Destro OÜ

RegistrisRegistrikood: 10035755

Destro OÜ: 2025. aasta müügitulu 304 231 €, puhaskasum 3 739 € (Ainult ettevõte). 6 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
  • Müügitulu 2025304 231 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20256Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 41001, Rapla maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 225 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7520 340 €62 422 €150 843 €Destro OÜ304 231 €, p840100p25mediaanp7520 340 €62 422 €150 843 €Destro OÜ304 231 €, p84

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu304 231 €62 422 €p84 (n = 225)
Puhaskasum3 739 €1 432 €p60 (n = 259)
Omakapital46 504 €13 382 €p76 (n = 260)
Töötajaid61p94 (n = 260)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
osaühing Destro
Registrikood
10035755
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
10.05.1996
Osakapital
2 500 €
KMKR
EE100477177
Aadress
Rapla maakond · Rapla vald, Rapla linn, Tallinna mnt 50
Veebileht
destro.ee

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-05

osaühing Destro on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 5,8 % ja ulatus 304 231 euroni, kasum oli 3 739 € (eelmisel aastal -33 647 €). Tegevusala on Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (41001). Ettevõte asub Rapla maakonnas. Registreeritud 10.05.1996. Osakapital on 2 500 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 6. 2026. aasta III kvartali maksud olid 11 833 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 7. Tegevusloa kirjeid on 5 (sh ajalugu). Ühiste võitude piirväärtused on eraldi ega sisaldu selle ettevõtte kogusummas.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Destro OÜ: müügitulu 304 231 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 41001 · Rapla maakond · 2025 · n = 225

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2024 · 287 459 €, max 2020 · 990 870 €, viimane 2025 · 304 231 €2019 – 2025304 231 €+5,8 %p84 (n = 225)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,8 %Koht: p84 (n = 225)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2021 · -144 316 €, max 2020 · 72 230 €, viimane 2025 · 3 739 €2019 – 20253 739 €+111,1 %p60 (n = 259)2025 · marginaal 1,2 % (eelmisel aastal -11,7 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +111,1 %Koht: p60 (n = 259)2025 · marginaal 1,2 % (eelmisel aastal -11,7 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2024 · 42 765 €, max 2020 · 196 820 €, viimane 2025 · 46 504 €2019 – 202546 504 €—p76 (n = 260)2025 · osakaal varadest 62,6 % (eelmisel aastal 59,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p76 (n = 260)2025 · osakaal varadest 62,6 % (eelmisel aastal 59,8 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2023 · 5, max 2019 · 8, viimane 2025 · 62019 – 20256—p94 (n = 260)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p94 (n = 260)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 II · 36 055 €, max 2022 IV · 162 638 €, viimane 2026 III · 51 070 €2022 I – 2026 III65 320 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 II · 11 389 €, max 2025 II · 27 771 €, viimane 2026 III · 11 833 €2022 I – 2026 III23 979 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 III · 6 156 €, max 2025 III · 17 326 €, viimane 2026 III · 6 156 €2022 I – 2026 III17 189 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadud5 631,83 €——7 otsust · viimane 2025RARtõmmis 05.11.20267 otsust · viimane 2025RARSeis: tõmmis 05.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?

Destro OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Destro OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA04.11.2026EMTASeis: 04.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 04.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 9 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 9 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
Kommertspant1 pant · kokku 26 000 €——viimane kanne 03.08.2016 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026viimane kanne 03.08.2016 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 04.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 04.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Destro OÜ: puhaskasum 3 739 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 304 231 €, puhaskasum 3 739 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu304 231 €+5,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,8 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum3 739 €+111,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +111,1 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital46 504 €+8,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +8,7 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad74 343 €+3,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +3,9 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid60 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu287 459 €-42,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -42,7 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-33 647 €-252,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -252,6 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital42 765 €-44 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -44 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad71 524 €-44,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -44,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid6+20 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +20 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu501 563 €+30,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +30,9 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum22 048 €—2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital76 412 €+40,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +40,6 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad128 725 €+30,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +30,6 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid5-28,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -28,6 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu383 028 €-41 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -41 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum1 862 €+101,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +101,3 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital54 365 €+3,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +3,5 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad98 564 €-7,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -7,2 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid7-12,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -12,5 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu649 397 €-34,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -34,5 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-144 316 €-299,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -299,8 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital52 503 €-73,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -73,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad106 260 €-62,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -62,4 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid80 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu990 870 €+226,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +226,2 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum72 230 €+354,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +354,4 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital196 820 €+58 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +58 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad282 488 €+79,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +79,9 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid80 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu303 787 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum15 894 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital124 590 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad156 983 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid8—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Destro OÜ: riiklikud maksud 11 833 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)51 070 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud11 833 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud6 156 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)3——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III51 07011 8336 1563
2026 II36 05511 3897 4523
2026 I40 35422 48916 3294
2025 IV65 32023 97917 1897
2025 III64 79626 73717 3267
2025 II96 17727 77116 8527
2025 I72 11424 87815 1127
2024 IV74 80322 99615 9827
2024 III86 25523 55715 4857
2024 II80 22418 89615 6077

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?

