OÜ Vesi
RegistrisRegistrikood: 10023151
OÜ Vesi: 2025. aasta müügitulu 850 178 €, puhaskasum 24 150 € (Ainult ettevõte). 11 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 2025850 178 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 202511Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 42211, Tartu maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 28 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 850 178 € | 122 216 € | p75 (n = 28) |
| Puhaskasum | 24 150 € | 2 081 € | p75 (n = 32) |
| Omakapital | 533 816 € | 65 501 € | p88 (n = 32) |
| Töötajaid | 11 | 1,5 | p91 (n = 32) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- OÜ Vesi
- Registrikood
- 10023151
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 12.04.1996
- Osakapital
- 25 359 €
- KMKR
- EE100012529
- Põhitegevusala
- 42211 Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- Aadress
- Tartu maakond · Tartu linn, Tähe tn 116
- Telefon
- +372 7366208
- E-post
- info@asvesi.ee
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: aktsiaselts VESI
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
OÜ Vesi on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 2,1 % ja oli 850 178 €, kasum langes 12,3 %. Tegevusala on Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus (42211). Ettevõte asub Tartu maakonnas. Registreeritud 12.04.1996. Osakapital on 25 359 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 24 150 €, aasta keskmine töötajate arv 11. 2026. aasta III kvartali maksud olid 67 057 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Tegevusloa kirjeid on 1 (sh ajalugu). Ühe võitjaga riigihangete võite on 3 (2026); registreeritud lepingu/raamlepingu piirväärtus 604 000 €, mitte tegelikud maksed.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
OÜ Vesi: müügitulu 850 178 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 42211 · Tartu maakond · 2025 · n = 28
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 850 178 € | -2,1 % | p75 (n = 28) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -2,1 %p75 (n = 28)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 24 150 € | -12,3 % | p75 (n = 32) | 2025 · marginaal 2,8 % (eelmisel aastal 3,2 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -12,3 %p75 (n = 32)2025 · marginaal 2,8 % (eelmisel aastal 3,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 533 816 € | — | p88 (n = 32) | 2025 · osakaal varadest 90,8 % (eelmisel aastal 89,1 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p88 (n = 32)2025 · osakaal varadest 90,8 % (eelmisel aastal 89,1 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 11 | — | p91 (n = 32) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p91 (n = 32)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 264 924 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 61 248 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 30 326 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 05.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
OÜ Vesi: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaOÜ Vesi: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 6 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
OÜ Vesi: puhaskasum 24 150 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 850 178 €, puhaskasum 24 150 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 850 178 € | -2,1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -2,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 24 150 € | -12,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -12,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 533 816 € | +3,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +3,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 587 631 € | +1,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 11 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 868 853 € | +21,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +21,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 27 527 € | -34,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -34,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 517 274 € | +2,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +2,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 580 801 € | +4,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +4,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 11 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 713 358 € | -2,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -2,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 41 841 € | +152,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +152,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 503 077 € | +9,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +9,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 554 445 € | +6,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +6,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 11 | -8,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -8,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 731 344 € | -25,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -25,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -79 853 € | -166,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -166,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 461 236 € | -20,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -20,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 521 440 € | -19,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -19,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 12 | -7,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -7,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 987 477 € | +38,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +38,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 119 706 € | — | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 581 089 € | +20 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +20 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 647 599 € | +18,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +18,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 13 | +8,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +8,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 712 940 € | -28,1 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -28,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -17 189 € | -114 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -114 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 484 383 € | -9,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -9,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 546 290 € | -15,1 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -15,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 12 | -7,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -7,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 991 262 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 123 152 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 536 572 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 643 163 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 13 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
OÜ Vesi: riiklikud maksud 67 057 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 285 188 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 67 057 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 31 325 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 12 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 285 188 | 67 057 | 31 325 | 12 |
| 2026 II | 332 328 | 57 317 | 27 021 | 12 |
| 2026 I | 560 | 20 988 | 22 016 | 12 |
| 2025 IV | 264 924 | 61 248 | 30 326 | 11 |
| 2025 III | 292 491 | 60 452 | 33 133 | 12 |
| 2025 II | 256 943 | 47 892 | 30 006 | 12 |
| 2025 I | 87 217 | 32 655 | 31 448 | 12 |
| 2024 IV | 302 978 | 65 620 | 33 259 | 11 |
| 2024 III | 350 467 | 74 292 | 32 706 | 12 |
| 2024 II | 171 696 | 36 832 | 24 140 | 12 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
OÜ Vesi: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
OÜ Vesi: hankevõite 3 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Võitis hanke. Ettevõte on võitnud riigihanke, 3 võitu.
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Tartu linn, Kruusakuru tänava vee-. reovee- ja sademeveekanalisatsioonitorustike ehitustööd · 27.10.2026
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; b9677e93-b88c-442a-b53d-0638c85f9e39/RES-0000/10023151 | 2026-10-27 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/315022; ariregister:10023151 | 1996-04-12 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10023151 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; b9677e93-b88c-442a-b53d-0638c85f9e39/RES-0000/10023151 | 2026-10-27 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/315022 Korduvad kirjendatud menetlused: Indikaator esineb; Eri menetlusi: 3; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2026-03-25 – 2026-10-27; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 44da2ef6-46ec-4f7f-8a78-3277df788e42/85ddda94-cf9f-49b1-9afb-17850b87078d/RES-0000/TEN-0001/10023151 | 2026-03-25 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/306179; 69b13a33-7760-4359-9eee-9c25e7882a97/b9677e93-b88c-442a-b53d-0638c85f9e39/RES-0000/TEN-0001/10023151 | 2026-10-27 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/315022; 9e546ccb-6f2e-414e-985f-aa2443b92d15/6e46e318-14cc-4601-9dc7-51c83710ae87/RES-0000/TEN-0001/10023151 | 2026-06-25 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/310078 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
b9677e93-b88c-442a-b53d-0638c85f9e39/RES-0000/10023151 · 2026-10-27
ariregister:10023151 · 1996-04-12
b9677e93-b88c-442a-b53d-0638c85f9e39/RES-0000/10023151 · 2026-10-27
Tartu vald Stardiraja tn 10 , 12, 14 vee- ja kanalisatsioonitorustiku ehitamine · 25.06.2026
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 6e46e318-14cc-4601-9dc7-51c83710ae87/RES-0000/10023151 | 2026-06-25 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/310078; ariregister:10023151 | 1996-04-12 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10023151 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 6e46e318-14cc-4601-9dc7-51c83710ae87/RES-0000/10023151 | 2026-06-25 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/310078 Korduvad kirjendatud menetlused: Indikaator esineb; Eri menetlusi: 3; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2026-03-25 – 2026-10-27; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 44da2ef6-46ec-4f7f-8a78-3277df788e42/85ddda94-cf9f-49b1-9afb-17850b87078d/RES-0000/TEN-0001/10023151 | 2026-03-25 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/306179; 69b13a33-7760-4359-9eee-9c25e7882a97/b9677e93-b88c-442a-b53d-0638c85f9e39/RES-0000/TEN-0001/10023151 | 2026-10-27 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/315022; 9e546ccb-6f2e-414e-985f-aa2443b92d15/6e46e318-14cc-4601-9dc7-51c83710ae87/RES-0000/TEN-0001/10023151 | 2026-06-25 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/310078 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
6e46e318-14cc-4601-9dc7-51c83710ae87/RES-0000/10023151 · 2026-06-25
ariregister:10023151 · 1996-04-12
6e46e318-14cc-4601-9dc7-51c83710ae87/RES-0000/10023151 · 2026-06-25
Tartu linn Sinika tänava vee-, kanalisatsiooni– ja sademeveetorustiku ehitamine · 25.03.2026
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 85ddda94-cf9f-49b1-9afb-17850b87078d/RES-0000/10023151 | 2026-03-25 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/306179; ariregister:10023151 | 1996-04-12 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10023151 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 85ddda94-cf9f-49b1-9afb-17850b87078d/RES-0000/10023151 | 2026-03-25 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/306179 Korduvad kirjendatud menetlused: Indikaator esineb; Eri menetlusi: 3; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2026-03-25 – 2026-10-27; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 44da2ef6-46ec-4f7f-8a78-3277df788e42/85ddda94-cf9f-49b1-9afb-17850b87078d/RES-0000/TEN-0001/10023151 | 2026-03-25 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/306179; 69b13a33-7760-4359-9eee-9c25e7882a97/b9677e93-b88c-442a-b53d-0638c85f9e39/RES-0000/TEN-0001/10023151 | 2026-10-27 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/315022; 9e546ccb-6f2e-414e-985f-aa2443b92d15/6e46e318-14cc-4601-9dc7-51c83710ae87/RES-0000/TEN-0001/10023151 | 2026-06-25 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/310078 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
85ddda94-cf9f-49b1-9afb-17850b87078d/RES-0000/10023151 · 2026-03-25
ariregister:10023151 · 1996-04-12
85ddda94-cf9f-49b1-9afb-17850b87078d/RES-0000/10023151 · 2026-03-25
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
OÜ Vesi: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 285,2 tuh €, 12 töötajat
- MTA 2026 II: käive 332,3 tuh €, 12 töötajat
- MTA 2026 I: käive 560 €, 12 töötajat
2013
- Osakapital muutus: 25 357,5 € → 25 359 €
- Nimi muudetud: aktsiaselts VESI → OÜ Vesi
2012
- Osakapital muutus: 402500.0 EEK → 25 357,5 €
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 402500.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → aktsiaselts VESI
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 26
26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
OÜ Vesi: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.