Rokicki OÜ
KustutatudRegistrikood: 10030410
ROKICKI OÜ: 2025. aasta müügitulu 6 182 €, puhaskasum -3 111 € (Ainult ettevõte). 1 töötaja, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- Teated1 ohuteade väljavõttesAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 20256 182 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20251Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 46451, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 155 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 182 € | 117 480 € | p9 (n = 155) |
| Puhaskasum | -3 111 € | 671 € | p16 (n = 184) |
| Omakapital | 186 377 € | 24 520 € | p76 (n = 187) |
| Töötajaid | 1 | 0 | p72 (n = 187) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Osaühing ROKICKI
- Registrikood
- 10030410
- Staatus
- kustutatud (K)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 08.07.1996
- Osakapital
- 500 000 €
- KMKR
- EE100095847
- Põhitegevusala
- 46451 Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Haabersti linnaosa, Landi tn 16
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: Aktsiaselts ROKICKI
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Osaühing ROKICKI on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 50,8 % ja oli 6 182 €, kasum oli -3 111 € (eelmisel aastal -16 918 €). Tegevusala on Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük (46451). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 08.07.1996. Osakapital on 500 000 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 1. 2026. aasta I kvartali maksud olid 495 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
ROKICKI OÜ: müügitulu 6 182 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 46451 · Harju maakond · 2025 · n = 155
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 6 182 € | -50,8 % | p9 (n = 155) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -50,8 %p9 (n = 155)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | -3 111 € | +81,6 % | p16 (n = 184) | 2025 · marginaal -50,3 % (eelmisel aastal -134,6 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +81,6 %p16 (n = 184)2025 · marginaal -50,3 % (eelmisel aastal -134,6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 186 377 € | — | p76 (n = 187) | 2025 · osakaal varadest 99,7 % (eelmisel aastal 99,7 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p76 (n = 187)2025 · osakaal varadest 99,7 % (eelmisel aastal 99,7 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 1 | — | p72 (n = 187) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p72 (n = 187)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 I | 342 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 I | 352 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 I | 280 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 06.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
ROKICKI OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaROKICKI OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | 1 pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- või täitemenetlusteadet | — | — | Likvideerimisteade; 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 06.11.2026 | Likvideerimisteade; 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.2026 |
| Staatus | kustutatud | — | — | staatuse ajalugu: 8 kirjet | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | staatuse ajalugu: 8 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | puudubvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) puudub tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · Teadmata
- Finantsseis · Teadmata
- Juhtorgani vahetus · Teadmata
- Maksejõuetuse teated · Teadmata
- Loa kaotus · Teadmata
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud puudub. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
ROKICKI OÜ: puhaskasum -3 111 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 6 182 €, puhaskasum -3 111 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 182 € | -50,8 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -50,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -3 111 € | +81,6 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +81,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 186 377 € | -1,6 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -1,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 186 857 € | -1,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -1,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 12 573 € | +41 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +41 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -16 918 € | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 189 488 € | -8,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -8,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 190 152 € | -8,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -8,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 8 919 € | +6,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +6,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -931 € | -143,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -143,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 206 406 € | -0,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -0,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 208 799 € | +0,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +0,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 8 388 € | -4,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -4,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 2 121 € | +220 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +220 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 207 337 € | +1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 207 442 € | +0,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +0,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | -100 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -100 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 8 754 € | -1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -1 768 € | -107,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -107,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 205 212 € | -0,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -0,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 205 852 € | -7,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -7,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 8 838 € | +227,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +227,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 23 827 € | +315,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +315,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 206 980 € | -6,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -6,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 222 607 € | -8,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -8,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 2 700 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -11 058 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 221 188 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 242 496 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 I)?
ROKICKI OÜ: riiklikud maksud 495 € (periood: 2026 I; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 0 € | — | — | 2026 I; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 I; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 495 € | — | — | 2026 I; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 I; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 467 € | — | — | 2026 I; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 I; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | puudub | — | — | 2026 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 I | 0 | 495 | 467 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 IV | 342 | 352 | 280 | 1 |
| 2025 III | 1 256 | 270 | 280 | 1 |
| 2025 II | 0 | 273 | 280 | 1 |
| 2025 I | 526 | 455 | 275 | 1 |
| 2024 IV | 0 | 257 | 265 | 1 |
| 2024 III | 600 | 387 | 265 | 1 |
| 2024 II | 0 | 301 | 265 | 1 |
| 2024 I | 825 | 314 | 159 | 1 |
| 2023 IV | 2 468 | 216 | 106 | 1 |
Näidatud 10 / 17
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q1 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 06.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
ROKICKI OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
ROKICKI OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
ROKICKI OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).
2026
- Staatus muutus: likvideerimisel → kustutatud
2025
- Staatus muutus: registris → likvideerimisel
- Osaühingu likvideerimismenetluse teade
2012
- Osakapital muutus: 300000.0 EEK → 19 173 €
2005
- Osakapital muutus: 500000.0 EEK → 300000.0 EEK
- Nimi muudetud: Aktsiaselts ROKICKI → Osaühing ROKICKI
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 500000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Aktsiaselts ROKICKI
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 27
27 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
ROKICKI OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.