Revaudi OÜ

RegistrisRegistrikood: 10038110

Revaudi OÜ: 2025. aasta müügitulu 62 095 €, puhaskasum 34 952 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 202562 095 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20250Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 43351, Lääne maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 32 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p757 083 €32 372 €39 899 €Revaudi OÜ62 095 €, p810100p25mediaanp757 083 €32 372 €39 899 €Revaudi OÜ62 095 €, p81

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu62 095 €32 372 €p81 (n = 32)
Puhaskasum34 952 €208 €p94 (n = 32)
Omakapital303 942 €5 484 €p94 (n = 32)
Töötajaid01p47 (n = 32)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Osaühing Revaudi
Registrikood
10038110
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
30.05.1996
Osakapital
12 782 €
KMKR
EE100276996
Aadress
Lääne maakond · Lääne-Nigula vald, Paslepa küla / Pasklep, Linnupesa

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-06

Osaühing Revaudi on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 76,1 % ja oli 62 095 €, kasum langes 31,3 %. Tegevusala on Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine (43351). Ettevõte asub Lääne maakonnas. Registreeritud 30.05.1996. Osakapital on 12 782 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 34 952 €, aasta keskmine töötajate arv 0. 2026. aasta III kvartali maksud olid 27 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Revaudi OÜ: müügitulu 62 095 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 43351 · Lääne maakond · 2025 · n = 32

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2025 · 62 095 €, max 2023 · 297 396 €, viimane 2025 · 62 095 €2019 – 202562 095 €-76,1 %p81 (n = 32)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -76,1 %Koht: p81 (n = 32)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2020 · 8 690 €, max 2024 · 50 912 €, viimane 2025 · 34 952 €2019 – 202534 952 €-31,3 %p94 (n = 32)2025 · marginaal 56,3 % (eelmisel aastal 19,6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -31,3 %Koht: p94 (n = 32)2025 · marginaal 56,3 % (eelmisel aastal 19,6 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2019 · 108 622 €, max 2025 · 303 942 €, viimane 2025 · 303 942 €2019 – 2025303 942 €—p94 (n = 32)2025 · osakaal varadest 89,8 % (eelmisel aastal 94,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p94 (n = 32)2025 · osakaal varadest 89,8 % (eelmisel aastal 94,9 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2021 · 0, max 2019 · 2, viimane 2025 · 02019 – 20250—p47 (n = 32)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p47 (n = 32)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 II · 1 613 €, max 2025 I · 248 832 €, viimane 2026 III · 8 436 €2022 I – 2026 III8 211 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 0 €, max 2025 III · 3 584 €, viimane 2026 III · 27 €2022 I – 2026 III3 179 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 0 €, max 2022 I · 0 €, viimane 2026 III · 0 €2022 I – 2026 III0 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

Revaudi OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Revaudi OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 06.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 3——staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Revaudi OÜ: puhaskasum 34 952 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 62 095 €, puhaskasum 34 952 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu62 095 €-76,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -76,1 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum34 952 €-31,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -31,3 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital303 942 €+13 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +13 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad338 368 €+19,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +19,4 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu259 432 €-12,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -12,8 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum50 912 €+10,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +10,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital268 990 €+23,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +23,3 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad283 315 €+21,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +21,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu297 396 €+68,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +68,9 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum46 111 €+128,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +128,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital218 078 €+43,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +43,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad233 399 €+53,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +53,6 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu176 087 €+108,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +108,2 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum20 151 €+38,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +38,9 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital151 967 €+15,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +15,3 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad151 967 €-0,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -0,1 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu84 594 €-10,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -10,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum14 504 €+66,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +66,9 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital131 816 €+12,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +12,4 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad152 157 €-0,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -0,6 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0-100 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -100 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu94 288 €-59,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -59,4 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum8 690 €-28,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -28,2 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital117 312 €+8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad153 077 €-8,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -8,8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid20 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu232 389 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum12 098 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital108 622 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad167 818 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid2—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Revaudi OÜ: riiklikud maksud 27 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)8 436 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksud27 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Tööjõumaksud0 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)puudub——2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III8 436270puudub · allikas ei ole seda esitanud
2026 II1 6133320puudub · allikas ei ole seda esitanud
2026 I2 7897280puudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 IV8 2113 17901
2025 III16 3123 58401
2025 II17 16991501
2025 I248 8321 11101
2024 IV11 6462 46501
2024 III11 7331 64701
2024 II141 573001

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

Revaudi OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

Revaudi OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

Revaudi OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (2)
  • MTA 2026 III: käive 8,44 tuh €, puudub töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 1,61 tuh €, puudub töötajat
    maksud

2017

  • Staatus muutus: likvideerimisel → registris
    register

2016

  • Staatus muutus: registris → likvideerimisel
    register

2011

  • Osakapital muutus: 200000.0 EEK → 12 782 €
    register

2010

  • Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 200000.0 EEK
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Osaühing Revaudi
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 27

27 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

Revaudi OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc