Debika OÜ

RegistrisRegistrikood: 10032886

DEBIKA OÜ: 2025. aasta müügitulu 127 421 €, puhaskasum -37 101 € (Ainult ettevõte). 5 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
  • Müügitulu 2025127 421 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20255Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 95311, Ida-Viru maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 157 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p758 901 €28 157 €78 914 €DEBIKA OÜ127 421 €, p830100p25mediaanp758 901 €28 157 €78 914 €DEBIKA OÜ127 421 €, p83

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu127 421 €28 157 €p83 (n = 157)
Puhaskasum-37 101 €0 €p3 (n = 186)
Omakapital113 119 €3 541 €p94 (n = 187)
Töötajaid51p94 (n = 186)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
OSAÜHING DEBIKA
Registrikood
10032886
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
07.06.1996
Osakapital
2 556 €
KMKR
EE100162204
Aadress
Ida-Viru maakond · Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, Järveküla tee 66a

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-05

OSAÜHING DEBIKA on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 26,5 % ja oli 127 421 €, kasum oli -37 101 € (eelmisel aastal 151 €). Tegevusala on Mootorsõidukite remont ja hooldus (95311). Ettevõte asub Ida-Viru maakonnas. Registreeritud 07.06.1996. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 5. 2026. aasta III kvartali maksud olid 9 196 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 1.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

DEBIKA OÜ: müügitulu 127 421 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 95311 · Ida-Viru maakond · 2025 · n = 157

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2020 · 125 069 €, max 2023 · 178 678 €, viimane 2025 · 127 421 €2019 – 2025127 421 €-26,5 %p83 (n = 157)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -26,5 %Koht: p83 (n = 157)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2025 · -37 101 €, max 2021 · 4 014 €, viimane 2025 · -37 101 €2019 – 2025-37 101 €—p3 (n = 186)2025 · marginaal -29,1 % (eelmisel aastal 0,1 %) · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p3 (n = 186)2025 · marginaal -29,1 % (eelmisel aastal 0,1 %) · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2025 · 113 119 €, max 2019 · 159 115 €, viimane 2025 · 113 119 €2019 – 2025113 119 €—p94 (n = 187)2025 · osakaal varadest 67,8 % (eelmisel aastal 87 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p94 (n = 187)2025 · osakaal varadest 67,8 % (eelmisel aastal 87 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2025 · 5, max 2019 · 7, viimane 2025 · 52019 – 20255—p94 (n = 186)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p94 (n = 186)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 III · 21 550 €, max 2023 II · 59 647 €, viimane 2026 III · 31 733 €2022 I – 2026 III36 148 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 III · 7 276 €, max 2024 I · 13 483 €, viimane 2026 III · 9 196 €2022 I – 2026 III9 502 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 II · 4 692 €, max 2024 I · 7 969 €, viimane 2026 III · 5 013 €2022 I – 2026 III5 855 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadud1 758,38 €——1 otsust · viimane 2022RARtõmmis 05.11.20261 otsust · viimane 2022RARSeis: tõmmis 05.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?

DEBIKA OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

DEBIKA OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA04.11.2026EMTASeis: 04.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 04.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
Kommertspant1 pant · kokku 41 542,57 €——viimane kanne 13.03.2000 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026viimane kanne 13.03.2000 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 04.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 10 punkti
    Vaata salvestatud tõendit

    Salvestatud panus: 10 punkti.

  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 04.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

DEBIKA OÜ: puhaskasum -37 101 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 127 421 €, puhaskasum -37 101 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu127 421 €-26,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -26,5 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-37 101 €—2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital113 119 €-24,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -24,7 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad166 826 €-3,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -3,3 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid5-16,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -16,7 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu173 296 €-3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -3 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum151 €-6,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -6,2 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital150 220 €+0,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +0,1 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad172 600 €-3,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -3,8 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid6-14,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -14,3 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu178 678 €+9,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +9,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum161 €+11,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +11,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital150 069 €+0,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +0,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad179 485 €-2,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -2,6 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid70 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu163 813 €+1,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +1,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum144 €-96,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -96,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital149 908 €+0,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +0,1 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad184 216 €+3,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +3,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid70 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu161 222 €+28,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +28,9 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum4 014 €+130 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +130 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital149 764 €+2,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +2,8 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad177 867 €+7,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +7,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid70 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu125 069 €-13,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -13,1 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-13 365 €—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital145 750 €-8,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -8,4 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad165 725 €-5,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -5,9 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid70 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu143 972 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum2 731 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital159 115 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad176 147 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid7—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

DEBIKA OÜ: riiklikud maksud 9 196 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)31 733 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud9 196 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud5 013 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)2——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III31 7339 1965 0132
2026 II42 60010 0654 6922
2026 I26 4079 4296 6172
2025 IV36 1489 5025 8553
2025 III21 5507 2766 1633
2025 II47 42811 4705 7033
2025 I26 9198 6106 2073
2024 IV56 43611 9166 1324
2024 III37 3629 9496 1324
2024 II48 03811 0395 6084

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?

DEBIKA OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 1 (allikas: RAR; tõmmis: 05.11.2026).

#toetusedTõmmis
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 04.03.2022

Summa €: 1 758,38

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:19001 | 2022-03-04 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10032886 | 1996-06-07 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10032886 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:19001 · 2022-03-04

ariregister:10032886 · 1996-06-07

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?

DEBIKA OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?

DEBIKA OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 05.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 31,7 tuh €, 2 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 42,6 tuh €, 2 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 26,4 tuh €, 2 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (1)
  • MTA 2025 IV: käive 36,1 tuh €, 3 töötajat
    maksud

2011

  • Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
    register

1999

  • Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 40000.0 EEK
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → OSAÜHING DEBIKA
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 26

26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?

DEBIKA OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc