Fontereks Grupp OÜ
RegistrisRegistrikood: 10030999
Fontereks Grupp OÜ: 2020. aasta müügitulu 22 026 €, puhaskasum -266 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2020 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas: 1 985,32 €EMTA. Vaatlus: 04.11.2026
Ajalugu
Ajalugu: nimekirjas vähemalt alates 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 11.04.2022; viimati 04.11.2026; suurim võlg 1 985,32 €. Avalikud signaalid - Aruanne 2021HilinenudÄriregisterAlus teadmata
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 202022 026 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20200Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 4711, Tartu maakond, 2020
Müügitulu 2020, ainult ettevõte, n = 40 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 026 € | 14 934 € | p58 (n = 40) |
| Puhaskasum | -266 € | 94 € | p33 (n = 46) |
| Omakapital | 8 734 € | 7 870 € | p55 (n = 44) |
| Töötajaid | 0 | 0 | p74 (n = 46) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Fontereks Grupp OÜ
- Registrikood
- 10030999
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 30.04.1996
- Osakapital
- 15 950 €
- KMKR
- puudub
- Põhitegevusala
- 4711 Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge (teisendatud EMTAK 2008 → 2025: 4799 → 4711)
- Aadress
- Tartu maakond · Tartu linn, Ringtee tn 25
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: Laxor Est OÜ · Monaro Nordic OÜ · Osaühing Oskom II
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-05
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-05 |
| 2025 | Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-05 |
Fontereks Grupp OÜ on osaühing. 2020. aastal oli müügitulu 22 026 € (eelmisel aastal 0 €), kasum oli -266 € (eelmisel aastal 0 €). Tegevusala on Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge (4711). Ettevõte asub Tartu maakonnas. Registreeritud 30.04.1996. Osakapital on 15 950 €. 2020. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. Ettevõte on maksuvõlglaste nimekirjas. Maksuvõlg on 1 985,32 €. EMTA. Vaatlus: 04.11.2026. Ajalugu: nimekirjas vähemalt alates 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 11.04.2022; viimati 04.11.2026; suurim võlg 1 985,32 €. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2020)?
Fontereks Grupp OÜ: müügitulu 22 026 € (periood: 2020; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 4711 · Tartu maakond · 2020 · n = 40
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2020 | 22 026 € | — | p58 (n = 40) | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p58 (n = 40)2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2020 | -266 € | — | p33 (n = 46) | 2020 · marginaal -1,2 %; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p33 (n = 46)2020 · marginaal -1,2 %; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2020 | 8 734 € | — | p55 (n = 44) | 2020 · osakaal varadest 76,1 % (eelmisel aastal 100 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p55 (n = 44)2020 · osakaal varadest 76,1 % (eelmisel aastal 100 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2020 | 0 | — | p74 (n = 46) | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p74 (n = 46)2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi | puudub | — | — | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | puudub | — | — | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | puudub | — | — | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 05.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026 |
| Aruanne 2021 | esitamata | — | — | tähtaeg 30.06.2022 · viimane esitatud 2020 (puudub) | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | tähtaeg 30.06.2022 · viimane esitatud 2020 (puudub)RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
Fontereks Grupp OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
ja veel 1
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaFontereks Grupp OÜ: Ettevõte on maksuvõlglaste nimekirjas. Maksuvõlg on 1 985,32 €. EMTA. Vaatlus: 04.11.2026. Ajalugu: nimekirjas vähemalt alates 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 11.04.2022; viimati 04.11.2026; suurim võlg 1 985,32 €. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
Juhatuse määramised: 1 kehtivat määramist ajavahemikul 05.11.2025–04.11.2026; viimane 27.01.2026. Allikas: RIK, seisuga 04.11.2026. Ainult juhatuse liikmed; esimesed 30 päeva pärast asutamist on välja jäetud. RIK
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ettevõte on maksuvõlglaste nimekirjas. Maksuvõlg on 1 985,32 €. EMTA. Vaatlus: 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | Vaidlustatud 0 €; Ajatatud 0 €; alla 100 € võlga ei avaldata | EMTA | 04.11.2026 | Vaidlustatud 0 €; Ajatatud 0 €; alla 100 € võlga ei avaldataEMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu)märts 2026 – nov 2026 | Ajalugu: nimekirjas vähemalt alates 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 11.04.2022; viimati 04.11.2026; suurim võlg 1 985,32 €. | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | 2021 esitamata | — | — | 1 589 päeva üle tähtaja | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 1 589 päeva üle tähtajaRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 7 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Mõõdukasvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 25/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Finantsseis · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Juhtorgani vahetus · 5 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 5 punkti.
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2020)?
Fontereks Grupp OÜ: puhaskasum -266 € (periood: 2020; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2020 · Ainult ettevõte: müügitulu 22 026 €, puhaskasum -266 €.
Aastaaruanded 2019–2020
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 026 € | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -266 € | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 8 734 € | -3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 11 481 € | +27,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +27,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 0 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 0 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 9 000 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 9 000 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2020 (aastaaruandlus) · Aruanne on talletatud aruandlusoleku järgi hilinenud · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2022 II)?
Fontereks Grupp OÜ: riiklikud maksud puudub (periood: 2022 II; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | puudub | — | — | 2022 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2022 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | puudub | — | — | 2022 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2022 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | puudub | — | — | 2022 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2022 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 1 | — | — | 2022 II; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2022 II; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2022 II | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 1 |
| 2022 I | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 1 |
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2022 Q2 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 05.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
Fontereks Grupp OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
Fontereks Grupp OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
Fontereks Grupp OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).
2026
- Nimi muudetud: Monaro Nordic OÜ → Fontereks Grupp OÜ
2022
Aruanded, maksud ja toetused (2)
- Majandusaasta aruanne 2021 tähtaeg möödus, esitamata
- MTA 2022 II: käive puudub, 1 töötajat
2020
- Nimi muudetud: Laxor Est OÜ → Monaro Nordic OÜ
2018
- Nimi muudetud: Osaühing Oskom II → Laxor Est OÜ
2011
- Osakapital muutus: 250000.0 EEK → 15 950 €
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 250000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Osaühing Oskom II
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 11
11 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
Fontereks Grupp OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.