Pärnu EEK AS
RegistrisRegistrikood: 10033012
Pärnu EEK AS: 2025. aasta müügitulu 1 482 253 €, puhaskasum 185 557 € (Ainult ettevõte). 3 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 31.10.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 30.10.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 30.10.2026
- Müügitulu 20251 482 253 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20253Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 68201, Pärnu maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 584 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 482 253 € | 18 029 € | p99 (n = 584) |
| Puhaskasum | 185 557 € | 2 032 € | p95 (n = 688) |
| Omakapital | 4 611 246 € | 34 975 € | p98 (n = 690) |
| Töötajaid | 3 | 0 | p98 (n = 737) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 31.10.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- aktsiaselts Pärnu EEK
- Registrikood
- 10033012
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Registreeritud
- 30.04.1996
- Osakapital
- 89 536 €
- KMKR
- EE100126839
- Aadress
- Pärnu maakond · Pärnu linn, Plaadi tn 8
Varasemad nimed / õigusjärglus
- Ühinemine: seotud ettevõte · 07.02.2014: 10216095
- Ühinemine: seotud ettevõte · 02.10.2002: 10052558
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
aktsiaselts Pärnu EEK on aktsiaselts. 2025. aastal kasvas müügitulu 23,4 % ja ulatus 1 482 253 euroni, kasum oli 185 557 € (eelmisel aastal -77 023 €). Tegevusala on Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (68201). Ettevõte asub Pärnu maakonnas. Registreeritud 30.04.1996. Osakapital on 89 536 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 3. 2026. aasta III kvartali maksud olid 110 449 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Pärnu EEK AS: müügitulu 1 482 253 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 68201 · Pärnu maakond · 2025 · n = 584
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 1 482 253 € | +23,4 % | p99 (n = 584) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +23,4 %p99 (n = 584)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 185 557 € | +340,9 % | p95 (n = 688) | 2025 · marginaal 12,5 % (eelmisel aastal -6,4 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +340,9 %p95 (n = 688)2025 · marginaal 12,5 % (eelmisel aastal -6,4 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 4 611 246 € | — | p98 (n = 690) | 2025 · osakaal varadest 92 % (eelmisel aastal 83,1 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p98 (n = 690)2025 · osakaal varadest 92 % (eelmisel aastal 83,1 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 3 | — | p98 (n = 737) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p98 (n = 737)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 401 411 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 108 761 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 32 699 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 05.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 31.10.2026)?
Pärnu EEK AS: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Aktsionärid on kirjas väärtpaberite registris (Nasdaq CSD), mitte äriregistri avaandmetes — omanikud on siin teadmata.
Juriidilisest isikust osalusi teistes ettevõtetes ei ole.
RIK osanikud
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 31.10.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaPärnu EEK AS: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
Juhatuse määramised: 1 kehtivat määramist ajavahemikul 31.10.2025–30.10.2026; viimane 21.01.2026. Allikas: RIK, seisuga 30.10.2026. Ainult juhatuse liikmed; esimesed 30 päeva pärast asutamist on välja jäetud. RIK
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 30.10.2026 | EMTA30.10.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 30.10.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA30.10.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 4 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 5/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 30.10.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 5 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 5 punkti.
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 30.10.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 31.10.2026 07:45 · EMTA: 31.10.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 31.10.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Pärnu EEK AS: puhaskasum 185 557 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 1 482 253 €, puhaskasum 185 557 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 482 253 € | +23,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +23,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 185 557 € | +340,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +340,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 4 611 246 € | -3,6 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -3,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 5 013 252 € | -12,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -12,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 201 266 € | -20,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -20,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -77 023 € | -132,5 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -132,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 4 782 194 € | -6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 5 758 192 € | -6,4 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -6,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 505 551 € | -20,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -20,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 236 871 € | -55,2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -55,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 5 084 863 € | -4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 6 151 375 € | -6,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -6,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | -40 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -40 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 888 401 € | +6,4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +6,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 528 180 € | +11,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +11,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 5 298 660 € | +1,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 6 570 136 € | +1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 5 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 774 679 € | +2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 472 754 € | +0,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +0,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 5 218 860 € | +0,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +0,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 6 507 001 € | -1,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -1,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 5 | -16,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -16,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 740 176 € | -13,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -13,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 472 315 € | -6,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -6,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 5 190 568 € | +0,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +0,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 6 576 931 € | -0,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -0,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 2 009 784 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 504 140 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 5 152 643 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 6 617 169 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Pärnu EEK AS: riiklikud maksud 110 449 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 486 957 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 110 449 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 14 820 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 6 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 486 957 | 110 449 | 14 820 | 6 |
| 2026 II | 490 978 | 255 672 | 28 837 | 6 |
| 2026 I | 504 408 | 122 151 | 23 645 | 11 |
| 2025 IV | 401 411 | 108 761 | 32 699 | 11 |
| 2025 III | 359 706 | 101 390 | 31 056 | 10 |
| 2025 II | 348 919 | 166 741 | 30 789 | 10 |
| 2025 I | 338 588 | 108 866 | 53 778 | 11 |
| 2024 IV | 296 653 | 85 272 | 34 051 | 10 |
| 2024 III | 290 951 | 72 842 | 33 567 | 10 |
| 2024 II | 296 192 | 110 158 | 38 760 | 10 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 31.10.2026)?
Pärnu EEK AS: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 31.10.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 31.10.2026)?
Pärnu EEK AS: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 31.10.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 31.10.2026)?
Pärnu EEK AS: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 31.10.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 487 tuh €, 6 töötajat
- MTA 2026 II: käive 491 tuh €, 6 töötajat
- MTA 2026 I: käive 504,4 tuh €, 11 töötajat
2014
- Ühinemine: seotud ettevõte 10216095
2012
- Osakapital muutus: 1399000.0 EEK → 89 536 €
2002
- Ühinemine: seotud ettevõte 10052558
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 1399000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → aktsiaselts Pärnu EEK
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 26
26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 31.10.2026)?
Pärnu EEK AS: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.