Mivar AS

RegistrisRegistrikood: 10030189

Mivar AS: 2025. aasta müügitulu 4 031 319 €, puhaskasum -1 528 225 € (Konsolideeritud kontsern). 70 töötajat, 2025 aastakeskmine (Konsolideeritud kontsern). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterKonsolideeritud kontsern
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 20254 031 319 €ÄriregisterKonsolideeritud kontsern
  • Töötajad 202570Äriregisteraastakeskmine; Konsolideeritud kontsern

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 68201, Harju maakond, 2025

Müügitulu 2025, konsolideeritud kontsern, n = 7 672 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p759 650 €25 833 €88 127 €Mivar AS4 031 319 €, p990100p25mediaanp759 650 €25 833 €88 127 €Mivar AS4 031 319 €, p99

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Konsolideeritud kontsern
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu4 031 319 €25 833 €p99 (n = 7 672)
Puhaskasum-1 528 225 €3 696 €p0 (n = 9 201)
Omakapital4 930 800 €72 836 €p95 (n = 9 217)
Töötajaid700p100 (n = 9 416)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Aktsiaselts Mivar
Registrikood
10030189
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Aktsiaselts
Registreeritud
16.05.1996
Osakapital
117 472 €
KMKR
EE100098938
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki tn 15
Veebileht
mivar.ee

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Varasemad nimed / õigusjärglus
  • Ühinemine: seotud ettevõte · 28.04.2025: 16872179
  • Jagunemine: seotud ettevõte · 16.11.2018: Osaühing Mivar-Textile (14608219)

Äriregister (avaandmed)

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aktsiaselts Mivar on aktsiaselts. 2025. aastal langes müügitulu 57,1 % ja oli 4 031 319 €, kasum oli -1 528 225 € (eelmisel aastal 72 591 €). Tegevusala on Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (68201). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 16.05.1996. Osakapital on 117 472 €. 2025. aasta aruande näitajad (Konsolideeritud kontsern): aasta keskmine töötajate arv 70. 2026. aasta III kvartali maksud olid 34 473 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Mivar AS: müügitulu 4 031 319 € (periood: 2025; konsolideeritud kontsern; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Konsolideeritud kontsern Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Aruande alus: Konsolideeritud kontsern

Konsolideeritud aruanded hõlmavad tütarettevõtteid. Eri ettevõtete näitajad võivad kajastada sama kontserni tegevust; neid ridu ei tohi kokku liita.

Võrdlusrühm: 68201 · Harju maakond · 2025 · n = 7 672

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2025 · 4 031 319 €, max 2022 · 12 764 448 €, viimane 2025 · 4 031 319 €2019 – 20254 031 319 €-57,1 %p99 (n = 7672)2025; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -57,1 %Koht: p99 (n = 7672)2025; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2025 · -1 528 225 €, max 2023 · 319 941 €, viimane 2025 · -1 528 225 €2019 – 2025-1 528 225 €—p0 (n = 9201)2025 · marginaal -37,9 % (eelmisel aastal 0,8 %) · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p0 (n = 9201)2025 · marginaal -37,9 % (eelmisel aastal 0,8 %) · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2025 · 4 930 800 €, max 2024 · 6 935 305 €, viimane 2025 · 4 930 800 €2019 – 20254 930 800 €—p95 (n = 9217)2025 · osakaal varadest 88,1 % (eelmisel aastal 73,2 %); Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p95 (n = 9217)2025 · osakaal varadest 88,1 % (eelmisel aastal 73,2 %); Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2025 · 70, max 2019 · 215, viimane 2025 · 702019 – 202570—p100 (n = 9416)2025; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p100 (n = 9416)2025; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2023 III · 94 572 €, max 2026 I · 193 605 €, viimane 2026 III · 149 327 €2022 I – 2026 III133 783 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 II · 10 438 €, max 2026 I · 162 255 €, viimane 2026 III · 34 473 €2022 I – 2026 III32 691 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 7 049 €, max 2025 III · 15 352 €, viimane 2026 III · 12 881 €2022 I – 2026 III9 533 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

Mivar AS: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Aktsionärid on kirjas väärtpaberite registris (Nasdaq CSD), mitte äriregistri avaandmetes — omanikud on siin teadmata.

RIK osanikud

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Mivar AS: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 06.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 10 punkti
    Vaata salvestatud tõendit

    Salvestatud panus: 10 punkti.

  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Mivar AS: puhaskasum -1 528 225 € (periood: 2025; konsolideeritud kontsern; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Konsolideeritud kontsern: müügitulu 4 031 319 €, puhaskasum -1 528 225 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu4 031 319 €-57,1 %2025; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -57,1 %2025; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum-1 528 225 €—2025; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.20262025; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital4 930 800 €-28,9 %2025; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -28,9 %2025; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad5 596 824 €-40,9 %2025; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -40,9 %2025; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid70-58,3 %2025; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -58,3 %2025; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu9 393 075 €-12,2 %2024; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -12,2 %2024; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum72 591 €-77,3 %2024; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -77,3 %2024; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital6 935 305 €+1,1 %2024; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +1,1 %2024; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad9 469 277 €-2,5 %2024; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -2,5 %2024; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid168-5,1 %2024; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -5,1 %2024; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu10 692 496 €-16,2 %2023; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -16,2 %2023; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum319 941 €+26,7 %2023; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +26,7 %2023; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital6 862 714 €+4,9 %2023; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +4,9 %2023; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad9 712 495 €-4,8 %2023; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -4,8 %2023; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid177-12,4 %2023; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -12,4 %2023; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu12 764 448 €+1,1 %2022; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +1,1 %2022; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum252 537 €+37,4 %2022; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +37,4 %2022; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital6 542 773 €+4 %2022; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +4 %2022; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad10 202 681 €+0,5 %2022; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +0,5 %2022; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid202-6 %2022; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -6 %2022; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu12 622 094 €+20,3 %2021; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +20,3 %2021; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum183 735 €-33,6 %2021; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -33,6 %2021; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital6 290 236 €+3 %2021; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +3 %2021; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad10 153 948 €+10 %2021; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +10 %2021; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid215+1,9 %2021; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +1,9 %2021; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu10 493 138 €+0,7 %2020; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +0,7 %2020; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum276 900 €+22,6 %2020; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +22,6 %2020; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital6 106 501 €+2,9 %2020; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +2,9 %2020; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad9 232 833 €+2,4 %2020; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +2,4 %2020; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid211-1,9 %2020; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -1,9 %2020; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu10 422 310 €—2019; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.20262019; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum225 876 €—2019; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.20262019; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital5 934 606 €—2019; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.20262019; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad9 016 288 €—2019; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.20262019; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid215—2019; Konsolideeritud kontsernRIKkontrollitud 06.11.20262019; Konsolideeritud kontsernRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Mivar AS: riiklikud maksud 34 473 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)149 327 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksud34 473 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Tööjõumaksud12 881 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)1——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III149 32734 47312 8811
2026 II141 01523 41911 9161
2026 I193 605162 25510 4791
2025 IV133 78332 6919 5331
2025 III120 56736 06615 3521
2025 II123 45123 7709 2841
2025 I121 23123 0439 1071
2024 IV106 67325 8878 8621
2024 III99 13825 54110 9061
2024 II106 58326 30210 6961

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

Mivar AS: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

Mivar AS: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

Mivar AS: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

  • Osakapital muutus: 134 406,4 € → 117 472 €
    register
  • Aktsiakapitali vähendamise teade
    teadaanneAmetlikud Teadaanded ↗

2025

  • Ühinemine: seotud ettevõte 16872179
    register

2018

2011

  • Osakapital muutus: 2100100.0 EEK → 134 406,4 €
    register

1998

  • Osakapital muutus: 1300100.0 EEK → 2100100.0 EEK
    register

1997

  • Osakapital muutus: 800000.0 EEK → 1300100.0 EEK
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 800000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Aktsiaselts Mivar
    register

Näidatud 10 / 30

30 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

Mivar AS: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc