Laremma OÜ
LikvideerimiselRegistrikood: 10032863
LAREMMA OÜ: 2023. aasta müügitulu 1 027 €, puhaskasum -549 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2023 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
- Aruanne 2024HilinenudÄriregisterAlus teadmata
- Teated1 ohuteade väljavõttesAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 20231 027 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20230Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 46501, Ida-Viru maakond, 2023
Müügitulu 2023, ainult ettevõte, n = 10 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 027 € | 77 229 € | p30 (n = 10) |
| Puhaskasum | -549 € | -29 € | p42 (n = 12) |
| Omakapital | 111 € | 16 096 € | p17 (n = 12) |
| Töötajaid | 0 | 0,5 | p50 (n = 12) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Osaühing LAREMMA
- Registrikood
- 10032863
- Staatus
- likvideerimisel (L)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 07.06.1996
- Osakapital
- 2 556 €
- KMKR
- puudub
- Põhitegevusala
- 46501 Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük (teisendatud EMTAK 2008 → 2025: 46521 → 46501)
- Aadress
- Ida-Viru maakond · Jõhvi vald, Jõhvi linn, Pae tn 3
- Telefon
- +372 3326122
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Osaühing LAREMMA on osaühing. 2023. aastal langes müügitulu 84,8 % ja oli 1 027 €, kasum oli -549 € (eelmisel aastal 1 572 €). Tegevusala on Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük (46501). Ettevõte asub Ida-Viru maakonnas. Registreeritud 07.06.1996. Osakapital on 2 556 €. 2023. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. 2023. aasta II kvartali maksud olid 89 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2023)?
LAREMMA OÜ: müügitulu 1 027 € (periood: 2023; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 46501 · Ida-Viru maakond · 2023 · n = 10
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2023 | 1 027 € | -84,8 % | p30 (n = 10) | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -84,8 %p30 (n = 10)2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2023 | -549 € | -134,9 % | p42 (n = 12) | 2023 · marginaal -53,5 % (eelmisel aastal 23,3 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -134,9 %p42 (n = 12)2023 · marginaal -53,5 % (eelmisel aastal 23,3 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2023 | 111 € | — | p17 (n = 12) | 2023 · osakaal varadest 100 % (eelmisel aastal 83,1 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p17 (n = 12)2023 · osakaal varadest 100 % (eelmisel aastal 83,1 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2023 | 0 | — | p50 (n = 12) | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p50 (n = 12)2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2024 IV | 0 € | — | — | 2023 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2023 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | puudub | — | — | 2023 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2023 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | puudub | — | — | 2023 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2023 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 06.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026 |
| Aruanne 2024 | esitamata | — | — | tähtaeg 30.06.2025 · viimane esitatud 2023 (puudub) | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | tähtaeg 30.06.2025 · viimane esitatud 2023 (puudub)RIKkontrollitud 06.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
LAREMMA OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaLAREMMA OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | 2024 esitamata | — | — | 494 päeva üle tähtaja | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 494 päeva üle tähtajaRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | 1 pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- või täitemenetlusteadet | — | — | Likvideerimisteade; 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 06.11.2026 | Likvideerimisteade; 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.2026 |
| Staatus | likvideerimisel | — | — | staatuse ajalugu: 1 kirjet | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | staatuse ajalugu: 1 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | puudubvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) puudub tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · Teadmata
- Finantsseis · Teadmata
- Juhtorgani vahetus · Teadmata
- Maksejõuetuse teated · Teadmata
- Loa kaotus · Teadmata
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud puudub. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2023)?
LAREMMA OÜ: puhaskasum -549 € (periood: 2023; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2023 · Ainult ettevõte: müügitulu 1 027 €, puhaskasum -549 €.
Aastaaruanded 2019–2023
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 027 € | -84,8 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -84,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -549 € | -134,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -134,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 111 € | -83,2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -83,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 111 € | -86 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -86 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 6 749 € | -35,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -35,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 1 572 € | +240,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +240,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 660 € | +172,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +172,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 794 € | -33,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -33,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 10 532 € | -24 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -24 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 462 € | +112,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +112,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | -913 € | +33,6 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +33,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 1 187 € | -13,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -13,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | -100 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -100 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 13 862 € | -47,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -47,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -3 751 € | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | -1 375 € | -157,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -157,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 1 379 € | -76,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -76,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 26 384 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 669 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 2 376 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 5 814 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2023 (aastaaruandlus) · Aruanne on talletatud aruandlusoleku järgi hilinenud · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2024 IV)?
LAREMMA OÜ: riiklikud maksud puudub (periood: 2024 IV; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 0 € | — | — | 2024 IV; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2024 IV; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | puudub | — | — | 2024 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2024 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | puudub | — | — | 2024 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2024 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | puudub | — | — | 2024 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2024 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2024 IV | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 III | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 II | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 I | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2023 IV | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2023 III | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2023 II | 1 017 | 89 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2023 I | 10 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2022 IV | 1 658 | 148 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2022 III | 1 664 | 149 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
Näidatud 10 / 12
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2024 Q4 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 06.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
LAREMMA OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
LAREMMA OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
LAREMMA OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).
2025
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- Majandusaasta aruanne 2024 tähtaeg möödus, esitamata
2024
Aruanded, maksud ja toetused (4)
- MTA 2024 IV: käive 0 €, puudub töötajat
- MTA 2024 III: käive 0 €, puudub töötajat
- MTA 2024 II: käive 0 €, puudub töötajat
- MTA 2024 I: käive 0 €, puudub töötajat
2023
- Osaühingu likvideerimismenetluse teade
Aruanded, maksud ja toetused (2)
- MTA 2023 IV: käive 0 €, puudub töötajat
- MTA 2023 III: käive 0 €, puudub töötajat
2012
- Osakapital muutus: puudub → 2 556 €
1996
- Kantud äriregistrisse
Näidatud 10 / 16
16 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
LAREMMA OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.