Sysdec AS

RegistrisRegistrikood: 10026236

Sysdec AS: 2025. aasta müügitulu 1 192 488 €, puhaskasum 284 971 € (Ainult ettevõte). 16 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
  • Müügitulu 20251 192 488 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 202516Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 62101, Harju maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 4 568 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7511 794 €55 123 €164 442 €Sysdec AS1 192 488 €, p940100p25mediaanp7511 794 €55 123 €164 442 €Sysdec AS1 192 488 €, p94

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu1 192 488 €55 123 €p94 (n = 4 568)
Puhaskasum284 971 €0 €p98 (n = 6 572)
Omakapital548 495 €10 696 €p95 (n = 6 623)
Töötajaid160p99 (n = 6 576)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Aktsiaselts Sysdec
Registrikood
10026236
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Aktsiaselts
Registreeritud
09.05.1996
Osakapital
32 000 €
KMKR
EE100438158
Põhitegevusala
62101 Programmeerimine
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Kristiine linnaosa, Pärnu mnt 232/5
Veebileht
sysdec.ee

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aktsiaselts Sysdec on aktsiaselts. 2025. aastal kasvas müügitulu 9,2 % ja ulatus 1 192 488 euroni, kasum langes 49,9 %. Tegevusala on Programmeerimine (62101). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 09.05.1996. Osakapital on 32 000 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 284 971 €, aasta keskmine töötajate arv 16. 2026. aasta III kvartali maksud olid 138 951 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 3.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Sysdec AS: müügitulu 1 192 488 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 62101 · Harju maakond · 2025 · n = 4 568

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2022 · 994 956 €, max 2025 · 1 192 488 €, viimane 2025 · 1 192 488 €2019 – 20251 192 488 €+9,2 %p94 (n = 4568)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +9,2 %Koht: p94 (n = 4568)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2021 · 262 434 €, max 2024 · 568 324 €, viimane 2025 · 284 971 €2019 – 2025284 971 €-49,9 %p98 (n = 6572)2025 · marginaal 23,9 % (eelmisel aastal 52 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -49,9 %Koht: p98 (n = 6572)2025 · marginaal 23,9 % (eelmisel aastal 52 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2021 · 297 634 €, max 2024 · 603 524 €, viimane 2025 · 548 495 €2019 – 2025548 495 €—p95 (n = 6623)2025 · osakaal varadest 71,4 % (eelmisel aastal 69,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p95 (n = 6623)2025 · osakaal varadest 71,4 % (eelmisel aastal 69,8 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2023 · 15, max 2019 · 17, viimane 2025 · 162019 – 202516—p99 (n = 6576)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p99 (n = 6576)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 III · 158 350 €, max 2025 IV · 422 774 €, viimane 2026 III · 192 532 €2022 I – 2026 III422 774 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 II · 92 631 €, max 2025 I · 185 664 €, viimane 2026 III · 138 951 €2022 I – 2026 III172 447 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 II · 61 532 €, max 2025 IV · 78 489 €, viimane 2026 III · 70 474 €2022 I – 2026 III78 489 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi ja toetused350 701,78 €——2 otsust ja 1 projektiRAR, RTKtõmmis 05.11.20262 otsust ja 1 projektiRAR, RTKSeis: tõmmis 05.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?

Sysdec AS: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Aktsionärid on kirjas väärtpaberite registris (Nasdaq CSD), mitte äriregistri avaandmetes — omanikud on siin teadmata.

Juriidilisest isikust osalusi teistes ettevõtetes ei ole.

RIK osanikud

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Sysdec AS: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA04.11.2026EMTASeis: 04.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 04.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 04.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 04.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Sysdec AS: puhaskasum 284 971 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 1 192 488 €, puhaskasum 284 971 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu1 192 488 €+9,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +9,2 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum284 971 €-49,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -49,9 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital548 495 €-9,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -9,1 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad768 228 €-11,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -11,1 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid160 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu1 092 011 €+2,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +2,2 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum568 324 €+61,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +61,9 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital603 524 €+56,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +56,3 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad864 141 €+80,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +80,6 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid16+6,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +6,7 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu1 068 245 €+7,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +7,4 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum351 023 €+19,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +19,9 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital386 223 €+17,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +17,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad478 476 €+15,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +15,7 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid15-6,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -6,3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu994 956 €-0,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -0,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum292 722 €+11,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +11,5 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital327 922 €+10,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +10,2 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad413 418 €+6,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +6,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid16-5,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -5,9 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu999 044 €-10,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -10,9 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum262 434 €-25,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -25,7 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital297 634 €-23,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -23,4 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad388 726 €-20 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -20 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid170 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu1 121 810 €-3,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -3,1 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum353 439 €-14,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -14,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital388 639 €-13,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -13,5 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad486 064 €-9,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -9,8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid170 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu1 158 102 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum414 167 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital449 367 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad538 714 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid17—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Sysdec AS: riiklikud maksud 138 951 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)192 532 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud138 951 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud70 474 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)16——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III192 532138 95170 47416
2026 II272 922124 70969 56716
2026 I306 538177 88772 16216
2025 IV422 774172 44778 48916
2025 III210 341155 92378 43616
2025 II244 439120 25577 74216
2025 I333 015185 66471 20116
2024 IV406 735173 44770 47016
2024 III187 25299 90966 98716
2024 II207 959128 77172 12716

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?

Sysdec AS: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 3 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).

#toetusedTõmmis
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · Muu >> Muu · 17.06.2026

Summa €: 100 350,89

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:79607 | 2026-06-17 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10026236 | 1996-05-09 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10026236 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:79607 · 2026-06-17

ariregister:10026236 · 1996-05-09

Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · Muu >> Muu · 27.12.2023

Summa €: 150 000

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:22105 | 2023-12-27 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10026236 | 1996-05-09 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10026236 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:22105 · 2023-12-27

ariregister:10026236 · 1996-05-09

MTA APA liides SAF majandustarkvaras TSD, KMD ja TÖR andmete esitamiseks. · 01.06.2026

Summa €: 100 350,89

Teadmata Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?

Sysdec AS: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?

Sysdec AS: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 05.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (4)
  • MTA 2026 III: käive 192,5 tuh €, 16 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 272,9 tuh €, 16 töötajat
    maksud
  • Riigiabi otsus: Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · Muu >> Muu, 100,4 tuh €
    toetusallikas ↗
  • MTA 2026 I: käive 306,5 tuh €, 16 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (1)
  • MTA 2025 IV: käive 422,8 tuh €, 16 töötajat
    maksud

2011

  • Osakapital muutus: 500000.0 EEK → 32 000 €
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 500000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Aktsiaselts Sysdec
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 26

26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?

Sysdec AS: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc