Pro Hop Invest OÜ
RegistrisRegistrikood: 10028910
Pro Hop Invest OÜ: 2025. aasta müügitulu 12 007 €, puhaskasum -155 426 € (Ainult ettevõte). 2 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 202512 007 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20252Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 68201, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 7 672 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 007 € | 25 833 € | p30 (n = 7 672) |
| Puhaskasum | -155 426 € | 3 696 € | p3 (n = 9 201) |
| Omakapital | 1 353 626 € | 72 836 € | p88 (n = 9 217) |
| Töötajaid | 2 | 0 | p96 (n = 9 416) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Pro Hop Invest OÜ
- Registrikood
- 10028910
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 24.04.1996
- Osakapital
- 2 684 €
- KMKR
- EE100267471
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lai tn 9-4
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: Osaühing Hüpervisioon · Osaühing Stellum Elektroonika · OÜ SALONG HOP
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Pro Hop Invest OÜ on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 22 % ja oli 12 007 €, kasum oli -155 426 € (eelmisel aastal 92 231 €). Tegevusala on Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (68201). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 24.04.1996. Osakapital on 2 684 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 2. 2026. aasta III kvartali maksud olid 3 997 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Pro Hop Invest OÜ: müügitulu 12 007 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 68201 · Harju maakond · 2025 · n = 7 672
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 12 007 € | -22 % | p30 (n = 7672) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -22 %p30 (n = 7672)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | -155 426 € | -268,5 % | p3 (n = 9201) | 2025 · marginaal -1294,5 % (eelmisel aastal 599,1 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -268,5 %p3 (n = 9201)2025 · marginaal -1294,5 % (eelmisel aastal 599,1 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 1 353 626 € | — | p88 (n = 9217) | 2025 · osakaal varadest 69,1 % (eelmisel aastal 74,9 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p88 (n = 9217)2025 · osakaal varadest 69,1 % (eelmisel aastal 74,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 2 | — | p96 (n = 9416) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p96 (n = 9416)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 688 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 5 975 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 3 253 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 05.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
Pro Hop Invest OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaPro Hop Invest OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 9 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 9 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Pro Hop Invest OÜ: puhaskasum -155 426 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 12 007 €, puhaskasum -155 426 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 007 € | -22 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -22 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -155 426 € | -268,5 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -268,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 353 626 € | -12 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -12 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 1 959 840 € | -4,6 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -4,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 15 395 € | -50,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -50,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 92 231 € | +186,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +186,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 538 052 € | +3,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +3,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 2 054 709 € | +2,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +2,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 30 961 € | +12,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +12,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -107 077 € | +26,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +26,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 492 422 € | -10,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -10,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 2 013 054 € | +12,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +12,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 27 531 € | +165,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +165,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -145 379 € | -36,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -36,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 675 699 € | -11,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -11,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 1 782 735 € | -6,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -6,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 10 381 € | +5,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +5,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -106 306 € | -122,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -122,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 896 572 € | -8,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -8,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 1 902 827 € | -7,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -7,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 9 865 € | -15,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -15,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 472 236 € | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 2 066 862 € | +29,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +29,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 2 067 158 € | +26,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +26,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | +100 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +100 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 11 634 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -21 169 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 594 626 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 1 631 116 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Pro Hop Invest OÜ: riiklikud maksud 3 997 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 965 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 3 997 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 2 815 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 1 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 965 | 3 997 | 2 815 | 1 |
| 2026 II | 688 | 5 022 | 2 848 | 1 |
| 2026 I | 954 | 5 168 | 2 925 | 1 |
| 2025 IV | 688 | 5 975 | 3 253 | 1 |
| 2025 III | 782 | 5 530 | 3 253 | 1 |
| 2025 II | 328 | 5 881 | 3 253 | 1 |
| 2025 I | 230 | 6 459 | 3 412 | 1 |
| 2024 IV | 373 | 6 187 | 3 730 | 1 |
| 2024 III | 335 | 6 588 | 3 850 | 1 |
| 2024 II | 302 | 5 959 | 3 805 | 1 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
Pro Hop Invest OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
Pro Hop Invest OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
Pro Hop Invest OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).
2020
- Nimi muudetud: OÜ SALONG HOP → Pro Hop Invest OÜ
2011
- Osakapital muutus: 42000.0 EEK → 2 684 €
2004
- Osakapital muutus: 399000.0 EEK → 42000.0 EEK
- Nimi muudetud: Osaühing Stellum Elektroonika → OÜ SALONG HOP
1997
- Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 399000.0 EEK
- Nimi muudetud: Osaühing Hüpervisioon → Osaühing Stellum Elektroonika
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Osaühing Hüpervisioon
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 29
29 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
Pro Hop Invest OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.