Forsten OÜ
RegistrisRegistrikood: 10030143
Forsten OÜ: 2025. aasta müügitulu 741 157 €, puhaskasum -44 259 € (Ainult ettevõte). 6 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 2025741 157 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20256Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 16111, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 43 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 741 157 € | 272 609 € | p65 (n = 43) |
| Puhaskasum | -44 259 € | 0 € | p14 (n = 64) |
| Omakapital | 622 994 € | 34 556 € | p85 (n = 65) |
| Töötajaid | 6 | 1 | p78 (n = 67) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- osaühing Forsten
- Registrikood
- 10030143
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 16.05.1996
- Osakapital
- 2 556 €
- KMKR
- EE100280173
- Põhitegevusala
- 16111 Puidu saagimine ja hööveldamine
- Aadress
- Harju maakond · Rae vald, Jüri alevik, Talli tn 7
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
osaühing Forsten on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 9,7 % ja oli 741 157 €, kasum oli -44 259 € (eelmisel aastal -36 613 €). Tegevusala on Puidu saagimine ja hööveldamine (16111). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 16.05.1996. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 6. 2026. aasta III kvartali maksud olid 41 208 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Forsten OÜ: müügitulu 741 157 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 16111 · Harju maakond · 2025 · n = 43
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 741 157 € | -9,7 % | p65 (n = 43) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -9,7 %p65 (n = 43)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | -44 259 € | -20,9 % | p14 (n = 64) | 2025 · marginaal -6 % (eelmisel aastal -4,5 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -20,9 %p14 (n = 64)2025 · marginaal -6 % (eelmisel aastal -4,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 622 994 € | — | p85 (n = 65) | 2025 · osakaal varadest 91,5 % (eelmisel aastal 95,3 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p85 (n = 65)2025 · osakaal varadest 91,5 % (eelmisel aastal 95,3 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 6 | — | p78 (n = 67) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p78 (n = 67)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 174 881 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 29 618 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 16 262 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 06.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
Forsten OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaForsten OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 06.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 5 kirjet | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Forsten OÜ: puhaskasum -44 259 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 741 157 €, puhaskasum -44 259 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 741 157 € | -9,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -9,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -44 259 € | -20,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -20,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 622 994 € | -6,6 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -6,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 680 592 € | -2,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -2,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 820 945 € | -26,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -26,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -36 613 € | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 667 254 € | -5,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -5,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 699 820 € | -6,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -6,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | -14,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -14,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 1 117 955 € | -50,2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -50,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 2 752 € | -96,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -96,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 703 820 € | -6,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -6,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 750 760 € | -6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | -12,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -12,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 2 246 686 € | +3,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +3,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 90 104 € | -70,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -70,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 751 201 € | +13,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +13,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 798 789 € | +5,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +5,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 2 176 365 € | +119,6 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +119,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 304 960 € | — | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 661 100 € | +85,6 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +85,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 756 816 € | +66,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +66,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | +33,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +33,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 990 838 € | +10 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +10 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 22 536 € | -79,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -79,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 356 140 € | +6,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +6,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 454 893 € | +16,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +16,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 900 837 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 110 232 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 333 604 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 390 005 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Forsten OÜ: riiklikud maksud 41 208 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 285 921 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 41 208 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 14 264 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 7 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 285 921 | 41 208 | 14 264 | 7 |
| 2026 II | 203 231 | 16 258 | 14 161 | 7 |
| 2026 I | 125 018 | 17 493 | 14 862 | 7 |
| 2025 IV | 174 881 | 29 618 | 16 262 | 7 |
| 2025 III | 238 604 | 43 027 | 16 262 | 7 |
| 2025 II | 197 333 | 21 433 | 16 002 | 7 |
| 2025 I | 117 180 | 19 022 | 14 918 | 7 |
| 2024 IV | 197 317 | 28 378 | 14 694 | 7 |
| 2024 III | 259 937 | 35 596 | 17 264 | 7 |
| 2024 II | 240 848 | 32 899 | 16 664 | 7 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
Forsten OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
Forsten OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
Forsten OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 285,9 tuh €, 7 töötajat
- MTA 2026 II: käive 203,2 tuh €, 7 töötajat
- MTA 2026 I: käive 125 tuh €, 7 töötajat
2025
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- MTA 2025 IV: käive 174,9 tuh €, 7 töötajat
2012
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
2000
- Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 40000.0 EEK
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → osaühing Forsten
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 25
25 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
Forsten OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.