M Joonis OÜ
LikvideerimiselRegistrikood: 10029849
M Joonis OÜ: 2024. aasta müügitulu 1 802 €, puhaskasum -178 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2024 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- Teated1 ohuteade väljavõttesAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 20241 802 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20240Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 71111, puudub, 2024
Müügitulu 2024, ainult ettevõte, n = 7 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 802 € | 11 271 € | p29 (n = 7) |
| Puhaskasum | -178 € | 9 009 € | p25 (n = 8) |
| Omakapital | 6 691 € | 13 914 € | p50 (n = 8) |
| Töötajaid | 0 | 0 | p100 (n = 8) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Osaühing M Joonis
- Registrikood
- 10029849
- Staatus
- likvideerimisel (L)
- Õiguslik vorm
- puudub
- Registreeritud
- puudub
- Osakapital
- puudub
- KMKR
- puudub
- Põhitegevusala
- 71111 Arhitektitegevused
- Aadress
- Aadress teadmata
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
2024. aastal kasvas müügitulu 123,3 % ja ulatus 1 802 euroni, kasum oli -178 € (eelmisel aastal -1 958 €). Tegevusala on Arhitektitegevused (71111). 2024. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. 2025. aasta IV kvartali maksud olid 280 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2024)?
M Joonis OÜ: müügitulu 1 802 € (periood: 2024; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 71111 · puudub · 2024 · n = 7
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2024 | 1 802 € | +123,3 % | p29 (n = 7) | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +123,3 %p29 (n = 7)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | -178 € | +90,9 % | p25 (n = 8) | 2024 · marginaal -9,9 % (eelmisel aastal -242,6 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +90,9 %p25 (n = 8)2024 · marginaal -9,9 % (eelmisel aastal -242,6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 6 691 € | — | p50 (n = 8) | 2024 · osakaal varadest 98,5 % (eelmisel aastal 97,2 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p50 (n = 8)2024 · osakaal varadest 98,5 % (eelmisel aastal 97,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2024 | 0 | — | p100 (n = 8) | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p100 (n = 8)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi | puudub | — | — | 2024 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2024 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2025 IV | 187 € | — | — | 2024 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2024 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2025 IV | 0 € | — | — | 2024 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2024 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 05.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
M Joonis OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaM Joonis OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | 1 pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- või täitemenetlusteadet | — | — | Likvideerimisteade; 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | Likvideerimisteade; 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | likvideerimisel | — | — | staatuse ajalugu: 0 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 0 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | puudubvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) puudub tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · Teadmata
- Finantsseis · Teadmata
- Juhtorgani vahetus · Teadmata
- Maksejõuetuse teated · Teadmata
- Loa kaotus · Teadmata
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud puudub. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2024)?
M Joonis OÜ: puhaskasum -178 € (periood: 2024; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2024 · Ainult ettevõte: müügitulu 1 802 €, puhaskasum -178 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | puudub | — | 2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 58 105 € | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 64 796 € | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 64 796 € | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | puudub | — | 2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 802 € | +123,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +123,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -178 € | +90,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +90,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 6 691 € | -2,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -2,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 6 792 € | -3,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -3,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 807 € | -84,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -84,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -1 958 € | -195,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -195,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 6 869 € | -22,2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -22,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 7 068 € | -22,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -22,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 5 200 € | +3,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +3,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 2 051 € | +59,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +59,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 8 827 € | +30,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +30,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 9 125 € | +19,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +19,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 5 043 € | -65,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -65,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 1 283 € | +13,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +13,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 6 776 € | +23,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +23,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 7 664 € | -5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | -100 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -100 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 14 731 € | -8,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -8,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 1 134 € | +239 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +239 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 5 493 € | +26 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +26 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 8 071 € | -7,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -7,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 16 105 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -816 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 4 359 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 8 737 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2025 IV)?
M Joonis OÜ: riiklikud maksud 280 € (periood: 2025 IV; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | puudub | — | — | 2025 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 280 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 0 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | puudub | — | — | 2025 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2025 IV | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 280 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 III | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 16 923 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 I | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 280 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 IV | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 187 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 III | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 1 |
| 2024 II | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 187 | 0 | 1 |
| 2023 IV | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 170 | 0 | 1 |
| 2023 III | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 1 |
| 2023 II | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 1 |
| 2023 I | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 170 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
Näidatud 10 / 14
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2025 Q4 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 05.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
M Joonis OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
M Joonis OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
M Joonis OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).
2025
- Osaühingu likvideerimismenetluse teade
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2025 IV avaldati
- MTA 2025 III avaldati
- MTA 2025 I avaldati
2024
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2024 IV avaldati
- MTA 2024 III: käive puudub, 1 töötajat
- MTA 2024 II: käive puudub, 1 töötajat
2023
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2023 IV: käive puudub, 1 töötajat
- MTA 2023 III: käive puudub, 1 töötajat
- MTA 2023 II: käive puudub, 1 töötajat
Näidatud 10 / 15
15 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
M Joonis OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.