Mikal OÜ
RegistrisRegistrikood: 10026452
Mikal OÜ: 2024. aasta müügitulu 39 660 €, puhaskasum 63 € (Ainult ettevõte). 1 töötaja, 2024 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas: 3 338,06 €EMTA. Vaatlus: 05.11.2026
Ajalugu
Ajalugu: nimekirjas vähemalt alates 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.04.2025; viimati 05.11.2026; suurim võlg 3 338,06 €. Avalikud signaalid - Aruanne 2025HilinenudÄriregisterAlus teadmata
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 202439 660 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20241Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 96999, Harju maakond, 2024
Müügitulu 2024, ainult ettevõte, n = 622 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 660 € | 13 874 € | p80 (n = 622) |
| Puhaskasum | 63 € | 265 € | p44 (n = 709) |
| Omakapital | 180 609 € | 6 834 € | p94 (n = 710) |
| Töötajaid | 1 | 0 | p94 (n = 768) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Osaühing Mikal
- Registrikood
- 10026452
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 30.04.1996
- Osakapital
- 2 556 €
- KMKR
- puudub
- Põhitegevusala
- 96999 Muu mujal liigitamata teenindus
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Kristiine linnaosa, Laki tn 14a
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-06 |
Osaühing Mikal on osaühing. 2024. aastal kasvas müügitulu 1,9 % ja ulatus 39 660 euroni, kasum langes 55,6 %. Tegevusala on Muu mujal liigitamata teenindus (96999). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 30.04.1996. Osakapital on 2 556 €. 2024. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 63 €, aasta keskmine töötajate arv 1. 2025. aasta III kvartali maksud olid 700 €. Ettevõte on maksuvõlglaste nimekirjas. Maksuvõlg on 3 338,06 €. EMTA. Vaatlus: 05.11.2026. Ajalugu: nimekirjas vähemalt alates 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.04.2025; viimati 05.11.2026; suurim võlg 3 338,06 €. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2024)?
Mikal OÜ: müügitulu 39 660 € (periood: 2024; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 96999 · Harju maakond · 2024 · n = 622
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2024 | 39 660 € | +1,9 % | p80 (n = 622) | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +1,9 %p80 (n = 622)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2024 | 63 € | -55,6 % | p44 (n = 709) | 2024 · marginaal 0,2 % (eelmisel aastal 0,4 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -55,6 %p44 (n = 709)2024 · marginaal 0,2 % (eelmisel aastal 0,4 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2024 | 180 609 € | — | p94 (n = 710) | 2024 · osakaal varadest 98,3 % (eelmisel aastal 98 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p94 (n = 710)2024 · osakaal varadest 98,3 % (eelmisel aastal 98 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2024 | 1 | — | p94 (n = 768) | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p94 (n = 768)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Käive MTA järgi | puudub | — | — | 2024 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2024 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud2023 II – 2025 III | 679 € | — | — | 2024 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2024 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud2023 II – 2025 III | 710 € | — | — | 2024 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2024 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 06.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitamata | — | — | tähtaeg 30.06.2026 · viimane esitatud 2024 (puudub) | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | tähtaeg 30.06.2026 · viimane esitatud 2024 (puudub)RIKkontrollitud 06.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
Mikal OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaMikal OÜ: Ettevõte on maksuvõlglaste nimekirjas. Maksuvõlg on 3 338,06 €. EMTA. Vaatlus: 05.11.2026. Ajalugu: nimekirjas vähemalt alates 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.04.2025; viimati 05.11.2026; suurim võlg 3 338,06 €. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ettevõte on maksuvõlglaste nimekirjas. Maksuvõlg on 3 338,06 €. EMTA. Vaatlus: 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | Vaidlustatud 0 €; Ajatatud 0 €; alla 100 € võlga ei avaldata | EMTA | 05.11.2026 | Vaidlustatud 0 €; Ajatatud 0 €; alla 100 € võlga ei avaldataEMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu)märts 2026 – nov 2026 | Ajalugu: nimekirjas vähemalt alates 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.04.2025; viimati 05.11.2026; suurim võlg 3 338,06 €. | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | 2025 esitamata | — | — | 129 päeva üle tähtaja | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 129 päeva üle tähtajaRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 06.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 5 kirjet | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2024)?
Mikal OÜ: puhaskasum 63 € (periood: 2024; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2024 · Ainult ettevõte: müügitulu 39 660 €, puhaskasum 63 €.
Aastaaruanded 2019–2024
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 660 € | +1,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +1,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 63 € | -55,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -55,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 180 609 € | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 183 772 € | -0,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -0,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 38 937 € | +2,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +2,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 142 € | -24,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -24,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 180 546 € | +0,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +0,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 184 209 € | +0,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +0,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 37 988 € | -1,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -1,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 187 € | +102,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +102,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 180 404 € | +0,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +0,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 183 636 € | -0,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -0,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 38 717 € | +18,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +18,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -6 571 € | — | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 180 217 € | -3,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -3,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 183 737 € | -3,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -3,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 32 777 € | -80,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -80,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -500 € | -102,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -102,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 186 788 € | -0,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -0,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 189 988 € | -0,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -0,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 165 777 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 20 101 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 187 288 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 191 488 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2024 (aastaaruandlus) · Aruanne on talletatud aruandlusoleku järgi hilinenud · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Mikal OÜ: riiklikud maksud puudub (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | puudub | — | — | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | puudub | — | — | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | puudub | — | — | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 1 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 1 |
| 2026 II | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 1 |
| 2026 I | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 2 |
| 2025 IV | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 3 |
| 2025 III | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 700 | 742 | 3 |
| 2025 II | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 79 | 126 | 3 |
| 2025 I | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 2 |
| 2024 IV | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 679 | 710 | 2 |
| 2024 III | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 421 | 501 | 1 |
| 2024 II | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 1 |
Näidatud 10 / 15
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
Mikal OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
Mikal OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
Mikal OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (4)
- MTA 2026 III: käive puudub, 1 töötajat
- Majandusaasta aruanne 2025 tähtaeg möödus, esitamata
- MTA 2026 II: käive puudub, 1 töötajat
- MTA 2026 I: käive puudub, 2 töötajat
2013
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
1999
- Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 40000.0 EEK
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Osaühing Mikal
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 22
22 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
Mikal OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.