Vätta Puit OÜ

RegistrisRegistrikood: 10034000

Vätta Puit OÜ: 2025. aasta müügitulu 285 415 €, puhaskasum 3 909 € (Ainult ettevõte). 7 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
    AjaluguAjalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 14.09.2026; suurim võlg 6 295,66 €; 13 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 15.09.2026; nimekirjast väljas 20.08.2026. Avalikud signaalid
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
  • Müügitulu 2025285 415 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20257Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 1623, Saare maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 5 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7537 020 €103 770 €197 464 €Vätta Puit OÜ285 415 €, p1000100p25mediaanp7537 020 €103 770 €197 464 €Vätta Puit OÜ285 415 €, p100

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu285 415 €103 770 €p100 (n = 5)
Puhaskasum3 909 €622 €p80 (n = 5)
Omakapital51 754 €2 572 €p80 (n = 5)
Töötajaid74p100 (n = 5)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
osaühing Vätta Puit
Registrikood
10034000
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
21.05.1996
Osakapital
4 736 €
KMKR
EE100075896
Aadress
Saare maakond · Saaremaa vald, Kuressaare linn, Tehnika tn 7
Veebileht
vattapuit.ee

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-05

osaühing Vätta Puit on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 11,9 % ja oli 285 415 €, kasum kasvas 369,8 %. Tegevusala on Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine (1623). Ettevõte asub Saare maakonnas. Registreeritud 21.05.1996. Osakapital on 4 736 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 3 909 €, aasta keskmine töötajate arv 7. 2026. aasta III kvartali maksud olid 28 464 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 14.09.2026; suurim võlg 6 295,66 €; 13 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 15.09.2026; nimekirjast väljas 20.08.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Tegevusloa kirjeid on 1 (sh ajalugu).

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Vätta Puit OÜ: müügitulu 285 415 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 1623 · Saare maakond · 2025 · n = 5

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2020 · 230 172 €, max 2022 · 465 773 €, viimane 2025 · 285 415 €2019 – 2025285 415 €-11,9 %p100 (n = 5)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -11,9 %Koht: p100 (n = 5)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2019 · -36 588 €, max 2023 · 8 705 €, viimane 2025 · 3 909 €2019 – 20253 909 €+369,8 %p80 (n = 5)2025 · marginaal 1,4 % (eelmisel aastal 0,3 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +369,8 %Koht: p80 (n = 5)2025 · marginaal 1,4 % (eelmisel aastal 0,3 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2022 · 38 345 €, max 2019 · 86 281 €, viimane 2025 · 51 754 €2019 – 202551 754 €—p80 (n = 5)2025 · osakaal varadest 59,8 % (eelmisel aastal 62 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p80 (n = 5)2025 · osakaal varadest 59,8 % (eelmisel aastal 62 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2025 · 7, max 2021 · 11, viimane 2025 · 72019 – 20257—p100 (n = 5)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p100 (n = 5)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 III · 61 664 €, max 2022 IV · 167 529 €, viimane 2026 III · 83 271 €2022 I – 2026 III98 609 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 I · 11 797 €, max 2022 IV · 32 808 €, viimane 2026 III · 28 464 €2022 I – 2026 III20 993 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 I · 11 746 €, max 2022 IV · 20 566 €, viimane 2026 III · 19 457 €2022 I – 2026 III12 873 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?

Vätta Puit OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Vätta Puit OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 14.09.2026; suurim võlg 6 295,66 €; 13 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 15.09.2026; nimekirjast väljas 20.08.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA04.11.2026EMTASeis: 04.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)Võlaepisood (ajalugu): aug 2026 kuni sept 2026, min aug 2026 · 2 500 €, max aug 2026 · 5 500 €, viimane sept 2026 · 3 000 €aug 2026 – sept 2026Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 14.09.2026; suurim võlg 6 295,66 €; 13 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 15.09.2026; nimekirjast väljas 20.08.2026.——Nimekirjast väljas 15.09.2026; Uus nimekirjas 11.09.2026; Nimekirjast väljas 20.08.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026Nimekirjast väljas 15.09.2026; Uus nimekirjas 11.09.2026; Nimekirjast väljas 20.08.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 04.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 04.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 04.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Vätta Puit OÜ: puhaskasum 3 909 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 285 415 €, puhaskasum 3 909 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu285 415 €-11,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -11,9 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum3 909 €+369,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +369,8 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital51 754 €+8,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +8,2 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad86 605 €+12,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +12,3 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid7-22,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -22,2 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu324 039 €-29,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -29,1 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum832 €-90,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -90,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital47 845 €+1,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +1,8 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad77 113 €-14,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -14,5 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid9-18,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -18,2 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu456 811 €-1,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -1,9 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum8 705 €+213,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +213,2 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital47 013 €+22,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +22,6 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad90 147 €-6,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -6,7 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid110 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu465 773 €+53 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +53 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-7 690 €-32,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -32,3 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital38 345 €-16,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -16,7 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad96 580 €+29,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +29,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid110 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu304 378 €+32,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +32,2 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-5 814 €+83,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +83,1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital46 035 €-11,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -11,2 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad74 663 €+3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid11+10 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +10 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu230 172 €-11,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -11,8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-34 432 €+5,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,9 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital51 849 €-39,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -39,9 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad72 454 €-34,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -34,2 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid100 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu261 011 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-36 588 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital86 281 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad110 047 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid10—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Vätta Puit OÜ: riiklikud maksud 28 464 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)83 271 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud28 464 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud19 457 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)9——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III83 27128 46419 4579
2026 II77 63920 03014 24110
2026 I92 80119 74713 0876
2025 IV98 60920 99312 8736
2025 III61 66421 20112 2026
2025 II61 82823 67113 4896
2025 I65 70111 79711 7466
2024 IV85 70823 97413 9887
2024 III76 28027 34415 9907
2024 II78 30121 24815 4618

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?

Vätta Puit OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?

Vätta Puit OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?

Vätta Puit OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 83,3 tuh €, 9 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 77,6 tuh €, 10 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 92,8 tuh €, 6 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (2)
  • MTA 2025 IV: käive 98,6 tuh €, 6 töötajat
    maksud
  • MTA 2025 III: käive 61,7 tuh €, 6 töötajat
    maksud

2011

  • Osakapital muutus: 74000.0 EEK → 4 736 €
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 74000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → osaühing Vätta Puit
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 24

24 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?

Vätta Puit OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc