Heltemaa OÜ

RegistrisRegistrikood: 10036855

Heltemaa OÜ: 2025. aasta müügitulu 58 658 €, puhaskasum 1 849 € (Ainult ettevõte). 1 töötaja, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 202558 658 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20251Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 69202, Harju maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 3 238 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p754 666 €14 865 €35 117 €Heltemaa OÜ58 658 €, p880100p25mediaanp754 666 €14 865 €35 117 €Heltemaa OÜ58 658 €, p88

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu58 658 €14 865 €p88 (n = 3 238)
Puhaskasum1 849 €1 014 €p57 (n = 3 675)
Omakapital41 989 €12 276 €p78 (n = 3 690)
Töötajaid10p92 (n = 3 700)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Osaühing Heltemaa
Registrikood
10036855
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
16.05.1996
Osakapital
10 224 €
KMKR
EE100201819
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Nõmme linnaosa, Turu plats 5-5

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-06

Osaühing Heltemaa on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 1,9 % ja ulatus 58 658 euroni, kasum kasvas 408 %. Tegevusala on Raamatupidamine, maksualane nõustamine (69202). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 16.05.1996. Osakapital on 10 224 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 1 849 €, aasta keskmine töötajate arv 1. 2026. aasta III kvartali maksud olid 4 174 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Heltemaa OÜ: müügitulu 58 658 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 69202 · Harju maakond · 2025 · n = 3 238

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2024 · 57 583 €, max 2020 · 78 572 €, viimane 2025 · 58 658 €2019 – 202558 658 €+1,9 %p88 (n = 3238)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +1,9 %Koht: p88 (n = 3238)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2021 · -2 676 €, max 2022 · 3 798 €, viimane 2025 · 1 849 €2019 – 20251 849 €+408 %p57 (n = 3675)2025 · marginaal 3,2 % (eelmisel aastal 0,6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +408 %Koht: p57 (n = 3675)2025 · marginaal 3,2 % (eelmisel aastal 0,6 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2021 · 38 674 €, max 2020 · 42 516 €, viimane 2025 · 41 989 €2019 – 202541 989 €—p78 (n = 3690)2025 · osakaal varadest 90,5 % (eelmisel aastal 89,6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p78 (n = 3690)2025 · osakaal varadest 90,5 % (eelmisel aastal 89,6 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2022 · 1, max 2019 · 2, viimane 2025 · 12019 – 20251—p92 (n = 3700)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p92 (n = 3700)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 IV · 12 690 €, max 2022 II · 34 707 €, viimane 2026 III · 14 821 €2022 I – 2026 III14 415 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 II · 3 304 €, max 2022 II · 5 088 €, viimane 2026 III · 4 174 €2022 I – 2026 III4 124 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 III · 1 786 €, max 2022 I · 2 825 €, viimane 2026 III · 2 468 €2022 I – 2026 III2 009 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

Heltemaa OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Heltemaa OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 06.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
Kommertspant1 pant · kokku 9 586,75 €——viimane kanne 11.02.1998 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026viimane kanne 11.02.1998 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Heltemaa OÜ: puhaskasum 1 849 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 58 658 €, puhaskasum 1 849 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu58 658 €+1,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +1,9 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum1 849 €+408 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +408 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital41 989 €+4,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +4,6 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad46 390 €+3,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +3,5 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid10 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu57 583 €-1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -1 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum364 €-82 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -82 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital40 139 €+0,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +0,9 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad44 800 €-13,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -13,6 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid10 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu58 146 €-24,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -24,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum2 022 €-46,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -46,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital39 775 €+0,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +0,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad51 880 €+13,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +13,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid10 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu77 036 €+28,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +28,5 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum3 798 €+241,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +241,9 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital39 754 €+2,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +2,8 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad45 694 €+4,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +4,9 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid1-50 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -50 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu59 972 €-23,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -23,7 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum-2 676 €—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital38 674 €-9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -9 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad43 543 €-17 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -17 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid20 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu78 572 €+10,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +10,2 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum569 €-44,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -44,8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital42 516 €+1,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +1,4 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad52 437 €+4,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +4,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid20 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu71 314 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum1 031 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital41 927 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad50 082 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid2—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Heltemaa OÜ: riiklikud maksud 4 174 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)14 821 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksud4 174 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Tööjõumaksud2 468 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)2——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III14 8214 1742 4682
2026 II15 3104 3872 5212
2026 I13 2664 1712 4992
2025 IV14 4154 1242 0092
2025 III17 3804 6061 7861
2025 II13 3953 3041 8941
2025 I13 4904 5482 5971
2024 IV13 3734 2492 6231
2024 III22 7934 6582 6231
2024 II16 2054 1602 6231

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

Heltemaa OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

Heltemaa OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

Heltemaa OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 14,8 tuh €, 2 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 15,3 tuh €, 2 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 13,3 tuh €, 2 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (1)
  • MTA 2025 IV: käive 14,4 tuh €, 2 töötajat
    maksud

2012

  • Osakapital muutus: 160000.0 EEK → 10 224 €
    register

1997

  • Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 160000.0 EEK
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Osaühing Heltemaa
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 25

25 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

Heltemaa OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc