Surfar OÜ

RegistrisRegistrikood: 10024102

Surfar OÜ: 2025. aasta müügitulu 2 273 452 €, puhaskasum 37 798 € (Ainult ettevõte). 13 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 20252 273 452 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 202513Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 47631, Harju maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 113 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7513 840 €51 900 €257 517 €Surfar OÜ2 273 452 €, p960100p25mediaanp7513 840 €51 900 €257 517 €Surfar OÜ2 273 452 €, p96

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu2 273 452 €51 900 €p96 (n = 113)
Puhaskasum37 798 €529 €p92 (n = 126)
Omakapital2 914 100 €14 658 €p100 (n = 126)
Töötajaid130p97 (n = 126)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Osaühing Surfar
Registrikood
10024102
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
03.04.1996
Osakapital
16 614 €
KMKR
EE100268881
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pronksi tn 7

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-06

Osaühing Surfar on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 26,1 % ja oli 2 273 452 €, kasum langes 9,3 %. Tegevusala on Sporditarvete jaemüük (47631). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 03.04.1996. Osakapital on 16 614 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 37 798 €, aasta keskmine töötajate arv 13. 2026. aasta III kvartali maksud olid 109 841 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Surfar OÜ: müügitulu 2 273 452 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 47631 · Harju maakond · 2025 · n = 113

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2025 · 2 273 452 €, max 2022 · 3 666 477 €, viimane 2025 · 2 273 452 €2019 – 20252 273 452 €-26,1 %p96 (n = 113)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -26,1 %Koht: p96 (n = 113)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2025 · 37 798 €, max 2021 · 609 147 €, viimane 2025 · 37 798 €2019 – 202537 798 €-9,3 %p92 (n = 126)2025 · marginaal 1,7 % (eelmisel aastal 1,4 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -9,3 %Koht: p92 (n = 126)2025 · marginaal 1,7 % (eelmisel aastal 1,4 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2019 · 2 003 739 €, max 2023 · 3 334 643 €, viimane 2025 · 2 914 100 €2019 – 20252 914 100 €—p100 (n = 126)2025 · osakaal varadest 75 % (eelmisel aastal 71,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Koht: p100 (n = 126)2025 · osakaal varadest 75 % (eelmisel aastal 71,2 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2025 · 13, max 2022 · 19, viimane 2025 · 132019 – 202513—p97 (n = 126)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Koht: p97 (n = 126)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 II · 583 573 €, max 2023 I · 1 966 021 €, viimane 2026 III · 586 398 €2022 I – 2026 III1 329 626 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 II · 105 634 €, max 2024 I · 275 831 €, viimane 2026 III · 109 841 €2022 I – 2026 III160 393 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 IV · 30 739 €, max 2022 III · 49 834 €, viimane 2026 III · 32 286 €2022 I – 2026 III30 739 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 07.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 07.11.2026RIKSeis: kontrollitud 07.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

Surfar OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Surfar OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 07.11.2026RIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 07.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 07.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 07.11.2026staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
Kommertspant4 pant · kokku 389 861,06 €——viimane kanne 22.02.2007 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 07.11.2026viimane kanne 22.02.2007 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Surfar OÜ: puhaskasum 37 798 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 2 273 452 €, puhaskasum 37 798 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu2 273 452 €-26,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -26,1 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum37 798 €-9,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -9,3 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital2 914 100 €+1,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +1,3 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad3 883 801 €-3,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -3,8 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid13-23,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -23,5 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu3 074 970 €-13,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -13,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum41 660 €-91,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -91,8 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital2 876 302 €-13,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -13,7 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad4 037 309 €-3,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -3,7 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid17-10,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -10,5 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu3 551 319 €-3,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -3,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum509 537 €+60,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +60,7 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital3 334 643 €+18 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +18 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad4 193 499 €+5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid190 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu3 666 477 €+3,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +3,5 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum317 056 €-48 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -48 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital2 825 106 €+0,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +0,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad3 993 022 €+8,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +8,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid19+5,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +5,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu3 543 430 €+23 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +23 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum609 147 €+106,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +106,4 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital2 808 050 €+22,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +22,1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad3 678 030 €+35,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +35,1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid180 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: 0 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu2 880 772 €-12,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -12,5 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum295 164 €-31,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -31,2 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital2 298 903 €+14,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +14,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad2 721 929 €+2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +2 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid180 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu3 292 566 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum429 067 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital2 003 739 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad2 668 820 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid18—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Surfar OÜ: riiklikud maksud 109 841 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)586 398 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riiklikud maksud109 841 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Tööjõumaksud32 286 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)15——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III586 398109 84132 28615
2026 II612 547105 63431 13918
2026 I1 215 191242 02036 41917
2025 IV1 329 626160 39330 73917
2025 III598 081109 85230 92517
2025 II583 573109 22635 97619
2025 I1 252 670220 49046 21618
2024 IV1 589 892177 07932 00620
2024 III694 272129 51936 94321
2024 II876 556140 01734 27021

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

Surfar OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

Surfar OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

Surfar OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 586,4 tuh €, 15 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 612,5 tuh €, 18 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 1,22 mln €, 17 töötajat
    maksud

2012

  • Osakapital muutus: 260000.0 EEK → 16 614 €
    register

2006

  • Osakapital muutus: 250000.0 EEK → 260000.0 EEK
    register

1997

  • Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 250000.0 EEK
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Osaühing Surfar
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 26

26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

Surfar OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026)06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc