Implanttihoito Hambaravi OÜ
RegistrisRegistrikood: 10042778
Implanttihoito Hambaravi OÜ: 2023. aasta müügitulu 149 830 €, puhaskasum -595 570 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2023 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2024HilinenudÄriregisterAlus teadmata
- Teated2 ohuteadet väljavõttesAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 2023149 830 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20230Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 86231, Harju maakond, 2023
Müügitulu 2023, ainult ettevõte, n = 204 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 149 830 € | 133 508 € | p53 (n = 204) |
| Puhaskasum | -595 570 € | 5 351 € | p0 (n = 244) |
| Omakapital | -305 064 € | 43 646 € | p1 (n = 243) |
| Töötajaid | 0 | 2 | p25 (n = 244) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Implanttihoito Hambaravi OÜ
- Registrikood
- 10042778
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 18.06.1996
- Osakapital
- 5 560 €
- KMKR
- puudub
- Põhitegevusala
- 86231 Hambaravi osutamine
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Kristiine linnaosa, Kotkapoja tn 2a-1
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: E.Eving Hambaravi OÜ · I.Paalma Hambaravi Osaühing · M.KALLE JA I.PAALMA HAMBARAVI OSAÜHING
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-06 |
| 2025 | Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-06 |
Implanttihoito Hambaravi OÜ on osaühing. 2023. aastal langes müügitulu 76,6 % ja oli 149 830 €, kasum oli -595 570 € (eelmisel aastal 8 325 €). Tegevusala on Hambaravi osutamine (86231). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 18.06.1996. Osakapital on 5 560 €. 2023. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. 2023. aasta IV kvartali maksud olid 277 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2023)?
Implanttihoito Hambaravi OÜ: müügitulu 149 830 € (periood: 2023; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 86231 · Harju maakond · 2023 · n = 204
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2023 | 149 830 € | -76,6 % | p53 (n = 204) | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | -76,6 %p53 (n = 204)2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2023 | -595 570 € | — | p0 (n = 244) | 2023 · marginaal -397,5 % (eelmisel aastal 1,3 %) · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | p0 (n = 244)2023 · marginaal -397,5 % (eelmisel aastal 1,3 %) · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2023 | -305 064 € | — | p1 (n = 243) | 2023 · osakaal varadest -6 101 280 % (eelmisel aastal 54,8 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | p1 (n = 243)2023 · osakaal varadest -6 101 280 % (eelmisel aastal 54,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2023 | 0 | — | p25 (n = 244) | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | p25 (n = 244)2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Käive MTA järgi | puudub | — | — | 2023 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 08.11.2026 | 2023 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 08.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2023 IV | 277 € | — | — | 2023 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 08.11.2026 | 2023 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 08.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2023 IV | 253 € | — | — | 2023 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 08.11.2026 | 2023 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 08.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 08.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 08.11.2026 |
| Aruanne 2024 | esitamata | — | — | tähtaeg 30.06.2025 · viimane esitatud 2023 (puudub) | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | tähtaeg 30.06.2025 · viimane esitatud 2023 (puudub)RIKkontrollitud 08.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
Implanttihoito Hambaravi OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaImplanttihoito Hambaravi OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | 2024 esitamata | — | — | 496 päeva üle tähtaja | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | 496 päeva üle tähtajaRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | 2 pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- või täitemenetlusteadet | — | — | Täitemenetlus; 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 08.11.2026 | Täitemenetlus; 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 08.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 7 kirjet | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Mõõdukasvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 20/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 20 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 20 punkti.
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2023)?
Implanttihoito Hambaravi OÜ: puhaskasum -595 570 € (periood: 2023; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2023 · Ainult ettevõte: müügitulu 149 830 €, puhaskasum -595 570 €.
Aastaaruanded 2019–2023
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 149 830 € | -76,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | -76,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Puhaskasum | -595 570 € | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Omakapital | -305 064 € | -205 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | -205 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Varad | 5 € | -100 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | -100 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | -100 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | -100 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Müügitulu | 639 136 € | -53,4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | -53,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Puhaskasum | 8 325 € | -78,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | -78,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Omakapital | 290 506 € | +3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | +3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Varad | 530 315 € | -2,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | -2,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | -72 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | -72 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Müügitulu | 1 371 752 € | -21 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | -21 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Puhaskasum | 38 067 € | +292,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | +292,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Omakapital | 282 181 € | +15,6 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | +15,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Varad | 543 847 € | -7,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | -7,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Töötajaid | 25 | +38,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | +38,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Müügitulu | 1 737 083 € | -6,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | -6,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Puhaskasum | -19 792 € | -126,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | -126,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Omakapital | 244 114 € | -7,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | -7,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Varad | 590 660 € | +98,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | +98,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Töötajaid | 18 | +12,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | +12,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Müügitulu | 1 855 417 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Puhaskasum | 74 138 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Omakapital | 263 906 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Varad | 297 043 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
| Töötajaid | 16 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 08.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2023 (aastaaruandlus) · Aruanne on talletatud aruandlusoleku järgi hilinenud · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2023 IV)?
Implanttihoito Hambaravi OÜ: riiklikud maksud 277 € (periood: 2023 IV; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | puudub | — | — | 2023 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 08.11.2026 | 2023 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 08.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 277 € | — | — | 2023 IV; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 08.11.2026 | 2023 IV; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 08.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 253 € | — | — | 2023 IV; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 08.11.2026 | 2023 IV; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 08.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | puudub | — | — | 2023 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 08.11.2026 | 2023 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 08.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2023 IV | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 277 | 253 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2023 III | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 5 127 | 5 228 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2023 II | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 6 786 | 7 255 | 4 |
| 2023 I | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 10 638 | 11 340 | 5 |
| 2022 IV | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 19 675 | 20 477 | 6 |
| 2022 III | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 17 036 | 18 315 | 9 |
| 2022 II | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 17 686 | 18 796 | 11 |
| 2022 I | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 26 862 | 28 458 | 10 |
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2023 Q4 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 08.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 08.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 08.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
Implanttihoito Hambaravi OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
Implanttihoito Hambaravi OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
Implanttihoito Hambaravi OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).
2026
- Täitmisteade
- Täitmisteade
2017
- Nimi muudetud: E.Eving Hambaravi OÜ → Implanttihoito Hambaravi OÜ
2011
- Osakapital muutus: 87000.0 EEK → 5 560 €
2002
- Nimi muudetud: I.Paalma Hambaravi Osaühing → E.Eving Hambaravi OÜ
1998
- Nimi muudetud: M.KALLE JA I.PAALMA HAMBARAVI OSAÜHING → I.Paalma Hambaravi Osaühing
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 87000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → M.KALLE JA I.PAALMA HAMBARAVI OSAÜHING
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 19
19 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
Implanttihoito Hambaravi OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 08.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 08.11.2026) | 06.11.2026 07:45 | 08.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 08.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 08.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 08.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 08.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 08.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 08.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.