5399632
2024 IV19 8594 3951 6492
2024 III25 1103 7352 0773
2024 II25 8423 8872 2223

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?

I.L. Hambatarvete osaühing: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?

I.L. Hambatarvete osaühing: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?

I.L. Hambatarvete osaühing: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 0 €, 2 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 0 €, 2 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 16,5 tuh €, 2 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (1)
  • MTA 2025 IV: käive 13,6 tuh €, 2 töötajat
    maksud

2012

  • Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
    register

1999

  • Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 40000.0 EEK
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → I.L. Hambatarvete osaühing
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 25

25 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?

I.L. Hambatarvete osaühing: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc