Assa Tare OÜ

RegistrisRegistrikood: 10030686

OÜ ASSA TARE: 2025. aasta müügitulu 107 446 €, puhaskasum -1 921 € (Ainult ettevõte). 3 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
    AjaluguAjalugu: esmakordselt 12.05.2026; Vanim võlg: 11.05.2026; viimati 21.07.2026; 2 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 22.07.2026; nimekirjast väljas 13.05.2026. Avalikud signaalid
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 2025107 446 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20253Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 56111, Harju maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 688 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7574 201 €224 608 €540 659 €OÜ ASSA TARE107 446 €, p310100p25mediaanp7574 201 €224 608 €540 659 €OÜ ASSA TARE107 446 €, p31

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu107 446 €224 608 €p31 (n = 688)
Puhaskasum-1 921 €0 €p24 (n = 952)
Omakapital14 577 €6 661 €p60 (n = 958)
Töötajaid32p60 (n = 955)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
OÜ ASSA TARE
Registrikood
10030686
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
20.05.1996
Osakapital
6 390 €
KMKR
EE100435313
Aadress
Harju maakond · Rae vald, Peetri alevik, Vana-Tartu mnt 69

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Varasemad nimed / õigusjärglus

Varasemad nimed: Täisühing Assaku Toidutare

Äriregister (avaandmed)

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-06

OÜ ASSA TARE on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 16,3 % ja oli 107 446 €, kasum oli -1 921 € (eelmisel aastal -530 €). Tegevusala on Restoranide ja kohvikute tegevus (56111). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 20.05.1996. Osakapital on 6 390 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 3. 2026. aasta III kvartali maksud olid 8 216 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 12.05.2026; Vanim võlg: 11.05.2026; viimati 21.07.2026; 2 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 22.07.2026; nimekirjast väljas 13.05.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Tegevusloa kirjeid on 1 (sh ajalugu).

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

OÜ ASSA TARE: müügitulu 107 446 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 56111 · Harju maakond · 2025 · n = 688

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2019 · 79 534 €, max 2023 · 133 593 €, viimane 2025 · 107 446 €2019 – 2025107 446 €-16,3 %p31 (n = 688)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -16,3 %Koht: p31 (n = 688)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2025 · -1 921 €, max 2023 · 1 938 €, viimane 2025 · -1 921 €2019 – 2025-1 921 €-262,5 %p24 (n = 952)2025 · marginaal -1,8 % (eelmisel aastal -0,4 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -262,5 %Koht: p24 (n = 952)2025 · marginaal -1,8 % (eelmisel aastal -0,4 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2025 · 14 577 €, max 2023 · 17 028 €, viimane 2025 · 14 577 €2019 – 202514 577 €—p60 (n = 958)2025 · osakaal varadest 87,5 % (eelmisel aastal 91,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p60 (n = 958)2025 · osakaal varadest 87,5 % (eelmisel aastal 91,2 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2019 · 3, max 2019 · 3, viimane 2025 · 32019 – 20253—p60 (n = 955)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p60 (n = 955)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 20 367 €, max 2022 III · 42 267 €, viimane 2026 III · 29 670 €2022 I – 2026 III30 207 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 1 789 €, max 2026 III · 8 216 €, viimane 2026 III · 8 216 €2022 I – 2026 III7 093 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 980 €, max 2025 IV · 3 540 €, viimane 2026 III · 3 471 €2022 I – 2026 III3 540 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

OÜ ASSA TARE: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

OÜ ASSA TARE: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 12.05.2026; Vanim võlg: 11.05.2026; viimati 21.07.2026; 2 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 22.07.2026; nimekirjast väljas 13.05.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)Ajalugu: esmakordselt 12.05.2026; Vanim võlg: 11.05.2026; viimati 21.07.2026; 2 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 22.07.2026; nimekirjast väljas 13.05.2026.——Nimekirjast väljas 22.07.2026; Uus nimekirjas 21.07.2026; Nimekirjast väljas 13.05.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026Nimekirjast väljas 22.07.2026; Uus nimekirjas 21.07.2026; Nimekirjast väljas 13.05.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 06.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)MadalvaataKoondsignaali trend: 22.07.2026 10:15 kuni 23.07.2026 10:15, min 23.07.2026 10:15 · 10 / 100, max 22.07.2026 10:15 · 20 / 100, viimane 23.07.2026 10:15 · 10 / 10022.07.2026 10:15 – 23.07.2026 10:15——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 10 punkti
    Vaata salvestatud tõendit

    Salvestatud panus: 10 punkti.

  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

OÜ ASSA TARE: puhaskasum -1 921 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 107 446 €, puhaskasum -1 921 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu107 446 €-16,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -16,3 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum-1 921 €-262,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -262,5 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital14 577 €-11,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -11,6 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad16 656 €-7,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -7,9 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid30 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu128 383 €-3,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -3,9 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum-530 €-127,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -127,3 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital16 498 €-3,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -3,1 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad18 082 €-3,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -3,6 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid30 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu133 593 €+0,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +0,9 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum1 938 €—2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital17 028 €+12,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +12,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad18 765 €-1,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -1,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid30 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu132 436 €+45,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +45,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum47 €+113,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +113,8 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital15 090 €+0,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +0,3 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad19 059 €+20 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +20 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid30 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu90 964 €-13,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -13,5 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum-340 €—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital15 043 €-2,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -2,2 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad15 878 €-25,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -25,4 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid30 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu105 100 €+32,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +32,1 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum1 €-99,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -99,8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital15 383 €0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad21 292 €-7,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -7,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid30 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu79 534 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum496 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital15 382 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad23 057 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid3—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

OÜ ASSA TARE: riiklikud maksud 8 216 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)29 670 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksud8 216 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Tööjõumaksud3 471 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)4——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III29 6708 2163 4714
2026 II28 3465 5773 3684
2026 I21 7465 1882 9834
2025 IV30 2077 0933 5404
2025 III29 8936 3263 2544
2025 II25 6554 8822 1844
2025 I21 0424 2602 2374
2024 IV33 6026 1482 8885
2024 III34 9396 4172 8884
2024 II34 0585 6702 8884

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

OÜ ASSA TARE: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

OÜ ASSA TARE: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

OÜ ASSA TARE: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 29,7 tuh €, 4 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 28,3 tuh €, 4 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 21,7 tuh €, 4 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (1)
  • MTA 2025 IV: käive 30,2 tuh €, 4 töötajat
    maksud

2012

  • Osakapital muutus: 100000.0 EEK → 6 390 €
    register

2004

  • Osakapital muutus: puudub → 100000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → OÜ ASSA TARE
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Nimi muudetud: puudub → puudub
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 25

25 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

OÜ ASSA TARE: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc