"Meelis" OÜ

RegistrisRegistrikood: 10039262

"Meelis" OÜ: 2025. aasta müügitulu 41 812 €, puhaskasum -20 € (Ainult ettevõte). 3 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
    AjaluguAjalugu: esmakordselt 13.10.2026; Vanim võlg: 12.10.2026; viimati 15.10.2026; suurim võlg 1 045,87 €; 3 päeva nimekirjas. Avalikud signaalid
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
  • Müügitulu 202541 812 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20253Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 96211, Tartu maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 197 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p757 306 €16 312 €24 623 €"Meelis" OÜ41 812 €, p940100p25mediaanp757 306 €16 312 €24 623 €"Meelis" OÜ41 812 €, p94

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu41 812 €16 312 €p94 (n = 197)
Puhaskasum-20 €14 €p25 (n = 267)
Omakapital10 698 €2 662 €p91 (n = 268)
Töötajaid31p99 (n = 268)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
osaühing "Meelis"
Registrikood
10039262
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
03.06.1996
Osakapital
2 556 €
KMKR
EE100020320
Aadress
Tartu maakond · Tartu linn, Poe tn 10

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-05

osaühing "Meelis" on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 2,4 % ja oli 41 812 €, kasum oli -20 € (eelmisel aastal 1 833 €). Tegevusala on Juuksuriteenindus ja habemeajamine (96211). Ettevõte asub Tartu maakonnas. Registreeritud 03.06.1996. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 3. 2026. aasta III kvartali maksud olid 4 394 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 13.10.2026; Vanim võlg: 12.10.2026; viimati 15.10.2026; suurim võlg 1 045,87 €; 3 päeva nimekirjas. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

"Meelis" OÜ: müügitulu 41 812 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 96211 · Tartu maakond · 2025 · n = 197

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2020 · 27 266 €, max 2023 · 46 203 €, viimane 2025 · 41 812 €2019 – 202541 812 €-2,4 %p94 (n = 197)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -2,4 %Koht: p94 (n = 197)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2022 · -379 €, max 2023 · 3 271 €, viimane 2025 · -20 €2019 – 2025-20 €-101,1 %p25 (n = 267)2025 · marginaal -0 % (eelmisel aastal 4,3 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -101,1 %Koht: p25 (n = 267)2025 · marginaal -0 % (eelmisel aastal 4,3 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2020 · 4 537 €, max 2024 · 10 718 €, viimane 2025 · 10 698 €2019 – 202510 698 €—p91 (n = 268)2025 · osakaal varadest 71 % (eelmisel aastal 76,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p91 (n = 268)2025 · osakaal varadest 71 % (eelmisel aastal 76,2 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2019 · 2, max 2020 · 3, viimane 2025 · 32019 – 20253—p99 (n = 268)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p99 (n = 268)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 I · 7 766 €, max 2023 II · 12 680 €, viimane 2026 III · 9 206 €2022 I – 2026 III8 516 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 2 932 €, max 2024 IV · 5 221 €, viimane 2026 III · 4 394 €2022 I – 2026 III4 514 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 IV · 1 448 €, max 2025 III · 2 979 €, viimane 2026 III · 2 434 €2022 I – 2026 III2 825 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?

"Meelis" OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

"Meelis" OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 13.10.2026; Vanim võlg: 12.10.2026; viimati 15.10.2026; suurim võlg 1 045,87 €; 3 päeva nimekirjas. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA04.11.2026EMTASeis: 04.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)Võlaepisood (ajalugu): okt 2026, min okt 2026 · 1 045,87 €, max okt 2026 · 1 045,87 €, viimane okt 2026 · 1 045,87 €okt 2026Ajalugu: esmakordselt 13.10.2026; Vanim võlg: 12.10.2026; viimati 15.10.2026; suurim võlg 1 045,87 €; 3 päeva nimekirjas.——Uus nimekirjas 13.10.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026Uus nimekirjas 13.10.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 04.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)MadalvaataKoondsignaali trend: 14.10.2026 10:15 kuni 17.10.2026 10:15, min 17.10.2026 10:15 · 10 / 100, max 14.10.2026 10:15 · 20 / 100, viimane 17.10.2026 10:15 · 10 / 10014.10.2026 10:15 – 17.10.2026 10:15——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 04.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 10 punkti
    Vaata salvestatud tõendit

    Salvestatud panus: 10 punkti.

  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 04.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

"Meelis" OÜ: puhaskasum -20 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 41 812 €, puhaskasum -20 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu41 812 €-2,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -2,4 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-20 €-101,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -101,1 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital10 698 €-0,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -0,2 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad15 059 €+7,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +7,1 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid30 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu42 840 €-7,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -7,3 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum1 833 €-44 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -44 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital10 718 €+20,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +20,6 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad14 061 €+22,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +22,8 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid30 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu46 203 €+11 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +11 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum3 271 €—2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital8 885 €+58,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +58,3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad11 452 €+32,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +32,3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid30 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu41 636 €+16,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +16,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-379 €-126 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -126 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital5 614 €-6,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -6,3 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad8 655 €+2,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +2,2 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid30 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu35 782 €+31,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +31,2 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum1 456 €—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital5 993 €+32,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +32,1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad8 466 €-23,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -23,1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid30 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu27 266 €-4,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -4,4 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-27 €+83,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +83,4 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital4 537 €-0,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -0,6 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad11 014 €+41,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +41,3 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid3+50 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +50 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu28 527 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-163 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital4 564 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad7 794 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid2—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

"Meelis" OÜ: riiklikud maksud 4 394 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)9 206 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud4 394 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud2 434 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)3——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III9 2064 3942 4343
2026 II9 6614 7692 8083
2026 I7 7664 0422 5103
2025 IV8 5164 5142 8253
2025 III10 9704 9062 9793
2025 II11 7955 0452 8213
2025 I12 2424 6932 3853
2024 IV10 5865 2212 4743
2024 III9 7703 1311 9323
2024 II11 1314 7522 6623

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?

"Meelis" OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?

"Meelis" OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?

"Meelis" OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 9,21 tuh €, 3 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 9,66 tuh €, 3 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 7,77 tuh €, 3 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (2)
  • MTA 2025 IV: käive 8,52 tuh €, 3 töötajat
    maksud
  • MTA 2025 III: käive 11 tuh €, 3 töötajat
    maksud

2010

  • Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → osaühing "Meelis"
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 24

24 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?

"Meelis" OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc