Pudi-Padi AS
RegistrisRegistrikood: 10031622
Pudi-Padi AS: 2025. aasta müügitulu 510 964 €, puhaskasum 96 801 € (Ainult ettevõte). 3 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 2025510 964 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20253Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 46901, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 1 207 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 510 964 € | 140 325 € | p70 (n = 1 207) |
| Puhaskasum | 96 801 € | 0 € | p91 (n = 1 862) |
| Omakapital | 1 213 307 € | 16 530 € | p95 (n = 1 877) |
| Töötajaid | 3 | 0 | p93 (n = 1 874) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Aktsiaselts Pudi-Padi
- Registrikood
- 10031622
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Registreeritud
- 11.06.1996
- Osakapital
- 31 815 €
- KMKR
- EE100123366
- Põhitegevusala
- 46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Betooni tn 6/1
- Telefon
- +372 6610663
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aktsiaselts Pudi-Padi on aktsiaselts. 2025. aastal langes müügitulu 25,2 % ja oli 510 964 €, kasum langes 19,2 %. Tegevusala on Spetsialiseerimata hulgikaubandus (46901). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 11.06.1996. Osakapital on 31 815 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 96 801 €, aasta keskmine töötajate arv 3. 2026. aasta III kvartali maksud olid 23 392 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Pudi-Padi AS: müügitulu 510 964 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 46901 · Harju maakond · 2025 · n = 1 207
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 510 964 € | -25,2 % | p70 (n = 1207) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -25,2 %p70 (n = 1207)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 96 801 € | -19,2 % | p91 (n = 1862) | 2025 · marginaal 18,9 % (eelmisel aastal 17,5 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -19,2 %p91 (n = 1862)2025 · marginaal 18,9 % (eelmisel aastal 17,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 1 213 307 € | — | p95 (n = 1877) | 2025 · osakaal varadest 96,8 % (eelmisel aastal 94,8 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p95 (n = 1877)2025 · osakaal varadest 96,8 % (eelmisel aastal 94,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 3 | — | p93 (n = 1874) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p93 (n = 1874)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 260 599 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 31 204 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 6 535 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 05.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
Pudi-Padi AS: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Aktsionärid on kirjas väärtpaberite registris (Nasdaq CSD), mitte äriregistri avaandmetes — omanikud on siin teadmata.
Juriidilisest isikust osalusi teistes ettevõtetes ei ole.
RIK osanikud
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaPudi-Padi AS: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 6 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | 3 pant · kokku 108 649,8 € | — | — | viimane kanne 15.10.2008 · pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | viimane kanne 15.10.2008 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Pudi-Padi AS: puhaskasum 96 801 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 510 964 €, puhaskasum 96 801 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 510 964 € | -25,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -25,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 96 801 € | -19,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -19,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 213 307 € | +8,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +8,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 1 253 068 € | +6,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +6,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 683 191 € | -13,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -13,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 119 752 € | -18,5 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -18,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 1 116 506 € | +12 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +12 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 1 177 867 € | +8,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +8,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 786 325 € | -27,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -27,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 146 887 € | -5,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -5,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 996 755 € | +15,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +15,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 1 088 770 € | +21,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +21,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 081 010 € | +6,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +6,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 155 431 € | +32,4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +32,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 859 868 € | +21,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +21,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 896 511 € | +18,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +18,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 013 288 € | +21,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +21,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 117 378 € | +23,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +23,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 707 417 € | +19,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +19,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 758 110 € | +16,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +16,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | -25 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -25 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 836 174 € | -4,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -4,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 95 230 € | -0,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -0,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 590 039 € | +19,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +19,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 649 525 € | +15,1 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +15,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 4 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 879 151 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 95 745 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 494 809 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 564 526 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 4 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Pudi-Padi AS: riiklikud maksud 23 392 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 137 852 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 23 392 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 5 859 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 2 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 137 852 | 23 392 | 5 859 | 2 |
| 2026 II | 182 567 | 17 608 | 5 388 | 3 |
| 2026 I | 103 558 | 8 179 | 4 847 | 4 |
| 2025 IV | 260 599 | 31 204 | 6 535 | 3 |
| 2025 III | 176 733 | 25 371 | 7 294 | 3 |
| 2025 II | 132 059 | 19 768 | 7 131 | 3 |
| 2025 I | 125 655 | 17 256 | 7 091 | 3 |
| 2024 IV | 245 615 | 32 150 | 6 668 | 3 |
| 2024 III | 276 297 | 35 545 | 6 922 | 3 |
| 2024 II | 225 158 | 18 215 | 7 128 | 3 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
Pudi-Padi AS: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
Pudi-Padi AS: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
Pudi-Padi AS: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 137,9 tuh €, 2 töötajat
- MTA 2026 II: käive 182,6 tuh €, 3 töötajat
- MTA 2026 I: käive 103,6 tuh €, 4 töötajat
2019
- Osakapital muutus: 505000.0 EEK → 31 815 €
1999
- Osakapital muutus: 400000.0 EEK → 505000.0 EEK
1998
- Osakapital muutus: 149200.0 EEK → 400000.0 EEK
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 149200.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Aktsiaselts Pudi-Padi
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 26
26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
Pudi-Padi AS: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.