Neemoja Osaühing

KustutatudRegistrikood: 10035583

Neemoja Osaühing: 2024. aasta müügitulu 0 €, puhaskasum -192 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2024 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • Teated1 ohuteade väljavõttesAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 20240 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20240Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 18129, Harju maakond, 2024

Müügitulu 2024, ainult ettevõte, n = 143 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7523 158 €88 577 €370 355 €Neemoja Osaühing0 €, p00100p25mediaanp7523 158 €88 577 €370 355 €Neemoja Osaühing0 €, p0

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2024 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu0 €88 577 €p0 (n = 143)
Puhaskasum-192 €830 €p23 (n = 172)
Omakapital3 649 €22 531 €p25 (n = 173)
Töötajaid01p42 (n = 175)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Neemoja Osaühing
Registrikood
10035583
Staatus
kustutatud (K)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
21.05.1996
Osakapital
50 000 €
KMKR
puudub
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Nõmme linnaosa, Vanemuise tn 65

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Neemoja Osaühing on osaühing. 2024. aastal langes müügitulu 100 % ja oli 0 €, kasum oli -192 € (eelmisel aastal 318 €). Tegevusala on Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk (18129). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 21.05.1996. Osakapital on 50 000 €. 2024. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. 2023. aasta III kvartali maksud olid 986 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2024)?

Neemoja Osaühing: müügitulu 0 € (periood: 2024; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 18129 · Harju maakond · 2024 · n = 143

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2024, min 2024 · 0 €, max 2019 · 34 726 €, viimane 2024 · 0 €2019 – 20240 €-100 %p0 (n = 143)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -100 %Koht: p0 (n = 143)2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2025 · -3 166 €, max 2019 · 19 517 €, viimane 2025 · -3 166 €2019 – 2025-192 €-160,4 %p23 (n = 172)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -160,4 %Koht: p23 (n = 172)2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2025 · 0 €, max 2019 · 22 971 €, viimane 2025 · 0 €2019 – 20253 649 €—p25 (n = 173)2024 · osakaal varadest 100 % (eelmisel aastal 77,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Koht: p25 (n = 173)2024 · osakaal varadest 100 % (eelmisel aastal 77,9 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2024, min 2019 · 0, max 2019 · 0, viimane 2024 · 02019 – 20240—p42 (n = 175)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Koht: p42 (n = 175)2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2024 I, min 2022 III · 0 €, max 2022 IV · 3 158 €, viimane 2024 I · 0 €2022 I – 2024 I0 €——2024 I · viimased 4 kv: 1 000 €; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262024 I · viimased 4 kv: 1 000 €; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riiklikud maksudpuudub——2024 I · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262024 I · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Tööjõumaksudpuudub——2024 I · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262024 I · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 07.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 07.11.2026RIKSeis: kontrollitud 07.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

Neemoja Osaühing: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Neemoja Osaühing: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 07.11.2026RIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Ametlikud teadaanded1 pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- või täitemenetlusteadet——Likvideerimisteade; 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 07.11.2026Likvideerimisteade; 5 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 07.11.2026
Staatuskustutatud——staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 07.11.2026staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)puudubvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 07.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) puudub tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · Teadmata
  2. Finantsseis · Teadmata
  3. Juhtorgani vahetus · Teadmata
  4. Maksejõuetuse teated · Teadmata
  5. Loa kaotus · Teadmata

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud puudub. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2024 Q1 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 07.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Koondsignaali arvutamise kuupäev teadmata · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2024)?

Neemoja Osaühing: puhaskasum -192 € (periood: 2024; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2024 · Ainult ettevõte: müügitulu 0 €, puhaskasum -192 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulupuudub—2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum-3 166 €—2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital0 €-100 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -100 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad0 €-100 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -100 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaidpuudub—2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu0 €-100 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -100 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum-192 €-160,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -160,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital3 649 €-5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -5 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad3 649 €-26 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -26 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid0—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu2 124 €-63,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -63,9 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum318 €-76,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -76,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital3 841 €-44,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -44,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad4 932 €-31,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -31,9 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid0—2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu5 877 €-77,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -77,7 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum1 356 €-91,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -91,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital6 923 €-64,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -64,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad7 242 €-63,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -63,1 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid0—2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu26 412 €-13,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -13,6 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum16 112 €-15,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -15,6 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital19 566 €-13,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -13,2 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad19 636 €-14,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -14,6 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid0—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu30 563 €-12 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -12 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum19 089 €-2,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -2,2 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital22 543 €-1,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -1,9 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad22 981 €-0,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -0,8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid0—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu34 726 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum19 517 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital22 971 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad23 178 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid0—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2024 I)?

Neemoja Osaühing: riiklikud maksud puudub (periood: 2024 I; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)0 €——2024 I; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262024 I; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riiklikud maksudpuudub——2024 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262024 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Tööjõumaksudpuudub——2024 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262024 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)puudub——2024 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262024 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2024 I0puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2023 IV0puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2023 III1 000986238puudub · allikas ei ole seda esitanud
2023 II0puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2023 I1 1242110puudub · allikas ei ole seda esitanud
2022 IV3 1585990puudub · allikas ei ole seda esitanud
2022 III0puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2022 II1 8133 494980puudub · allikas ei ole seda esitanud
2022 I1 1621740puudub · allikas ei ole seda esitanud

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2024 Q1 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 07.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

Neemoja Osaühing: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

Neemoja Osaühing: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

Neemoja Osaühing: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

  • Staatus muutus: likvideerimisel → kustutatud
    register

2025

2024

  • Staatus muutus: registris → likvideerimisel
    register
Aruanded, maksud ja toetused (1)
  • MTA 2024 I: käive 0 €, puudub töötajat
    maksud

2023

Aruanded, maksud ja toetused (1)
  • MTA 2023 IV: käive 0 €, puudub töötajat
    maksud

2011

  • Osakapital muutus: 50000.0 EEK → 3 194 €
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 50000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Neemoja Osaühing
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 17

17 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

Neemoja Osaühing: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026)06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc