Marlitt OÜ
KustutatudRegistrikood: 10040526
MARLITT OÜ: 2023. aasta müügitulu 146 095 €, puhaskasum -14 740 € (Ainult ettevõte). 3 töötajat, 2023 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 31.10.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 30.10.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- Teated1 ohuteade väljavõttesAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 30.10.2026
- Müügitulu 2023146 095 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20233Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 10201, Harju maakond, 2023
Müügitulu 2023, ainult ettevõte, n = 25 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 146 095 € | 323 225 € | p40 (n = 25) |
| Puhaskasum | -14 740 € | 73 € | p21 (n = 34) |
| Omakapital | -9 142 € | 12 643 € | p12 (n = 34) |
| Töötajaid | 3 | 3 | p62 (n = 34) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 31.10.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- osaühing MARLITT
- Registrikood
- 10040526
- Staatus
- kustutatud (K)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 31.05.1996
- Osakapital
- 60 000 €
- KMKR
- puudub
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Liikuri tn 50-2
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
osaühing MARLITT on osaühing. 2023. aastal langes müügitulu 5,7 % ja oli 146 095 €, kasum oli -14 740 € (eelmisel aastal -5 098 €). Tegevusala on Kala, vähilaadsete ja limuste töötlemine ja säilitamine (10201). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 31.05.1996. Osakapital on 60 000 €. 2023. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 3. 2025. aasta II kvartali maksud olid 131 398 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 2.
Millised on ettevõtte näitajad (2023)?
MARLITT OÜ: müügitulu 146 095 € (periood: 2023; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 10201 · Harju maakond · 2023 · n = 25
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2023 | 146 095 € | -5,7 % | p40 (n = 25) | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -5,7 %p40 (n = 25)2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | -14 740 € | -189,1 % | p21 (n = 34) | 2023 · marginaal -10,1 % (eelmisel aastal -3,3 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -189,1 %p21 (n = 34)2023 · marginaal -10,1 % (eelmisel aastal -3,3 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | -9 142 € | — | p12 (n = 34) | 2023 · osakaal varadest -9 % (eelmisel aastal 4,7 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p12 (n = 34)2023 · osakaal varadest -9 % (eelmisel aastal 4,7 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2023 | 3 | — | p62 (n = 34) | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p62 (n = 34)2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2024 I | 34 422 € | — | — | 2023 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2023 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2025 II | 4 581 € | — | — | 2023 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2023 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2025 II | 2 356 € | — | — | 2023 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2023 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | 1 630,5 € | — | — | 2 otsust · viimane 2022 | RAR | tõmmis 31.10.2026 | 2 otsust · viimane 2022RARtõmmis 31.10.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 31.10.2026)?
MARLITT OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 31.10.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaMARLITT OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 30.10.2026 | EMTA30.10.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 30.10.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA30.10.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | 1 pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- või täitemenetlusteadet | — | — | Likvideerimisteade; 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | Likvideerimisteade; 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | kustutatud | — | — | staatuse ajalugu: 7 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | puudubvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) puudub tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · Teadmata
- Finantsseis · Teadmata
- Juhtorgani vahetus · Teadmata
- Maksejõuetuse teated · Teadmata
- Loa kaotus · Teadmata
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud puudub. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 31.10.2026 07:45 · EMTA: 31.10.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 31.10.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2023)?
MARLITT OÜ: puhaskasum -14 740 € (periood: 2023; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
2023 · Ainult ettevõte: müügitulu 146 095 €, puhaskasum -14 740 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | puudub | — | 2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -601 621 € | -431,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -431,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 0 € | -100 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -100 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 133 979 € | -81,8 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -81,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | puudub | — | 2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | puudub | — | 2024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -113 264 € | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 602 113 € | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 734 222 € | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | puudub | — | 2024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 146 095 € | -5,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -5,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -14 740 € | -189,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -189,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | -9 142 € | -263,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -263,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 101 253 € | -15,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -15,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | +50 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +50 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 154 993 € | +0,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +0,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -5 098 € | -91,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -91,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 5 599 € | -47,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -47,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 119 531 € | -4,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -4,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 154 026 € | -9,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -9,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -2 660 € | -383,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -383,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 10 697 € | -19,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -19,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 124 954 € | -7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | -50 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -50 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 169 665 € | +0,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +0,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 939 € | +120,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +120,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 13 357 € | +7,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +7,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 134 357 € | +52,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +52,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 4 | -33,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -33,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 168 425 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -4 558 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 12 419 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 88 030 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2025 II)?
MARLITT OÜ: riiklikud maksud 131 398 € (periood: 2025 II; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | puudub | — | — | 2025 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 131 398 € | — | — | 2025 II; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 II; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 0 € | — | — | 2025 II; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 II; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | puudub | — | — | 2025 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2025 II | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 131 398 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 IV | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 1 312 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 II | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 1 312 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 I | 14 272 | 4 138 | 3 291 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2023 IV | 34 422 | 4 581 | 2 356 | 3 |
| 2023 III | 31 956 | 4 927 | 3 133 | 3 |
| 2023 II | 41 207 | 7 012 | 2 615 | 4 |
| 2023 I | 42 162 | 6 121 | 2 717 | 4 |
| 2022 IV | 37 368 | 5 636 | 2 849 | 4 |
| 2022 III | 30 632 | 4 515 | 2 754 | 4 |
Näidatud 10 / 12
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2025 Q2 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 05.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 31.10.2026)?
MARLITT OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 2 (allikas: RAR; tõmmis: 31.10.2026).
Eesti Töötukassa · Kalanduslik VTA >> Kalanduslik VTA · 11.11.2022
Summa €: 490,5
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:4422 | 2022-11-11 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10040526 | 1996-05-31 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10040526 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Eesti Töötukassa · Kalanduslik VTA >> Kalanduslik VTA · 31.03.2022
Summa €: 1 140
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:17891 | 2022-03-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10040526 | 1996-05-31 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10040526 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 31.10.2026)?
MARLITT OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 31.10.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 31.10.2026)?
MARLITT OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 31.10.2026).
2026
- Staatus muutus: likvideerimisel → kustutatud
2025
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- MTA 2025 II avaldati
2024
- Staatus muutus: registris → likvideerimisel
- Osaühingu likvideerimismenetluse teade
2016
- Osakapital muutus: 77000.0 EEK → 4 851 €
2003
- Osakapital muutus: 60000.0 EEK → 77000.0 EEK
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 60000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → osaühing MARLITT
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 23
23 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 31.10.2026)?
MARLITT OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.