Isky OÜ

RegistrisRegistrikood: 10038104

Isky OÜ: 2025. aasta müügitulu 23 423 €, puhaskasum 23 423 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 202523 423 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20250Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 77341, Harju maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 84 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7530 598 €588 520 €953 000 €Isky OÜ23 423 €, p240100p25mediaanp7530 598 €588 520 €953 000 €Isky OÜ23 423 €, p24

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu23 423 €588 520 €p24 (n = 84)
Puhaskasum23 423 €11 129 €p57 (n = 112)
Omakapital2 466 €1 045 250 €p14 (n = 112)
Töötajaid00p94 (n = 112)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Isky OÜ
Registrikood
10038104
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
11.06.1996
Osakapital
2 556 €
KMKR
puudub
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vesivärava tn 50-201

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Varasemad nimed / õigusjärglus

Varasemad nimed: osaühing Rolmix

Äriregister (avaandmed)

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-06

Isky OÜ on osaühing. 2025. aastal oli müügitulu 23 423 € (eelmisel aastal 0 €), kasum oli 23 423 € (eelmisel aastal -47 €). Tegevusala on Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent (77341). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 11.06.1996. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Isky OÜ: müügitulu 23 423 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 77341 · Harju maakond · 2025 · n = 84

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2019 · 0 €, max 2021 · 1 265 000 €, viimane 2025 · 23 423 €2019 – 202523 423 €—p24 (n = 84)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p24 (n = 84)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2022 · -19 401 €, max 2025 · 23 423 €, viimane 2025 · 23 423 €2019 – 202523 423 €—p57 (n = 112)2025 · marginaal 100 % · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p57 (n = 112)2025 · marginaal 100 % · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2024 · -20 862 €, max 2019 · 2 651 €, viimane 2025 · 2 466 €2019 – 20252 466 €—p14 (n = 112)2025 · osakaal varadest 11,1 % (eelmisel aastal -93,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p14 (n = 112)2025 · osakaal varadest 11,1 % (eelmisel aastal -93,9 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2019 · 0, max 2019 · 0, viimane 2025 · 02019 – 20250—p94 (n = 112)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p94 (n = 112)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Käive MTA järgipuudub——MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksudpuudub——MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Tööjõumaksudpuudub——MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

Isky OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Isky OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 06.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2024 Q2 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 06.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Isky OÜ: puhaskasum 23 423 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 23 423 €, puhaskasum 23 423 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu23 423 €—2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum23 423 €—2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital2 466 €+111,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +111,8 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad22 130 €-0,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -0,4 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu0 €-100 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -100 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum-47 €+97,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +97,5 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital-20 862 €-0,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -0,2 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad22 227 €+9,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +9,7 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu57 300 €-84 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -84 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum-1 872 €+90,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +90,4 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital-20 815 €-9,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -9,9 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad20 270 €-4,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -4,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu359 000 €-71,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -71,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum-19 401 €—2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital-18 943 €—2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad21 142 €-9,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -9,8 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu1 265 000 €—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum-2 193 €—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital458 €-82,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -82,7 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad23 443 €—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu0 €—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum0 €—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital2 651 €0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad2 651 €0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu0 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum0 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital2 651 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad2 651 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2024 II)?

Isky OÜ: riiklikud maksud puudub (periood: 2024 II; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)0 €——2024 II; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262024 II; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksudpuudub——2024 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262024 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Tööjõumaksudpuudub——2024 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262024 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)puudub——2024 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262024 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2024 II0puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2024 I0puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2023 IV0puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2023 III0puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2023 II0puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2023 I0puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2022 IV355 000puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2022 III0puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2022 II0puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2022 I1 025 000puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2024 Q2 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 06.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

Isky OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

Isky OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

Isky OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2024

Aruanded, maksud ja toetused (2)
  • MTA 2024 II: käive 0 €, puudub töötajat
    maksud
  • MTA 2024 I: käive 0 €, puudub töötajat
    maksud

2023

Aruanded, maksud ja toetused (1)
  • MTA 2023 IV: käive 0 €, puudub töötajat
    maksud

2021

  • Nimi muudetud: osaühing Rolmix → Isky OÜ
    register

2020

  • Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
    register

1999

  • Osakapital muutus: 20000.0 EEK → 40000.0 EEK
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 20000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → osaühing Rolmix
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 17

17 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

Isky OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc