Jälle ja KO OÜ
RegistrisRegistrikood: 10035815
Jälle ja KO OÜ: 2025. aasta müügitulu 838 775 €, puhaskasum 128 616 € (Ainult ettevõte). 2 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 2025838 775 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20252Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 41001, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 2 310 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 838 775 € | 67 860 € | p90 (n = 2 310) |
| Puhaskasum | 128 616 € | 725 € | p96 (n = 2 955) |
| Omakapital | 347 268 € | 16 798 € | p93 (n = 2 970) |
| Töötajaid | 2 | 1 | p79 (n = 2 965) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Jälle ja KO OÜ
- Registrikood
- 10035815
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 17.05.1996
- Osakapital
- 38 347 €
- KMKR
- EE100187506
- Põhitegevusala
- 41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Aadress
- Harju maakond · Viimsi vald, Haabneeme alevik, Paadi tee 3
- Veebileht
- jalle.ee
- E-post
- info@jalle.ee
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: Aktsiaselts Jälle ja Ko
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Jälle ja KO OÜ on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 30,4 % ja ulatus 838 775 euroni, kasum kasvas 330,9 %. Tegevusala on Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (41001). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 17.05.1996. Osakapital on 38 347 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 128 616 €, aasta keskmine töötajate arv 2. 2026. aasta III kvartali maksud olid 14 342 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Tegevusloa kirjeid on 5 (sh ajalugu). Ühe võitjaga riigihangete võite on 2 (2024–2026); registreeritud lepingu/raamlepingu piirväärtus 630 776,37 €, mitte tegelikud maksed.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Jälle ja KO OÜ: müügitulu 838 775 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 41001 · Harju maakond · 2025 · n = 2 310
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 838 775 € | +30,4 % | p90 (n = 2310) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +30,4 %p90 (n = 2310)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 128 616 € | +330,9 % | p96 (n = 2955) | 2025 · marginaal 15,3 % (eelmisel aastal 4,6 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +330,9 %p96 (n = 2955)2025 · marginaal 15,3 % (eelmisel aastal 4,6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 347 268 € | — | p93 (n = 2970) | 2025 · osakaal varadest 71,8 % (eelmisel aastal 85,2 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p93 (n = 2970)2025 · osakaal varadest 71,8 % (eelmisel aastal 85,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 2 | — | p79 (n = 2965) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p79 (n = 2965)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 453 231 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 48 025 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 5 486 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 06.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
Jälle ja KO OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaJälle ja KO OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 06.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 7 kirjet | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Jälle ja KO OÜ: puhaskasum 128 616 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 838 775 €, puhaskasum 128 616 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 838 775 € | +30,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +30,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 128 616 € | +330,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +330,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 347 268 € | +58,8 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +58,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 483 979 € | +88,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +88,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 643 429 € | -28 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -28 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 29 848 € | -23,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -23,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 218 652 € | -0,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -0,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 256 517 € | -3,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -3,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 893 425 € | +110,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +110,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 38 812 € | +29,8 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +29,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 218 804 € | +21,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +21,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 266 846 € | +23,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +23,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | -33,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -33,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 424 040 € | +45,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +45,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 29 896 € | +157,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +157,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 179 992 € | +19,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +19,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 215 907 € | +25,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +25,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 292 338 € | -50,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -50,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -52 329 € | — | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 150 096 € | -25,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -25,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 172 012 € | -15,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -15,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 594 619 € | -23,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -23,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 2 009 € | -82,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -82,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 202 425 € | +1 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 204 032 € | -24 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -24 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 780 897 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 11 274 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 200 416 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 268 624 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Jälle ja KO OÜ: riiklikud maksud 14 342 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 127 682 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 14 342 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 6 619 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 2 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 127 682 | 14 342 | 6 619 | 2 |
| 2026 II | 131 389 | 14 850 | 6 226 | 2 |
| 2026 I | 278 905 | 15 146 | 5 456 | 2 |
| 2025 IV | 453 231 | 48 025 | 5 486 | 2 |
| 2025 III | 182 851 | 16 539 | 5 486 | 2 |
| 2025 II | 43 460 | 10 871 | 5 486 | 2 |
| 2025 I | 45 285 | 16 018 | 4 975 | 2 |
| 2024 IV | 259 423 | 15 173 | 4 510 | 2 |
| 2024 III | 153 428 | 18 490 | 4 193 | 2 |
| 2024 II | 110 405 | 4 694 | 4 875 | 2 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
Jälle ja KO OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
Jälle ja KO OÜ: hankevõite 2 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Võitis hanke. Ettevõte on võitnud riigihanke, 2 võitu.
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Tallinna Ülikooli ajaloolise õppehoone katuse renoveerimine Narva mnt 25, Tallinn · 24.07.2026
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 7e98019c-acac-4177-9fb9-fc4929c4e70b/RES-0000/10035815 | 2026-07-24 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/310428; ariregister:10035815 | 1996-05-17 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10035815 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 7e98019c-acac-4177-9fb9-fc4929c4e70b/RES-0000/10035815 | 2026-07-24 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/310428 Korduvad kirjendatud menetlused: Reegel ei täitu; Eri menetlusi: 1; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2026-07-24 – 2026-07-24; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; b25acdda-3b62-42b2-b405-cb2d2bd453f8/7e98019c-acac-4177-9fb9-fc4929c4e70b/RES-0000/TEN-0001/10035815 | 2026-07-24 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/310428 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
7e98019c-acac-4177-9fb9-fc4929c4e70b/RES-0000/10035815 · 2026-07-24
ariregister:10035815 · 1996-05-17
7e98019c-acac-4177-9fb9-fc4929c4e70b/RES-0000/10035815 · 2026-07-24
Kaitseliidu Lääne maleva staabihoone katuse rekonstrueerimine · 18.07.2024
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; ea22a22d-1879-4aa8-bb2c-9bdf9a5b3928/RES-0000/10035815 | 2024-07-18 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/280877; ariregister:10035815 | 1996-05-17 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10035815 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; ea22a22d-1879-4aa8-bb2c-9bdf9a5b3928/RES-0000/10035815 | 2024-07-18 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/280877 Korduvad kirjendatud menetlused: Reegel ei täitu; Eri menetlusi: 1; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2024-07-18 – 2024-07-18; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 5b12a808-0a8c-40dc-95b4-01bda213e787/ea22a22d-1879-4aa8-bb2c-9bdf9a5b3928/RES-0000/TEN-0001/10035815 | 2024-07-18 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/280877 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
ea22a22d-1879-4aa8-bb2c-9bdf9a5b3928/RES-0000/10035815 · 2024-07-18
ariregister:10035815 · 1996-05-17
ea22a22d-1879-4aa8-bb2c-9bdf9a5b3928/RES-0000/10035815 · 2024-07-18
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
Jälle ja KO OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (2)
- MTA 2026 III: käive 127,7 tuh €, 2 töötajat
- MTA 2026 II: käive 131,4 tuh €, 2 töötajat
2022
- Osakapital muutus: 38 346,99 € → 38 347 €
- Nimi muudetud: Aktsiaselts Jälle ja Ko → Jälle ja KO OÜ
2012
- Osakapital muutus: 600000.0 EEK → 38 346,99 €
1998
- Osakapital muutus: 160500.0 EEK → 600000.0 EEK
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 160500.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Aktsiaselts Jälle ja Ko
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 27
27 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
Jälle ja KO OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.