Tserling OÜ

RegistrisRegistrikood: 10025113

Tserling OÜ: 2025. aasta müügitulu 28 952 €, puhaskasum 2 115 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
    AjaluguAjalugu: esmakordselt 21.10.2026; Vanim võlg: 20.10.2026; viimati 21.10.2026; 1 päev nimekirjas. Avalikud signaalid
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
  • Müügitulu 202528 952 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20250Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 73111, Harju maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 1 721 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p756 856 €29 726 €100 933 €Tserling OÜ28 952 €, p490100p25mediaanp756 856 €29 726 €100 933 €Tserling OÜ28 952 €, p49

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu28 952 €29 726 €p49 (n = 1 721)
Puhaskasum2 115 €294 €p61 (n = 2 141)
Omakapital7 855 €8 137 €p50 (n = 2 145)
Töötajaid00p71 (n = 2 134)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Osaühing Tserling
Registrikood
10025113
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
11.04.1996
Osakapital
60 000 €
KMKR
EE100817821
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Pirita linnaosa, Karukella tee 2-1
Veebileht
veerevkonn.ee

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-05

Osaühing Tserling on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 7,3 % ja oli 28 952 €, kasum oli 2 115 € (eelmisel aastal 1 €). Tegevusala on Reklaamiagentuuride tegevus (73111). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 11.04.1996. Osakapital on 60 000 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. 2026. aasta III kvartali maksud olid 1 264 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 21.10.2026; Vanim võlg: 20.10.2026; viimati 21.10.2026; 1 päev nimekirjas. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Tserling OÜ: müügitulu 28 952 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 73111 · Harju maakond · 2025 · n = 1 721

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2025 · 28 952 €, max 2019 · 53 341 €, viimane 2025 · 28 952 €2019 – 202528 952 €-7,3 %p49 (n = 1721)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -7,3 %Koht: p49 (n = 1721)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2019 · -4 960 €, max 2025 · 2 115 €, viimane 2025 · 2 115 €2019 – 20252 115 €—p61 (n = 2141)2025 · marginaal 7,3 % (eelmisel aastal 0 %) · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p61 (n = 2141)2025 · marginaal 7,3 % (eelmisel aastal 0 %) · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2022 · 4 092 €, max 2019 · 12 949 €, viimane 2025 · 7 855 €2019 – 20257 855 €—p50 (n = 2145)2025 · osakaal varadest 87,2 % (eelmisel aastal 56 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p50 (n = 2145)2025 · osakaal varadest 87,2 % (eelmisel aastal 56 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2019 · 0, max 2019 · 0, viimane 2025 · 02019 – 20250—p71 (n = 2134)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p71 (n = 2134)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2024 I · 2 581 €, max 2023 IV · 17 815 €, viimane 2026 III · 11 725 €2022 I – 2026 III12 822 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2024 I · 1 €, max 2023 IV · 2 705 €, viimane 2026 III · 1 264 €2022 I – 2026 III2 089 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 209 €, max 2025 II · 228 €, viimane 2026 III · 228 €2022 I – 2026 III228 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?

Tserling OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Tserling OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 21.10.2026; Vanim võlg: 20.10.2026; viimati 21.10.2026; 1 päev nimekirjas. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA04.11.2026EMTASeis: 04.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)Võlaepisood (ajalugu): okt 2026, min okt 2026 · 156,84 €, max okt 2026 · 156,84 €, viimane okt 2026 · 156,84 €okt 2026Ajalugu: esmakordselt 21.10.2026; Vanim võlg: 20.10.2026; viimati 21.10.2026; 1 päev nimekirjas.——Uus nimekirjas 21.10.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026Uus nimekirjas 21.10.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 04.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 3 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 3 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 04.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 04.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Tserling OÜ: puhaskasum 2 115 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 28 952 €, puhaskasum 2 115 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu28 952 €-7,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -7,3 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum2 115 €—2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital7 855 €+36,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +36,8 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad9 006 €-12,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -12,2 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu31 223 €-1,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -1,8 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum1 €-99,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -99,9 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital5 740 €0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad10 254 €+5,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,3 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu31 806 €-4,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -4,6 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum1 647 €+168,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +168,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital5 739 €+40,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +40,2 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad9 737 €-25,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -25,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu33 334 €-24,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -24,1 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-2 403 €+25,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +25,9 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital4 092 €-37 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -37 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad13 115 €-12,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -12,3 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu43 895 €+16,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +16,4 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-3 243 €-1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital6 495 €-33,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -33,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad14 947 €+25,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +25,6 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu37 720 €-29,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -29,3 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-3 211 €+35,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +35,3 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital9 738 €-24,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -24,8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad11 905 €-17,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -17,1 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu53 341 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-4 960 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital12 949 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad14 355 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Tserling OÜ: riiklikud maksud 1 264 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)11 725 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud1 264 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud228 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)puudub——2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III11 7251 264228puudub · allikas ei ole seda esitanud
2026 II6 890288228puudub · allikas ei ole seda esitanud
2026 I4 921484228puudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 IV12 8222 089228puudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 III9 0121 285228puudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 II3 706301228puudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 I3 167204222puudub · allikas ei ole seda esitanud
2024 IV14 9011 736209puudub · allikas ei ole seda esitanud
2024 III9 6971 152209puudub · allikas ei ole seda esitanud
2024 II3 504201209puudub · allikas ei ole seda esitanud

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?

Tserling OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?

Tserling OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?

Tserling OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 11,7 tuh €, puudub töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 6,89 tuh €, puudub töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 4,92 tuh €, puudub töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2025 IV: käive 12,8 tuh €, puudub töötajat
    maksud
  • MTA 2025 III: käive 9,01 tuh €, puudub töötajat
    maksud
  • MTA 2025 II: käive 3,71 tuh €, puudub töötajat
    maksud

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 60000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Osaühing Tserling
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 23

23 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?

Tserling OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc