MV Transport AS
LikvideerimiselRegistrikood: 10023500
MV TRANSPORT AS: 2025. aasta müügitulu 671 471 €, puhaskasum -17 424 € (Ainult ettevõte). 4 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- Teated1 ohuteade väljavõttesAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 2025671 471 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20254Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 49411, Tartu maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 331 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 671 471 € | 90 348 € | p88 (n = 331) |
| Puhaskasum | -17 424 € | 873 € | p7 (n = 395) |
| Omakapital | 118 803 € | 33 627 € | p78 (n = 395) |
| Töötajaid | 4 | 1 | p84 (n = 395) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- aktsiaselts MV TRANSPORT
- Registrikood
- 10023500
- Staatus
- likvideerimisel (L)
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Registreeritud
- 06.05.1996
- Osakapital
- 64 000 €
- KMKR
- EE100274545
- Põhitegevusala
- 49411 Kaubavedu maanteel
- Aadress
- Tartu maakond · Tartu linn, Riia tn 136
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
aktsiaselts MV TRANSPORT on aktsiaselts. 2025. aastal langes müügitulu 40 % ja oli 671 471 €, kasum oli -17 424 € (eelmisel aastal 7 339 €). Tegevusala on Kaubavedu maanteel (49411). Ettevõte asub Tartu maakonnas. Registreeritud 06.05.1996. Osakapital on 64 000 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 4. 2026. aasta II kvartali maksud olid 2 549 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Tegevusloa kirjeid on 1 (sh ajalugu).
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
MV TRANSPORT AS: müügitulu 671 471 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 49411 · Tartu maakond · 2025 · n = 331
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 671 471 € | -40 % | p88 (n = 331) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -40 %p88 (n = 331)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | -17 424 € | -337,4 % | p7 (n = 395) | 2025 · marginaal -2,6 % (eelmisel aastal 0,7 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -337,4 %p7 (n = 395)2025 · marginaal -2,6 % (eelmisel aastal 0,7 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 118 803 € | — | p78 (n = 395) | 2025 · osakaal varadest 88,1 % (eelmisel aastal 83,3 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p78 (n = 395)2025 · osakaal varadest 88,1 % (eelmisel aastal 83,3 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 4 | — | p84 (n = 395) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p84 (n = 395)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 132 336 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 II | 20 032 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 II | 3 339 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 05.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
MV TRANSPORT AS: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Aktsionärid on kirjas väärtpaberite registris (Nasdaq CSD), mitte äriregistri avaandmetes — omanikud on siin teadmata.
Juriidilisest isikust osalusi teistes ettevõtetes ei ole.
RIK osanikud
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaMV TRANSPORT AS: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | 1 pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- või täitemenetlusteadet | — | — | Likvideerimisteade; 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | Likvideerimisteade; 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | likvideerimisel | — | — | staatuse ajalugu: 5 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | puudubvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) puudub tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · Teadmata
- Finantsseis · Teadmata
- Juhtorgani vahetus · Teadmata
- Maksejõuetuse teated · Teadmata
- Loa kaotus · Teadmata
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud puudub. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
MV TRANSPORT AS: puhaskasum -17 424 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 671 471 €, puhaskasum -17 424 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 671 471 € | -40 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -40 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -17 424 € | -337,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -337,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 118 803 € | -52,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -52,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 134 830 € | -55,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -55,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 4 | -55,6 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -55,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 119 218 € | +2,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +2,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 7 339 € | -60,4 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -60,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 251 227 € | -42,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -42,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 301 423 € | -37,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -37,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 9 | +12,5 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +12,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 096 083 € | +5,8 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +5,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 18 517 € | -91,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -91,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 437 389 € | -29,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -29,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 479 575 € | -28,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -28,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | -33,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -33,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 036 420 € | -3,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -3,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 206 941 € | +397,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +397,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 618 872 € | -35 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -35 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 671 862 € | -34,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -34,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 12 | -25 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -25 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 078 803 € | -13,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -13,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -69 561 € | -28 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -28 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 951 931 € | -15,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -15,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 1 019 637 € | -14,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -14,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 16 | -11,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -11,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 247 470 € | -13 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -13 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -54 363 € | -123,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -123,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 121 492 € | -12,1 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -12,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 1 191 122 € | -14,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -14,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 18 | -10 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -10 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 433 530 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -24 293 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 275 855 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 1 391 045 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 20 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
MV TRANSPORT AS: riiklikud maksud puudub (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 0 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | puudub | — | — | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | puudub | — | — | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | puudub | — | — | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2026 II | 47 713 | 2 549 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2026 I | 44 762 | 3 242 | 2 018 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 IV | 132 336 | 20 032 | 3 339 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 III | 126 116 | 58 093 | 12 656 | 4 |
| 2025 II | 294 656 | 37 089 | 14 542 | 7 |
| 2025 I | 231 621 | 30 769 | 12 530 | 8 |
| 2024 IV | 299 054 | 53 044 | 17 706 | 9 |
| 2024 III | 280 551 | 65 168 | 21 548 | 9 |
| 2024 II | 335 491 | 37 124 | 9 675 | 9 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
MV TRANSPORT AS: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
MV TRANSPORT AS: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
MV TRANSPORT AS: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).
2026
- Aktsiaseltsi likvideerimismenetluse teade
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 0 €, puudub töötajat
- MTA 2026 II: käive 47,7 tuh €, puudub töötajat
- MTA 2026 I: käive 44,8 tuh €, puudub töötajat
2011
- Osakapital muutus: 1000000.0 EEK → 64 000 €
1998
- Osakapital muutus: 400000.0 EEK → 1000000.0 EEK
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 400000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → aktsiaselts MV TRANSPORT
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 26
26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
MV TRANSPORT AS: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.