Kurent OÜ
RegistrisRegistrikood: 10044234
Kurent OÜ: 2025. aasta müügitulu 295 583 €, puhaskasum 11 638 € (Ainult ettevõte). 10 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 31.10.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 30.10.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.
Ajalugu
Ajalugu: esmakordselt 13.10.2026; Vanim võlg: 12.10.2026; viimati 15.10.2026; suurim võlg 3 951,84 €; 3 päeva nimekirjas. Avalikud signaalid - Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 30.10.2026
- Müügitulu 2025295 583 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 202510Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 56112, Pärnu maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 9 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 295 583 € | 75 600 € | p89 (n = 9) |
| Puhaskasum | 11 638 € | 4 238 € | p90 (n = 10) |
| Omakapital | 103 620 € | 8 646 € | p100 (n = 10) |
| Töötajaid | 10 | 2 | p90 (n = 10) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 31.10.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- osaühing Kurent
- Registrikood
- 10044234
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 28.05.1996
- Osakapital
- 2 556 €
- KMKR
- EE100124750
- Põhitegevusala
- 56112 Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- Aadress
- Pärnu maakond · Pärnu linn, Esplanaadi tn 24
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-10-31
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
osaühing Kurent on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 5,4 % ja ulatus 295 583 euroni, kasum langes 74,3 %. Tegevusala on Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus (56112). Ettevõte asub Pärnu maakonnas. Registreeritud 28.05.1996. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 11 638 €, aasta keskmine töötajate arv 10. 2026. aasta III kvartali maksud olid 56 201 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. Ajalugu: esmakordselt 13.10.2026; Vanim võlg: 12.10.2026; viimati 15.10.2026; suurim võlg 3 951,84 €; 3 päeva nimekirjas. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 5. Tegevusloa kirjeid on 3 (sh ajalugu).
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Kurent OÜ: müügitulu 295 583 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 56112 · Pärnu maakond · 2025 · n = 9
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 295 583 € | +5,4 % | p89 (n = 9) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +5,4 %p89 (n = 9)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 11 638 € | -74,3 % | p90 (n = 10) | 2025 · marginaal 3,9 % (eelmisel aastal 16,2 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -74,3 %p90 (n = 10)2025 · marginaal 3,9 % (eelmisel aastal 16,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 103 620 € | — | p100 (n = 10) | 2025 · osakaal varadest 99,1 % (eelmisel aastal 98,8 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p100 (n = 10)2025 · osakaal varadest 99,1 % (eelmisel aastal 98,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 10 | — | p90 (n = 10) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p90 (n = 10)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 14 251 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 5 094 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 3 428 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | 11 416,3 € | — | — | 5 otsust · viimane 2026 | RAR | tõmmis 31.10.2026 | 5 otsust · viimane 2026RARtõmmis 31.10.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 31.10.2026)?
Kurent OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 31.10.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaKurent OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. Ajalugu: esmakordselt 13.10.2026; Vanim võlg: 12.10.2026; viimati 15.10.2026; suurim võlg 3 951,84 €; 3 päeva nimekirjas. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 30.10.2026 | EMTA30.10.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu)okt 2026 | Ajalugu: esmakordselt 13.10.2026; Vanim võlg: 12.10.2026; viimati 15.10.2026; suurim võlg 3 951,84 €; 3 päeva nimekirjas. | — | — | Uus nimekirjas 13.10.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 30.10.2026 | Uus nimekirjas 13.10.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA30.10.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 5 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 30.10.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 30.10.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 31.10.2026 07:45 · EMTA: 31.10.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 31.10.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Kurent OÜ: puhaskasum 11 638 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 295 583 €, puhaskasum 11 638 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 295 583 € | +5,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +5,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 11 638 € | -74,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -74,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 103 620 € | +12,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +12,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 104 574 € | +12,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +12,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 10 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 280 547 € | +22,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +22,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 45 317 € | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 91 982 € | +97,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +97,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 93 081 € | +67,4 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +67,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 10 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 228 352 € | +25,2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +25,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -11 019 € | -122 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -122 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 46 666 € | -19,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -19,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 55 588 € | -18,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -18,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 10 | +25 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +25 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 182 395 € | -5,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -5,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -4 964 € | -119,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -119,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 57 685 € | -7,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -7,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 68 096 € | -3,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -3,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 193 177 € | -16 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -16 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 25 471 € | -5,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -5,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 62 650 € | +68,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +68,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 70 425 € | +56,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +56,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 229 847 € | +13,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +13,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 26 926 € | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 37 178 € | +262,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +262,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 45 009 € | +134,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +134,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 201 918 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 1 570 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 10 252 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 19 203 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Kurent OÜ: riiklikud maksud 56 201 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 323 809 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 56 201 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 22 391 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 66 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 323 809 | 56 201 | 22 391 | 66 |
| 2026 II | 30 166 | 181 | 102 | 95 |
| 2026 I | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 IV | 14 251 | 5 094 | 3 428 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 III | 268 374 | 45 918 | 16 100 | 14 |
| 2025 II | 24 318 | 271 | 190 | 56 |
| 2025 I | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 IV | 10 606 | 4 225 | 2 629 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 III | 224 457 | 39 730 | 14 768 | 10 |
| 2024 II | 45 484 | 2 293 | 480 | 55 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 31.10.2026)?
Kurent OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 5 (allikas: RAR; tõmmis: 31.10.2026).
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 23.01.2026
Summa €: 3 113,37
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:84627 | 2026-01-23 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10044234 | 1996-05-28 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10044234 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 21.01.2025
Summa €: 3 528,22
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:78244 | 2025-01-21 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10044234 | 1996-05-28 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10044234 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 09.03.2024
Summa €: 1 936,92
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:55626 | 2024-03-09 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10044234 | 1996-05-28 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10044234 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Alaealise töötamise toetus · 15.03.2023
Summa €: 2 001,51
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:36265 | 2023-03-15 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10044234 | 1996-05-28 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10044234 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 03.02.2022
Summa €: 836,28
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:20074 | 2022-02-03 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10044234 | 1996-05-28 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10044234 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 31.10.2026)?
Kurent OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 31.10.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 31.10.2026)?
Kurent OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 31.10.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (4)
- MTA 2026 III: käive 323,8 tuh €, 66 töötajat
- MTA 2026 II: käive 30,2 tuh €, 95 töötajat
- MTA 2026 I: käive 0 €, puudub töötajat
- Riigiabi otsus: Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA, 3,11 tuh €
2010
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
1998
- Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 40000.0 EEK
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → osaühing Kurent
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 30
30 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 31.10.2026)?
Kurent OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.