Elebis OÜ
RegistrisRegistrikood: 10034425
OÜ ELEBIS: 2022. aasta müügitulu 0 €, puhaskasum -2 603 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2022 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 20220 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20220Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 70201, Tartu maakond, 2022
Müügitulu 2022, ainult ettevõte, n = 301 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 € | 15 106 € | p0 (n = 301) |
| Puhaskasum | -2 603 € | 157 € | p13 (n = 487) |
| Omakapital | 7 424 € | 11 518 € | p45 (n = 478) |
| Töötajaid | 0 | 0 | p82 (n = 492) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- OÜ ELEBIS
- Registrikood
- 10034425
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 10.05.1996
- Osakapital
- 2 600 €
- KMKR
- puudub
- Põhitegevusala
- 70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Aadress
- Tartu maakond · Tartu linn, Vanemuise tn 63-15
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: osaühing ELEBIS
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
OÜ ELEBIS on osaühing. 2022. aastal langes müügitulu 100 % ja oli 0 €, kasum oli -2 603 € (eelmisel aastal -1 565 €). Tegevusala on Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (70201). Ettevõte asub Tartu maakonnas. Registreeritud 10.05.1996. Osakapital on 2 600 €. 2022. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. 2024. aasta I kvartali maksud olid 876 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2022)?
OÜ ELEBIS: müügitulu 0 € (periood: 2022; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 70201 · Tartu maakond · 2022 · n = 301
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2022 | 0 € | -100 % | p0 (n = 301) | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -100 %p0 (n = 301)2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | -2 603 € | -66,3 % | p13 (n = 487) | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -66,3 %p13 (n = 487)2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 7 424 € | — | p45 (n = 478) | 2022 · osakaal varadest 73,9 % (eelmisel aastal 92,4 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p45 (n = 478)2022 · osakaal varadest 73,9 % (eelmisel aastal 92,4 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 0 | — | p82 (n = 492) | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p82 (n = 492)2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Käive MTA järgi | puudub | — | — | 2022 I · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2022 I · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2024 I | 1 712 € | — | — | 2022 I; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2022 I; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2024 I | 0 € | — | — | 2022 I; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2022 I; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 06.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
OÜ ELEBIS: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaOÜ ELEBIS: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 06.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 6 kirjet | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2022)?
OÜ ELEBIS: puhaskasum -2 603 € (periood: 2022; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2022 · Ainult ettevõte: müügitulu 0 €, puhaskasum -2 603 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | puudub | — | 2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -45 € | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 2 901 € | -1,5 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -1,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 2 901 € | -1,5 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -1,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | puudub | — | 2024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -1 € | +99,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +99,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 2 946 € | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 2 946 € | -22,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -22,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | puudub | — | 2023; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2023; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -713 € | +72,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +72,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 2 947 € | -60,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -60,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 3 823 € | -62 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -62 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 0 € | -100 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -100 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -2 603 € | -66,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -66,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 7 424 € | -64,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -64,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 10 049 € | -55,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -55,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 247 € | -80,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -80,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -1 565 € | -207,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -207,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 20 687 € | -28,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -28,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 22 398 € | -23 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -23 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 1 261 € | -36,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -36,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 1 460 € | -22,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -22,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 29 099 € | +5,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +5,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 29 099 € | -2,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -2,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 1 996 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 1 892 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 27 639 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 29 792 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2024 I)?
OÜ ELEBIS: riiklikud maksud 876 € (periood: 2024 I; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | puudub | — | — | 2024 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2024 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 876 € | — | — | 2024 I; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2024 I; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 263 € | — | — | 2024 I; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2024 I; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | puudub | — | — | 2024 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2024 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2024 I | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 876 | 263 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2023 I | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 2 626 | 160 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2022 I | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 1 712 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2024 Q1 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 06.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
OÜ ELEBIS: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
OÜ ELEBIS: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
OÜ ELEBIS: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).
2024
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- MTA 2024 I avaldati
2023
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- MTA 2023 I avaldati
2022
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- MTA 2022 I avaldati
2011
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 600 €
1999
- Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 40000.0 EEK
- Nimi muudetud: osaühing ELEBIS → OÜ ELEBIS
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → osaühing ELEBIS
- Staatus muutus: puudub → registris
10 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
OÜ ELEBIS: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.