Destro OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 7 (allikas: RAR; tõmmis: 05.11.2026).

#toetusedTõmmis
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · Maapiirkonnas majandustegevuse arendamine (VTA) >> Muu · 13.10.2025

Summa €: 168

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:63723 | 2025-10-13 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10035755 | 1996-05-10 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10035755 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:63723 · 2025-10-13

ariregister:10035755 · 1996-05-10

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · Maapiirkonnas majandustegevuse arendamine (VTA) >> Muu · 13.08.2025

Summa €: 801,09

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:67087 | 2025-08-13 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10035755 | 1996-05-10 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10035755 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:67087 · 2025-08-13

ariregister:10035755 · 1996-05-10

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · Maapiirkonnas majandustegevuse arendamine (VTA) >> Investeeringud · 27.08.2024

Summa €: 21,92

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:46782 | 2024-08-27 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10035755 | 1996-05-10 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10035755 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:46782 · 2024-08-27

ariregister:10035755 · 1996-05-10

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · Maapiirkonnas majandustegevuse arendamine (VTA) >> Investeeringud · 27.08.2024

Summa €: 192

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:46767 | 2024-08-27 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10035755 | 1996-05-10 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10035755 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:46767 · 2024-08-27

ariregister:10035755 · 1996-05-10

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · Maapiirkonnas majandustegevuse arendamine (VTA) >> Muu · 14.04.2023

Summa €: 178,53

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:34591 | 2023-04-14 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10035755 | 1996-05-10 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10035755 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:34591 · 2023-04-14

ariregister:10035755 · 1996-05-10

Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 19.08.2022

Summa €: 4 044,37

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:9149 | 2022-08-19 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10035755 | 1996-05-10 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10035755 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:9149 · 2022-08-19

ariregister:10035755 · 1996-05-10

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · Maapiirkonnas majandustegevuse arendamine (VTA) >> Muu · 07.07.2022

Summa €: 225,92

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:10936 | 2022-07-07 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10035755 | 1996-05-10 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10035755 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:10936 · 2022-07-07

ariregister:10035755 · 1996-05-10

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?

Destro OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Remonditööd Rapla valla objektidel 2025-2027 · 11.04.2025

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 34b333db-2b9f-4ad0-a24d-3008c7f4dfb7/RES-0000/10035755 | 2025-04-11 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/290953; ariregister:10035755 | 1996-05-10 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10035755 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 34b333db-2b9f-4ad0-a24d-3008c7f4dfb7/RES-0000/10035755 | 2025-04-11 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/290953 Korduvad kirjendatud menetlused: Reegel ei täitu; Eri menetlusi: 1; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2025-04-11 – 2025-04-11; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 011fc8c2-153d-4e77-8ad7-b03955ab30f8/34b333db-2b9f-4ad0-a24d-3008c7f4dfb7/RES-0000/TEN-0007/10035755 | 2025-04-11 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/290953 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

34b333db-2b9f-4ad0-a24d-3008c7f4dfb7/RES-0000/10035755 · 2025-04-11

ariregister:10035755 · 1996-05-10

34b333db-2b9f-4ad0-a24d-3008c7f4dfb7/RES-0000/10035755 · 2025-04-11

011fc8c2-153d-4e77-8ad7-b03955ab30f8/34b333db-2b9f-4ad0-a24d-3008c7f4dfb7/RES-0000/TEN-0007/10035755 · 2025-04-11

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?

Destro OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 05.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2013

  • Osakapital muutus: 25 564 € → 2 500 €
    register

2011

  • Osakapital muutus: 400000.0 EEK → 25 564 €
    register

2006

  • Osakapital muutus: 160000.0 EEK → 400000.0 EEK
    register
  • Osakapital muutus: 160000.0 EEK → 160000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: osaühing Destro → osaühing Destro
    register

2001

  • Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 160000.0 EEK
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → osaühing Destro
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 36

36 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?

Destro OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc